Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Avatar może być, choć nie przepadam za Benem. Opis fajny.

Zmieniłam opis, co o nim sądzicie?
Zajefajna sygnaturka! Gwiazdka :D
Tak btw - zmieniłaś nick na GFC? xD
Nie lubię Animę... Co to za chłopak z siwymi, niebieskimi włosami?
A co do podpisu... To są twoje blogi?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Z seledynowymi. Mój ulubiony bohater z Inazumy Eleven.
Tak - to moje blogi, w przeciwnym wypadku nie umieszczałabym ich w podpisie. Dwa ostatnie współautorskie.

Nie odchodząc od tematu. Avatar trochę niewyraźny, ale dobry. Odnośnie podpisu - pomysłowa konstrukcja.
Z tą konstrukcją to się lekko namęczyłam xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Gwiazdeczka napisał(a):

Z seledynowymi. Mój ulubiony bohater z Inazumy Eleven.
Tak - to moje blogi, w przeciwnym wypadku nie umieszczałabym ich w podpisie. Dwa ostatnie współautorskie.


Ja myślałem cały czas, że to jakaś baba jest a nie chłopak Bestia :P

Wracając do tematu... Kimiko avatar masz dobry 9/10 za jakość - troszkę lepsza mogłaby być. Podpis ciekawy, ale jak dla mnie zbyt długi (w pionie) 7/10
Twojego avatara już oceniłam, ale zrobię to znów Bestia :P Bo nie mogę się odczepić od tej twarzy Gwiazdka :D
Za Avatara dostaniesz 10/10 a podpisu nie ma więc nie mam co oceniać
:*
Po twoim opisie i avatarze myślę, że jesteś Emo... Ale zmyla mnie ten różowo-fioletowy kolor w twoim nicku xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Różowy jest dlatego, że na razie nie mam punktów żeby zmienić... szkoddaaa że nie można kolorów łączyć, na przykład żeby było na zmianę jedna literka czerwona a druga niebieska i tak na zmianę... A po twoim avku, twierdzę że Kochasz Kevina Levina ... Ale i tak wiem to od dawna
:*
Nie... Ja nie kocham Kevina Levina... Ja Bardzo Kocham Kevina Levina...
Za to dziwię się, że ty w avku masz wilka zamiast Szóstego... xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Insanis napisał(a):

Różowy jest dlatego, że na razie nie mam punktów żeby zmienić... szkoddaaa że nie można kolorów łączyć, na przykład żeby było na zmianę jedna literka czerwona a druga niebieska i tak na zmianę...

Oo Na serio? Strasznie by bolały oczy od tego. Co do tematu, poczekajmy na kogoś innego bo ciągle oceniamy się w kółko.
Dobra, ja zmieniłam avatar... Co o tym sądzicie? <lol2>
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Jeeej! Cudny avatar! Masz Maksa!! Ale co tu się dzieje??!!
:*
Co? Podoba ci się XDD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
MWAHAHAHA... Też mam Avatar z nimi... zazdrościsz? XDD I nie okłamuj innych... bo to ja przesłałam jej ten obrazek, którego ustawiła sobie na Avatara Bestia :P
:*
Nie kłamię... Mówiłam, to nie ja przysłałam sobie obrazek...
Kiepski obrazek, ktoś nie umie rysować <lol2>
A tak szczerze, miałaś lepsze ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ale raczej bym nie ustawiła sobie na Avatar tego, z różowym tłem! Dobrze wiesz o jaki obrazek chodzi!! XDDD
:*
No nie wiem...
Ale mogłaś walnąć z... no... tym drugim... xD Ale pewnie nie umiesz tego znaleźć...

Ale rysunek spoko ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Wydaję mi się trochę... że Rebeka jest na nim stanowczo zbyt szczupła ;/
:*
A skąd... Porównaj sobie mój avatar z twoim... Rebeka jest bardzo podobna... Jakby przerysowywała od tego... ;D

Nie uważasz że czas zmienić podpis? XD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Przejdź do forum: