Zobacz temat
 
Oceń osobę powyżej ;)
Jinx, Jinx, Jinx...xD Od razu po przeczytaniu jednej Twojej wypowiedzi, ma się o Tobie pozytywne wrażenie ^.^ Piszesz genialnie. ^.^ łoch, nie zdążyłam Cię poznać, ale wydajesz się być bardzo fajna xD

All hail Trigon
Czaki to moje małe szalone stworzonko, które uparcie twierdzi, że moje fragmenty na naszym blogu są dobre xP. Ogółem- kocham ją xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Fors - One są więcej niż dobre XD Jesteś takim superoskim człowiekiem, który po czekoladzie zamienia się w Człowieka-Odwala-Mi. Masz genialne pomysły, jesteś zabawna, oryginalna, niepowtarzalna...I masz jeszcze jedną cechę, której nie potrafię nazwać xD Ani opisać o.o Po prostu wymiatasz! XD (I masz taki nick, że do tej pory mam problem z wymyśleniem jakiegoś dziwnego zdrobnienia xD)

All hail Trigon
Meia.. to "coś" nazywane człowiekiem które wprost uwielbiam xDD Wspaniałe opowiadania, szalone pomysły no i po prostu oryginalność której Ci nie brakuje; )
Hah. Mam co czytać, jak będę miała doła ^.^ Dziękuję ^.^

Rachiś - Genialny człek, piszący sto razy lepiej niż każda osoba w jej wieku, ma wspaniałą wyobraźnię, pomysły...No, po prostu jej nie da się nie lubić ^.^

All hail Trigon
Czakra_1_1 - Meia napisał(a):

Fors - One są więcej niż dobre XD Jesteś takim superoskim człowiekiem, który po czekoladzie zamienia się w Człowieka-Odwala-Mi. Masz genialne pomysły, jesteś zabawna, oryginalna, niepowtarzalna...I masz jeszcze jedną cechę, której nie potrafię nazwać xD Ani opisać o.o Po prostu wymiatasz! XD (I masz taki nick, że do tej pory mam problem z wymyśleniem jakiegoś dziwnego zdrobnienia xD)


Powiedz to mojej babce od polskiego xD!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):



Powiedz to mojej babce od polskiego xD!


Spoko xD Gdzie mieszka? xD
Edytowane przez Meia dnia 2012-02-28, 20:57

All hail Trigon
For: Luubiee xD I podziwiam za odkrycie sposobu czytania PG Gwiazdka ^^'
Meia: Wspaniała osoba do uzgadniania fabuły notek Robin :)
Edytowane przez Huntress dnia 2012-02-28, 20:57
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
For - kochana wariatka, która ochrzciła mnie Myszakiem xD Znajduje się w czołówce najfajniejszych osób na TitansGo Robin :) Nie da się jej nie lubić! Woła na innych "Ka-Czu Czu" (czy jakoś tak). Ma pomysłów tyle ile włosów na głowie i jeszcze więcej blogów Gwiazdka :D Po prostu - naj! :*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Huntresssa: uwielbiam za Xerka oraz osobowość bardziej szaloną niż moja.

Jinxi- tylko mi tu ciebie jeszcze brakowało xP Pisze tak, że Mickiewicz pod stół mógłby się schować (szczerze? Nie lubię go)! Kochany myszak, który potrafi ogarnąć moje pomysły ^ ^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken, po mojej dłuższej nieobecności na serwisie, widzę takiego człowieka i za Chiny ludowe dojść nie mogę, kto to taki, nie róbcie starej Aylar numerów, ze zmienianiem nicków, bo ja tu zawału dostanę, albo któregoś dnia wejdę i się już kompletnie w niczym nie połapie - ale przyznać muszę ciekawy nick.
Kochana moja, jesteś osobą, której idzie pozazdrościć talentu, naprawdę, widać jesteś serduchem tego serwisu, podziwiam za wkład włożony w funkcjonowanie i pomysłów co nie miara, nie mogę się powstrzymać, bo w mojej głowie wciąż huczy słowo szalona - rzecz jasna w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a na dodatek bardzo urodziwe z Ciebie dziewczę. Robin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Aylar : Wspaniała i miła osoba. Drugiej takiej nie ma na świecie. Świetny styl pisania, kocham jej pomysły. Miło się z nią rozmawia. Po prostu kiedy trafiam na nick "Aylar", to budzą się we mnie same pozytywne odczucia. ^.^

All hail Trigon
Mei: osoba niesamowicie pomocna w tworzeniu Słodkiego Świata Gwiazdka ^^'
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Huntress: dziewczyna super, z niesamowitym talentem pisarskim Robin :). I z fajnym adresem bloga xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira.... Bardzo sympatyczna. Po długiej rozmowie, pewnie okazałabyś się się bardzo ciekawą osobą Robin :) świetny avatar xD
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Sandra ma strasznie sweetny avek ^ ^. Nie znam jej zbyt dobrze, ale twierdzę, że jest fajna. No i talent- tylko pozazdrościć Bestia ;)

PS. To z avkiem ignorować- odzyskałam mp3 xD

Ludzie, wy chyba z kota spadliście! Mnie się nie da nielubić?! Jestem jedną z fajniejszych?!?! MAM TALENT?!?!?!?!?!?!? Sorry za wyrażenie, ale chyba was kopnął prąd lub powpadaliście pod samochody. Ja i talent?! Prędzej krowy zaczną latać... Dobra, już latają, więc się zamykam xD.

Z wariatką i szaloną się zgodzę. Bo taka właśnie chcę być xP

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For- juz pisałam Robin :) Co do mnie to ja fajna nie jestem, talentu tez nie mam takze nie musicie się produkować Bestia ;) Ale dzięki za opinie :*

A dobra napiszę jeszcze raz. For- wulkan energii z całą masą pomysłow Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Rilla, ciebie jeszcze nie opisywałam. Naprawdę, jesteś wyjątkową i wspaniałą osobą. Piszesz wspaniałe opowiadania za co Cię kocham.! xd Naprawdę, uwielbiam Cię ; *
Rachel Gwiazdka :D Jesteś fajna, pomysłowa, optymistyczna, wesoła.. mogę wymieniać do końca dnia XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nela, ty jesteś wyrozumiała, miła i po twoim blogu nachodzą mnie [być może błędne, być może nie] skojarzenia, że masz mroczną osobowość Gwiazdka :D. A ja mrok lubię :> Co by tu jeszcze napisać. Po prostu bardzo cię szanuję, jesteś niepowtarzalna, jak każdy człowiek Robin :).
Przejdź do forum: