Zobacz temat
 
Oceń osobę powyżej ;)
Zauważyłem, że masz dużo pomysłów i jesteś pozytywnie nastawioną, miłą osobą. Problemów z tobą nigdy nie było Bestia :P ale chyba brakowało okazji żebyśmy dokładniej rozmawiali.
Zwinny, ty bohaterze od siedmiu boleści! XD Tak na ogół sądzę że jesteś dość miłym osobnikiem Bestia :P Masz poczucie humoru, i potrafisz być wyrozumiały więc większych zastrzeżeń do ciebie nie mam Bestia :P
:*
Zagubiona, nie znamy się dobrze, ale wydaje mi się, że jesteś pozytywnie nastawioną dziewczyną z dozą poczucia humoru. Jesteś też bardzo systematyczny i sympatycznaBestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Kochana, zabawna, jak zwykle miluśka Aylunia ... po tym co otatnio przeszłyśmy sądzę że bardzo łatwo jest cięzdenerwować ale mimo wszystko, uważam że jesteś miła, zabawna, wyrozumiała, tolerancyjna, i jak zwykle KOCHANA
:*
Oj Insi, Insi, ty mały zboczuchu, nie jestem miła, co najwyżej nie lubię obrażać ludzi. Za to ty, jesteś zabawna i pełna energii i pozytywnej energii, która wszystkim się udziela.Bestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ja ci dam zboczucha ty, ty, ty! XD Jak ci zaraz FOCHNĘ to zobaczysz Bestia :P sory ale musiałam to wydusić XD O tobie to samo co napisałam wyżej, KOCHANA, WYROZUMIAŁA, TOLERANCYJNA, SZALONA AYYYYLLLIII! A ta puchata Ayli (królik) właśnie wcina sianko XD
:*
Ja się ciebie boję. Naprawdę mocno się ciebie boję.

Czekoladowe zombie oOoOo!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A Ja się boję czekoladowych królików bo mnie nawiedzały ostatnio XD
A o tobie jedno słowo mówi wszystko: SZALONA!!! ;***
:*
Małe słodkie... Rexie...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Nie znam za bardzo, ale szanuję. I nawet trochę lubię za poprzedni avatar z Ben 10 XD

All hail Trigon
Przejdź do forum: