Zobacz temat
 
delikatne sugestie
Ir- ja przez Wasz duecik własnego bloga zaczęłam omijać, loguję się tylko po to, bo zapisaną notkę wrzucić do Worda i tyle mnie widzieli x.X

Zgadzam się z Wami dziewczyny. Też się często załamywałam, bo uparł się na mnie taki jeden gość i w kółko bredził, jaka to jestem beznadziejna. Wiem, błahy powód, ale jak się jest w 4/5 podstawówki i ma się emocje rozklekotane jak moja szafa to idzie się załamać. a teraz co? Spotkałam go ostatnio na blogu koleżanki. Piszemy jak normalni ludzie, zero zgryzliwości... Dobry dowód na to, że z wrednoty można wyrosnąć. Albo któraś z blogowych "koleżanek" była zazdrosna i postanowiła mi dopiec.


Taaaak, For wszędzie czuje intrygę. Ale bez tego przecież było by tak nudno Robin :)!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P Nie powinno Cię obchodzić zdanie takich osób, skoro wiesz, że robią to po to tylko, żeby Ci dopiec.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Powtarzam dużymi literami: JA BYŁAM W 4 PODSTAWÓWKI I MOJA PSYCHIKA BYŁA ROZKLEKOTANA! Nie wymagaj od takiego dzieciaka wiele.

Mam to szczęście w nieszczęściu, że ja coś chyba jestem za szybko rozwinięta psychicznie.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mnie się zawsze czepiali, że coś robię źle... Zawsze coś znaleźli... Nie wspominając o klasie... To jakaś masakra... W szkole pół dnia dręczona bo błędy, wracasz do domu, czytasz komentarze i tam dręczona bo błędy. Myślałam że zwariuję...

Muszę przyznać, że w nocy pobawiłam się trochę blogiem i na blogu o Benie opowiadania mam do 15 grudnia 2013... Poszłam czołgiem... teraz mam wielką przerwę xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja jestem z tych wrednych, co lubią poprawność - nie absolutną, nikt nie jest bez wad. Możecie poprzeglądać oceny mojego blogaska, wypominają mi to i owo (na gaolu ostatnio zwrócono mi uwagę na pewną istotną kwestię).
Naturalnie krytykę należy dostosować nie tylko pod względem kultury, ale i wieku autora - przed ukończeniem gimnazjum człowiek zwyczajnie nie wie pewnych rzeczy o gramatyce i spółce. Jeżeli wyprzedza materiał, to należy mu się pochwała za bycie wspaniałym i w ogóle, a jeżeli nie, to jakaś podpowiedź lub odesłanie do odpowiedniej strony, gdzie kwestia jest wytłumaczona jasno i przejrzyście.

Widziałam wiele blogów, dłuższy czas zajmowałam się ocenianiem i tak dalej, i tak dalej.
Tępienia i obrażania ludzi zwyczajnie nie lubię, ale wymagam odróżniania osoby autora od tekstu - o czym pisałam już w innym temacie.
Czasami jednak zdarzają się w internecie takie potworności, że po prostu trzeba dokonać analizy i punkt po punkcie wyjaśnić, dlaczego dziełko jest zwyczajnie i po prostu złe.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Przejdź do forum: