Zobacz temat
 
Oceń osobę powyżej ;)
Gwiazdeczka, jesteś bardzo sympatyczną, pomysłową, wyrozumiałą i utalentowaną osóbką Robin :) Masz bardzo ciekawe pomysły i siłę, żeby je realizować (nie to, co leniwa niżej podpisana) Bestia :P Podsumowując - jesteś świetna :*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pomysłowa, naprawdę świetna osoba! Szacun za opowiadania, eee... co by tu.. Wyrozumiała, bardzo Cię szanuję xD
Jinx - dziękuję za miłą opinię Gwiazdka :D To jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniu, że jesteś miła :>

Rachel - młoda, energiczna dziewczyna pełna pomysłów. Przyjazna w stosunku do innych. Robin :)
Gwiazdeczka - osoba, na której opisanie nie wystarczy nawet Rafaello. Przede wszystkim : super się z nią rozmawia, jest miła i uprzejma, pisze genialnie, ma ekstra pomysły i wspaniały charakter. ^.^ Gwiazdeczka - pod tym nickiem kryje się wspaniała osoba, która potrafi robić genialne obrazki. (Przepraszam za powtórzenia, ale te słowa idealnie pasowały xD) ^.^

All hail Trigon
Meia Robin :)
Może zacznę od tego, że od samego początku, gdy tylko się tu zarejestrowałam, wiedziałam, ze jesteś bardzo, ale to bardzo miłą i sympatyczną osobą. Z czasem, moje przekonanie się potwierdziło. Ponadto, jesteś zabawna i koleżeńska... Robin :) Masz burzę wspaniałych pomysłów, które wykorzystujesz na swoim blogu,(którego oczywiście czytam z zapartym tchem), masz duży talent. tego nie można nie dodać Robin :)
Koleżanka na 1000% Robin :) Gwiazdka ^^'
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Sandra - jedna z wielu bratnich dusz, które tutaj znalazłam. Jesteś sympatyczna, masz dużą wyobraźnię... I co tu dużo mówić - chętnie poznałabym Cię naprawdę. :*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jinx - Wspaniała dziewczyna, z ogromnym poczuciem humoru. Wyobraźnia tak wielka, jak i humor Bestia :P Talent...Już nie mówię jak wielki. Robin :) Wspaniały blog, pomysły mega. Jesteś sympatyczna, miła i szalona. Uwielbiasz czekoladę, tak jak ja Gwiazdka :D Za to masz WIELKIII plus. Promyczek serwisu, moim skromnym zdaniem. Jesteś zabawna. I masz rację, chętnie bym się z Tobą spotkała naprawdę. Chyba pojadę do Poznania Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Sandro moja Sandro. Kwintesencjo humoru i wrażliwościBestia ;)
Jesteś przewspaniałą dziewczyną, o niezwykle miłym usposobieniu, wydajesz się nadzwyczaj otwarta i wyrozumiała.
Mimo, że jeszcze dobrze się nie znamy - mogę stwierdzić, ze sprawiasz pozytywne wrażenie.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Aylar - jeszcze dobrze nie zdążyłam Ciebie poznać, ale jak wszyscy tutaj zresztą, sprawiasz bardzo pozytywne wrażenie. Widać, że masz dużo pomysłów, jesteś otwarta na innych i umiesz zaszaleć Bestia ;) Do tego jesteś kulturalna, bezkonfliktowa... Mogę tak długo wymieniać. W zestawieniu daje to obraz bardzo fajnej dziewczyny z poczuciem humoru i głową pełną pomysłów Bestia ;)

>Sandra, ja nie kocham czekolady. Ja UBÓSTWIAM czekoladę!

J'adore le chocolat!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Osoba powyżej = Jinx Robin :)
Jinx + humor = Dobry dzień dla każdego Gwiazdka :D
Jinx + opowiadanie = Niesamowity talent
Jinx + czekolada = Wybuch radości naszej drogiej koleżanki
Jinx + moje spojrzenie na Twój avatar = Wielki uśmiech na twarzy!
Jinx = WSPANIAŁA DZIEWCZYNA Robin :)

Booya!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Jesteś z nami już od jakiegoś czasu i wydajesz się miłą osobą chociaż nigdy jakoś szczególnie nie rozmawialiśmy.
PS. Przedstawiłaś się w wieczorku zapoznawczym? Jak nie to zachęcam Robin :)
Nie znam cię Zwinny na tyle by oceniać (według pewnej osoby) Ale sądząc po tym jak piszemy ze sobą wszyscy razem na SB to sądzę że jesteś miły i potrafisz być wyrozumiały.
:*
Insanis! Gwiazdka :D mówiłam już, że bardzo Cię lubię. Masz dziwne pomysły i odpały, ale za to właśnie Cię lubię. I wydaje mi się, że dobrze się z Tobą rozmawia :3
Cóż, jeśli chcesz się naprawdę przekonać jak się ze mną pisze, zapraszam na GG Bestia :P odzyskałam trochę humor więc nie tak trudno będzie się ze mną rozmawiało Bestia ;) Z tego co widzę jesteś miła, przyjacielska i chyba lubisz poznawać nowych ludzi Bestia :P
:*
Z tego co widzę jesteś miła, przyjacielska

Stokrotnie to potwierdzę Robin :).

Insi, jesteś w porządku i masz świra na punkcie żelek. Oprócz tego nie brakuje ci sympatyczności, bardzo rozmownaś jest Gwiazdka :D. Tylko skończ z tymi nożami i suszarkami! Tak czy siak kiedyś wszyscy kopniemy w kalendarz, ale nie musisz tego robić tak wcześnie! Szmat czasu przed tobą jeszcze Gwiazdka :D
Dziękuję, miło mi że tak uważacie, mimo że sama mam inne zdanie o sobie :3

Karola, dobrze wiesz, jak ja Cię uwielbiam! Gwiazdka :D no kurczę, jeszcze nigdy nie spotkałam tak tolerancyjnej osoby w stosunku do mnie xD zawsze mogę do Ciebie napisać, rozmowa z Tobą to czysta przyjemność. I w dodatku świetnie piszesz i rysujesz... Zazdroszczę Ci, no Gwiazdka ^^'
No, no zazdrość wisi w powietrzu XD tylko jaki ma ona związek z sympatycznością to nie wiem XDDDD tak wgl to z tego co z tobą pisałam Milly to jesteś bardzo miła i również rozgadana ale ŚWIRA NA PUNKCIE ŻELEK I CZEKOLADY nie przebijesz XD
:*
Ins jest naprawdę miłą i pozytywnie zwariowaną osobą ! Uwielbiam z nią pisać na GG, jest bardzo rozmowna i bardzo ją lubię Gwiazdka :D Ma talent ; ^
Po pierwsze, dziękuję aż się zarumieniłam XD Z tobą Rach jest tak samo, szalona, zwariowana, pozytywnie nastawiona do większości spraw Rachel Gwiazdka :D Właź szybko na GG zanim ja zniknę! XD
:*
haha, dziękuję ; ]
Przejdź do forum: