Zobacz temat
 
delikatne sugestie
Szczerze to tych błędów ort. było kilkadziesiąt, ale spokojnie. To nadal lepiej od Fanki Bestia :P
Na pewno. No i co. Milla to bardzo fajna dziewczyna. Ona ma talent : )
i tu się zgodzę z Rachel :>
Dziękuję : > . Zwinny, jest aż tak źle? xD
Jeżeli to nie jest problem, też prosiłabym o jakieś sugestie i nawet nie drobne;D.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ayli ja kocham twoją twórczość ! Na jakimkolwiek blogu, dla mnie jesteś najwspanialszą pisarką i tobie nie da się wytykać błędów!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
trzeba przyznać, Aylar, że ten prolog był niesamowity Robin :). Zaczytałam się Gwiazdka :D.
Milly napisał(a):
Dziękuję : > . Zwinny, jest aż tak źle? xD


Nie, nie jest tak źle Bestia :P Tylko kilka błędów mi się natrafiło, z tekstem o fance było tak żeby budować napięcie.

A co do Aylar, to muszę przyznać, że piszesz świetnie Gwiazdka :D Choć i tak na pierwszym miejscu dla mnie pozostaje Nela, nie obrażaj się.
Kocham blog Ayli. Ona jest wspaniałą pisarką; )
Zwinny, czy ty chcesz zrobić wszystko żebym sie rozbeczała? Bestia :P
Nie, no w każdym razie : wow i dzięki Bestia :P Tyle jestem w stanie powiedzieć.
No ale nie mówcie tak, bo ja piszę tragicznie! Ani trochę nie lepiej od Ayli, ani od żadnego z was. Każdy pisze jak potrafi, ja też piszę jak potrafię i to nie jest nic wyjątkowego, nie można mnie tak
chwalić, bo na prawde się rozbecze Bestia :P.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
UWAGA!!!!! OD TERAZ WSZYSCY CHWALIMY NELĘ ŻEBY SIĘ ROZBECZAŁA!!!!!!!!!!

Tak na serio, to piszesz świetnie. Przeczytaj sobie swoje notki i porównaj do innych (no żeby nie obrażać innych, to porównaj sobie do moich). Bestia :P
nie wolno ci tak mówić. my sądzimy inaczej. jesteś królową pisania o TT. zauważyłaś pewnie, że często jesteś wymieniana na początku. ciesz się Robin :)
Nela ma świetnego bloga! Kocham go,jest najlepszy(nie obraźcie się),bardzo lubię czytać opowiadania wszystkich. Wszyscy są tu tak samo ważni,no oprócz mnie. Z chęcią przeczytam każdego opowiadanie. A zwłaszcza zawsze z niecierpliwością czekam na news u Neli. : )
Dokładnie Nela, jesteś tu Bogiem i to bezsprzecznie!Robin :)
Widzisz, mówiłam Ci, że jesteś najlepsza!*:
Tylko bez płakania xD
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Nie no, wielkie dzięki, ale bez przesady, ja nie chcę beczeć Bestia :P.
Beczeć będe jak do mojej psychiki dojdzie w końcu to ,że 'zawaliłam 2 klasę gim', czyli , to ,że nie będe mieć paska na świadectwie. Ale póki jeszcze nie doszło, to będę się kłócić o to,że nie piszę za dobrze. Bestia :P Zwinny, co ty chcesz od swoich opowiadań? Są bardzo dobre, mimo,że nie uwielbiam postaci Zwinnego,ze względu na dziką ksywę i koguta Bestia :P to chętnie czytam twojego bloga, opowiadania są na poziomie i pisane ze słownikiem ort nie ma się do czego przyczepić. Gwiazdka :D Twój blog jest jednym z moich ulubionych, chyba jak wymieniłam na 2 miejscu, bo Ola26 musi mieć 1, ona zdziałala cud i zwalczyła moje antyfanstwo R&S Bestia :P Także, wszystko mówi samo za siebie, a nie kazde blogi tak chętnie czytam.
Gwiazdka :D

I przestać mnie chwalić, pfff XD źli ludzie.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie wiem w jakim sensie, i nie wiem z jakim to miało być przesłaniem, ale prosiłabym nie obrażać wiary innych xD.
W każdym razie Nela jest wspaniała, i ma olbrzymi talent : > !.
CHWALCIE DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki za tak pozytywną opinię Gwiazdka :D, ale jest wiele osób piszących lepiej ode mnie Bestia :P
PISZESZ ZNAKOMICIE ! I BĘDĘ PISAĆ TYM WIELKIM DRUKIEM, ŻEBY CI TO UŚWIADOMIĆ! TY RZĄDZISZ! NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH - NELA!
Gwiazdka :D

NA PEWNO KTOŚ MNIE POPRZE. NA PEWNO. Robin :)
Zwinny, a ty jesteś w jakiejś kampanii pt. "Chwalcie Nelę, ma się rozryczeć!" ? xD
Ty również Milla ; )
Przejdź do forum: