Zobacz temat
 
Oceń osobę powyżej ;)
ty jestes śmieszmy
Śmieszny w sensie, że rozmieszam, czy że się ze mnie śmiejecie? Bestia :P
w obu
Dziękuję za opinię o mnie Bestia :P
nie mam za co Bestia :P
Ty jesteś nawet w porządku, nie znam cię dobrze, ale widzę, że gdybyś chciała mogłabyś być wredniejsza od Neli (to już naprawdę spory wyczyn Bestia :P)
Lecz jestem miłosierna dla ciebie Bestia :P
Nowej Rav nie znam, ale Elfik jest... Jak dla mnie- dziwny jak Kitten xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jesteś zwariowana, masz obsesję na punkcie zakładania blogów, ale jesteś sympatyczna i towarzyska Gwiazdka :D
O, dziękuję Gwiazdka ^^'

Jesteś miła, pomocna, lubię pisać z tobą na gg o wszystkim i o niczym xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jesteś wulkanem energii i czasem masz odpały, ale ja tam je lubie XDD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Czasem czy cały czas xD?

Jesteś... Dobra, nie znajdę odpowiednich słów na twoją przefajną osobowość

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hm... Nie znamy się jeszcze za bardzo, ale wnioskując z tego co tu zamieszczasz, wydajesz się ciekawą osobą. Jesteś sympatyczna, miła i masz poczucie humoru. Zawsze lubię czytać to co piszesz... hmm... W dwóch słowach?
Jesteś super Robin :) Booya!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Hm... nie znam cię zbyt dobrze Sandra, ale masz ciekawą wyobraźnie, jesteś miła i sympatyczna.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Rilla - utalentowana, nietuzinkowa osoba o przyjaznym nastawieniu Robin :)
Miła, fajna, przyjazna, wesoła, szalona, o ciekawym charakterze =)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Taka jestem dla wyjątkowych ludzi Gwiazdka :D, w rzeczywistości ponurak, jakich mało Bestia :P.

Ty tak samo, jak Rilla, masz wielkie umiejętności pisarskie, jesteś mądra i sympatyczna.
Mądra Bestia :P Gdybyś mnie poznała w rzeczywistości, obawiam się, że zmieniłabyś o mnie zdanie Robin :) Rozrabiaka do dziesiątej potęgi xD

Ciebie już opisałam Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
O God, co tu o takim szaleńcu mòwićBestia ;)
Jak zdążyłam zauważyć masz świetne poczucie humoru i bardzo łatwo Cię polubić, poza tym masz coś do powiedzenia w każdym temacie, co też jest pozytywne.
Jeżeli mam być szczera, kojarzysz mi się z takim małym narwańcem!Robin :)
No tak i zapomniałam dodać, że świetnie piszesz- fenomenalnie.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Dzieki Aylar Robin :) co do narwańca, masz rację. Jestem takim tycim (najmniejszym z klasy -.-) diabełkiem Robin :)
Co do Ciebie, również robisz bardzo pozytywne wrażenie. Do niczego nie da się przyczepić Robin :) Jesteś sympatyczna, towarzyska (widać Cię na forum)... Podsumowując - super dziewczyna! xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: