Zobacz temat
 
Teeny Titans - dyskusja ogólna
Już pewien czas temu pojawiła się pełnoprawna gra mobilna o Tytanach. Na ten czas gra znajduje się na 15 miejscu najlepiej sprzedających się gier w Google Play. A jakie są wasze odczucia związane z grą? Graliście już? Ukończyliście? Zamierzacie kupić? A może wcale was nie interesuje?

Gra jest dostępna w cenie 18,99 zł. Jeśli chcecie ją kupić a nie posiadacie karty płatniczej, możecie skorzystać z kart upominkowych Google Play, można ją znaleźć m.in w salonikach: Inmedio, Relay, Empik , Kolporter, 1 minute. Są dostępne one w kwotach od 50 zł. Za jej pomocą doładujecie swoje saldo na koncie Google Play, i bez problemu zakpicie Tytanów jak i inne aplikacjeRobin :).


W Tytanów gram już od pewnego czasu i muszę przyznać że jestem pełen podziwu dla pomysłu z jakim została gra zrealizowana. Na grę mobilną o TTG, liczyłem aczkolwiek miałem obawy co do na czym ona by właściwie polegała. I wyszło moim zdaniem naprawdę świetnie.
I przypomina swoimi założeniami gry z serii Pokemon.

Gram na ten czas figurkami Robina, Gwiazdki i Komety, chciałem tez kupić Wonder Raven ale trochę było szkoda mi funduszy. Ahhh I te misje, w stylu TTG, poboczna - pokonaj trzy psyGwiazdka :D. Jestem jeszcze na początku, ale powoli posuwam się dalej. Jedyne co trochę mi przeszkadza w grze to ten niekiedy długi czas wczytywania, podczas przechodzenia pomiędzy lokacjami. Na ten czas gra bardzo mi się podobaGwiazdka :D. Zobaczymy jak będzie dalej.
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Jeśli chodzi o fundusze to kupuj ile wlezie Robin :) Ja kompletnie się nie oszczędzałem, kupowałem wszystkie postacie i na koniec gry miałem ponad 100 tysięcy monet. Co myślę o grze każdy mógł przeczytać w recenzji, tak czy tak jestem zadowolony i zachęcam do tego oczywiście aby więcej osób dołączyło do dyskusji. O zakup się nie martwcie - 19 zł to i tak nie majątek, a zabawa gwarantowana Gwiazdka :D

Samą grę ukończyłem - jeśli chodzi o pokonanie Mistrza Gry. I nadal można wykonywać zadania poboczne, zbierać postacie oraz walczyć, jednak jakoś już mnie do niej nie ciągło. Końcówka za to rozbrajająca Gwiazdka :D jak wszystko w tej grze. Fajnie mi się walczyło Dogbinem a propos psów.

Trochę tylko wydaje mi się, że twórcy wybrali sobie nie ten termin na premierę i Pokemon GO wyjdzie im bokiem ;/
Zwinny napisał(a):
Trochę tylko wydaje mi się, że twórcy wybrali sobie nie ten termin na premierę i Pokemon GO wyjdzie im bokiem ;/


No sory, ale na miejscu deweloperów nie bookowałbym wypuszczenia żadnej gry mobilnej na dwa miesiące przed i po wypuszczeniu Pokemon GO. Sam nigdy nie miałem w życiu jeszcze hypu na mobilną grę. Na to czekam od pojawienia się trailera. Ech kiedy to w końcu w Polsce wyjdzie Cyborg :(
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Ja na pewno zobaczę co to jest, ale nie ciągnie mnie do nich Bestia :P Juzek twórcy pozwolili oficjalnie na ściąganie plików .apk i instalowanie gry jeśli ktoś jest niecierpliwy.

Pozostając w temacie jednak to oczywiście, że nie ma sensu blokować wyjścia gry, ale twórcy mieli pecha, bo z innym terminem byłaby większa szansa na sukces, a tak pewnie Teeny Titans przejdzie średnio zauważona.
Zwinny napisał(a):

Ja na pewno zobaczę co to jest, ale nie ciągnie mnie do nich Bestia :P Juzek twórcy pozwolili oficjalnie na ściąganie plików .apk i instalowanie gry jeśli ktoś jest niecierpliwy.

Pozostając w temacie jednak to oczywiście, że nie ma sensu blokować wyjścia gry, ale twórcy mieli pecha, bo z innym terminem byłaby większa szansa na sukces, a tak pewnie Teeny Titans przejdzie średnio zauważona.


Źródło? Codziennie szukam nowych info kiedy wyjdzie w Polandii, a nie chce się na .apk rzucać, bo jak walną blokadę regionalną, to tylko stracę czas. Jak wyjdzie, że oficjalnie pozwolili to emmmm straciłem już czas xD

Żeby już na silę offtopu nie robić to Teeny Titans raczej będzie przeze mnie nie ruszona, bo raz, że płatne, dwa że oceny zbyt średnie żeby dla mnie było worth, trzy mam w co grać, cztery nie grywam w gry mobilne i pięć za mało lubie karykaturalnych tytanów ;/
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Zwinny, Niantic nie tylko nie "pozwoliło" ale nawet odradza instalowanie apk. Z dwóch powodów. Po pierwsze serwery nie wytrzymują obciążenia. Po drugie - 1/3 apk jest zainfekowana.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
juzek1000 napisał(a):

Źródło? Codziennie szukam nowych info kiedy wyjdzie w Polandii, a nie chce się na .apk rzucać, bo jak walną blokadę regionalną, to tylko stracę czas. Jak wyjdzie, że oficjalnie pozwolili to emmmm straciłem już czas xD

Żeby już na silę offtopu nie robić to Teeny Titans raczej będzie przeze mnie nie ruszona, bo raz, że płatne, dwa że oceny zbyt średnie żeby dla mnie było worth, trzy mam w co grać, cztery nie grywam w gry mobilne i pięć za mało lubie karykaturalnych tytanów ;/


Nikt żadnej blokady regionalnej nie zrobi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):

Zwinny, Niantic nie tylko nie "pozwoliło" ale nawet odradza instalowanie apk. Z dwóch powodów. Po pierwsze serwery nie wytrzymują obciążenia. Po drugie - 1/3 apk jest zainfekowana.


Serwery padły już pierwszego dnia z tego co wiem przez zbyt duzą ilość pobrań i to z regionów docelowych. Co do APK wystarczy zaufane źródło + sprawdzenie pozwoleń przy instalacji. Żadna gra nie będzie prosić o dostęp do SMS czy innych prywatnych funkcji Bestia ;) Ale faktycznie wróćmy do tematu. Jeśli są zainteresowani Pokemon GO to można założyć osobny temat.
Zwinny napisał(a):
Serwery padły już pierwszego dnia z tego co wiem przez zbyt duzą ilość pobrań i to z regionów docelowych. Co do APK wystarczy zaufane źródło + sprawdzenie pozwoleń przy instalacji. Żadna gra nie będzie prosić o dostęp do SMS czy innych prywatnych funkcji Bestia ;) Ale faktycznie wróćmy do tematu. Jeśli są zainteresowani Pokemon GO to można założyć osobny temat.


Nie żadną ilość pobrań, tylko za dużo interakcji w samej grze. Gdyby to zaufane źródło starczyło do nie było by sytuacji, że 2/3 pobranych kopii była zainfekowana. Zaufane źródła też rozprzestrzeniały wirusy, zobacz artukuły na niebezpieczniku i innych portalach o netsecurity.

Temat można założyć, bo na pewno będzie o czym gadać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: