Zobacz temat
 
Gra na serwisie
A tak przy okazji. Wpadł mi dziś do głowy pomysł, czy w grze, mógłby być kreator własnych postaci. Jak ktoś ma bloga, a na blogu wymyśloną postać, to i żeby one mogły się pojawić w grze. Fajnie by było.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
i co z ta grą? jakie postępy?
Silent podobno się za nią już zabiera, więc niedługo powinniśmy wreszcie ją mieć. W końcu czekamy ponad rok Bestia :P
Ale, w końcu praca nad grą nie zajmie 5 minut,przy tym trzeba mieć czas,i chęć,o ile się nie mylę. Więc jeśli czekamy długo,to gra będzie fajna.
Wiesz, tu raczej chodzi o to, że Silent zacznie ją robić lub dokończy to co wcześniej miał zrobione. Z tego co mi wiadomo, przez rozbudowę serwisu oraz brak czasu kilka miesięcy się nią nie zajmował. Ale, że może być fajna nie zaprzeczam Bestia ;)
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej grze? xD
No właśnie,o co w niej chodzi?
Silent od zeszłego roku planuje grę o TT w charakterze tekstowym. Już trochę nad nią popracował i z tego co wiem w tych dniach zamierza ją dokończyć. Jeśli chodzi o samą grę, to więcej masz wyjaśnione na pierwszych stronach tego tematu Bestia ;)
Dzięki : )
To ma być gra o bohaterach w klimatach TT podobna do gier przeglądarkowych typu travian, z tą różnicą, że tu każdy będzie tworzył własnego bohatera, którego będzie wysyłał na misje, walczył z wrogami trenował itp. Będzie możliwość kupowania przedmiotów, broni gadżetów i innych bajerów, za wygrane w walce "monety", lub nagrody za wykonanie misji. To w sumie tak na wstępie, póki co mam zaczęty zestaw grafik postaci, ale muszę sporo ich zrobić rozbudować logikę gry przetestować i dopiero wtedy wstawić na serwis. Na pewno jeszcze to potrwa, ale mam teraz do około 10 maja czas, więc popracuję nad nią ile się da.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
E to fajnie.
jestem ciekawa jak to bd wygladac
Jak tylko coś konkretnego będzie już można zobaczyć dam screeny w newsach albo tu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O to dobrze.
Zapowiada się fenomenalnie. Czekamy z niecierpliwością!Gwiazdka ^^'
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ja się już nie mogę doczekać od niepamiętnych czasów. Ale wiem, że i na serwisie jest mnóstwo roboty i Silent też zbytnio czasu wiele nie ma i dlatego poczekam jeszcze troszeczkę xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Siedzę w ekspresie do kawy i się gotuję z niecierpliwości xD
xD

Nowa Raven, znajdzie się jeszcze gdzieś miejsce dla mnie? Ja taka drobniutka i szczuplutka... xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Wiecie, to nie jest szybka sprawa, ale dla mnie też zróbcie tam miejsce Bestia :P
Bestia :P problem polega na tym, że do tej gry trzeba zrobić kilkaset rysunków. Kilkadziesiąt już zrobiłem, ale teraz je muszę znaleźć bo, żeby robić kolejne muszę je dopasowywać do tamtych. Postaram się, żeby wszystko ruszyło jak najprędzej, ale tak to niestety jest, że jak muszę poświęcić czas na coś ważniejszego, to pracę nad grą muszę ciągle przekładać.
Tak więc proszę wszystkich o cierpliwość.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: