Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Kocham Twoje gify *.* 10/10

A gif z BB wziął się stąd, że nigdzie nie ma animacji z tymi kaczkami z TTG! -.-

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Awwwwwwwwwwwwww ta żabka :3
8/10
Jak bum cyk cyk, tra la la, niech mi w oko wleci ćma! *BROHOOF*
JESTĘ KUCĘ! <3333
i49.tinypic.com/6gzrxi.png
"-Have I gone MAD?
-I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are." <3
ÓMARŁAM I ZNAJDUJĘ SIĘ W TĘCZOWYM NIEBIE. NIE PRZYCHODŹCIE NA POGRZEB. Nie lubię kucy, ale podoba mi się ten cytat na dole i avek z Króliczkiem Rav. I poczytać można, i pogapić się trochę rozmyślając o sensie życia i o tęczy. ^.^'' 10/10

All hail Trigon
Hahahaha Gwiazdka :D Jaki gif w opisie! xDD Bekę mam z tego wielką, więc za opis 10/10. Awatar 9/10, bo jeśli dobrze widzę, jest trochę "niewyraźny". Ale jest mHrok.
Avek uwielbiam. Uwielbiam wszystkie twoje rysunki. *.* A gif w opisie - awwww! Tańczący Tytani *.* Masz fulla za wszystko. XD

(Ja trochę pozmieniałam, ale avek teraz jest wyraźniejszy niż poprzedni XDD)

All hail Trigon
Za tę Rav, tak 9/10,bo jedna z moich ulubionych postaci Bestia :P
To chyba Raven z Go ?
Za gifa 10/10 Gwiazdka :D
U mnie nie musicie się wysilać oceniać avka,bo mało oryginalny ;P
No, lekko nudny Bestia :P Ale fiolet jest Gwiazdka ^^' i Robin. 6/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Własnie zmieniłem avatar, więc jak ktoś chce mnie potyrać, to teraz jest dobra okazja Robin :)
Jak dla mnie poprzedni był jakiś taki bardziej przyjemny dla oka.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zakochałam się w tym awatarze *.*
A syngatura trochę nudna ;w; hahahaha bo ja mam ciekawą
i61.tinypic.com/2wclbbl.png
Avek fajny,nawet bardzo Robin :O
Gif - Herbatka zawsze spoko <3
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Ten Spiderman albo strzela pajęczyną albo właśnie słucha metalu.
przez avatar ciągle mam wrażenie, że jesteś dziewczyną :I
jeśli to ta dziewczyna z anime, które kojarzę to była chyba nawet całkiem spoko :v
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie ma sprawy. Identyfikuję się też jako anime girl.
Kai Hiwatari robił swoje, ale nie jest źle Anime Girl Bestia ;) parę razy myślałem, że to Błyskawica/AikoGwiazdka :D
W końcu odświeżyłeś swój profilowy awatar Zwinny. Jak widać kontynuujesz tradycję używania Czerwonej Strzały jako swój profil, pokazując dobitnie, że jesteś największym fanem Szybciora.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: