Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Jakoś nie specjalnie XD
:*
Walnij coś śmiesznego... Żałoba po Kaczyńskim się skończyła...

Szkoda tylko, że Szósty na tym rysunku nie ma tych swoich okularów...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Oj tam Oj tam... po co mu te ciemne okularki XDD Niech pokaże swoje oczka ;>
:*
ma tylko brązowe... Zwyczajne brązowe, tak jak moje ;D

Swoją drogą całość u ciebie oceniam na 5/10
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
A ty mi ukradłaś bezczelnie ten obrazek! XD Dla twojego wyżulę 6/10 XD mało dlatego że avatar jest trochę taki zwyczajny... chociaż ja się tym jaram, i nie mogę się tej serii doczekać... A ten jeden punkcik więcej za opis... haha kocham too XD
:*
Too, czyli co? XD
Czasami jak coś palne, to wszyscy spadają z krzesła xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ty sama ostatnio spadłaś z krzesła, gdy przesłałam ci ten obrazek XD
A "too" to znaczy to "-Rex! -Hau!" Albo w naszym przypadku "Szczek! " XD
:*
Szczek, albo hau... Różnie pisałam xD Zgarne wszystko i chyba tutaj pozamieszczam xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Po długim czasie postanowiłem zmienić avatar. Poprzedni miałem chyba z jakiś rok albo dłużej.

Na obecnym znajduje się Roy z The New 52 (restart DC Comics). Znajdzie się pewnie ktoś kto jakieś uwagi będzie miał, ale oceniajcie Bestia :P
Hmm... trochę straszny wyraz twarzy Gwiazdka :D Ale mi się tam podoba... zwłaszcza że jest ubrany na czerwono, a to mój ulubiony kolor XD Masz ode mnie max punktów Bestia :P
:*
Mi się tam Twój avek bardzo podoba, taki romantyczny. Nick też extra.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Elfik- very good, moim zdaniem. Jest git Robin :)

Stell- fajnie teraz wygląda to serducho. Zauważam przyzwyczajenie do jaskrawych kolorków Bestia ;) 8/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Fajne kolorki sobie dobrałaś, wszystko do siebie pasuje. Ale da się wziąć chociaż trochę ciemniejszy zielony w opisie? Dostaję oczopląsu. X.x 9/10

All hail Trigon
Dzięki.

Twój ciekawy, i taki głęboki. 10/10.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
To serducho jest piękne Gwiazdka :D Podpis dobrego koloru.. nie razi przynajmniej... i treść ciekawa Gwiazdka :D 10/10
:*
Z przykrością stwierdzam, że totalnie nic nie pasuje, kolory niedobrane i wgl mnie odpycha. Przykro mi, 0/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ty to sobie zestawik odstrzeliłaś Gwiazdka :D. Kolorystyka opisu świetnie współgra z kolorystyką zarówno nicku i rangi, jak i avatara. Max.
Ty też max. No kurczę, wszystko pasuje. Zwłaszcza jeśli chodzi o Star.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Stella - głęboki jak łyżka.xD Ale dziękuję.

Fajny opis. =) Jak patrzę na twój nick, avek i opis, to normalnie widzę taką paletę kolorów. Żółty, pomarańczowy, czerwony i...taki...różowy...
To wszystko do siebie pasuje. No, dobla, dość ględzenia : 10/10

All hail Trigon
Avatar jest dobry, ale jestem zwolennikiem "kwadratowych" rozmiarów więc 8/10.

Podpis ok, ale blogów trochę za dużo, a kolorystyka nie pasuje do koloru nicka. 7/10
Przejdź do forum: