Zobacz temat
 
Gra na serwisie
Ustalone fakty:
- każdy będzie mógł posiadać do 3 postaci,
- będzie można grać po stronie dobra lub zła,
- gra będzie posiadała formę tekstową z wstawkami graficznymi,
- będzie można rozwijać umiejętności swoich postaci.

Więcej faktów poznacie już wkrótce.
Każda chętna osoba może pomagać w tworzeniu gry. Mile widziane obrazki nie objęte prawami autorskimi, przedstawiające bohaterów i złoczyńców.
Edytowane przez Silent dnia 2010-05-31, 19:26
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jaki gatunek ma mieć ta gra?
Będzie coś takiego jak sklepik i jakieś super itemki xD ?
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Gatunek coś w stylu RPG. Głównie będzie się trenować postacie i walczyć między sobą, lub z losowymi wrogami.
Sklepy będą, itemki też. Złoczyńcy będą mieli swój czarny rynek, a bohaterowie będą robili zakupy w Wayne Enterprises.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Będzie jakiś kreator postaci? Skrzydła do kupienia? Np. anioła, czarnego anioła, demona, motyla, wróżki ;d ?
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Będą przyznawane PU, GM będzie prowadził tak jak w PBF?

Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Rozwiń skróty proszę, bo nie rozumiem.

Będzie jakiś kreator postaci? Skrzydła do kupienia? Np. anioła, czarnego anioła, demona, motyla, wróżki ;d ?

Z czasem będziemy wszystko rozbudowywać, póki co będą dwie klasy postaci, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy jakie.
Kreator postaci już jest prawie gotowy, niestety jeśli chodzi o wygląd postaci, póki co ograniczymy go do wyboru spośród kilku gotowych dla danej klasy i płci. Oczywiście to wszystko może się jeszcze zmienić, dlatego właśnie czekam na ciekawe pomysły, które mogły by pomóc przy tworzeniu gry.

Skrzydła będą dostępne dla klas postaci, które będą umiały posługiwać się magią. Klasa taka zostanie dodana później w trakcie tworzenia gry.
Edytowane przez Silent dnia 2010-06-01, 14:46
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
jak na razie jeszcze tego sobie nie moge za bardzo wyobrazić
ale sadze po tym co mowisz fajnie się zapowiada ,chociaż ja za takimi gierkami nie przepadam ;p to moze sie skusze
Macie już zarys fabuły? Czy to będzie jedynie coś w stylu "im skoszę więcej wrogów, tym mam więcej kasy/doświadczenia"?

Jeżeli chodzi o klasy postaci, to mam taką propozycję:
- człowiek (sztuki walki, zręczność i zwinność, itp. patrz Robin/Batman)
- Tamarianin (latanie, promienie z oczu, rąk, inne moce a'la Star)
- pół demon/anioł (moce Raven/Lav Bestia :P)
- pół maszyna (wzrok na podczerwień, siła, patenty wbudowane w "zbroję"Bestia ;)
- pół zwierzę (np. kotołak, wilkołak)
- telepata/telekineta
- hipnotyzer
- pół żywioł (żywiołak - ogień, woda i cała reszta; mieliby takie same moce co Raven i Lav, tyle że przyporządkowane danemu żywiołowi, słabsze i łatwiejsze do opanowania)
- i skończyły mi się pomysły Bestia :P.

Niestety, z tym musiałoby być mnóstwo roboty :/
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Dzięki za propozycję, myślę, że przynajmniej część z wymienionych uda nam się zrobić, zanim gra będzie dostępna.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Aaa teraz wytłumaczcie mi wszystko od początku bo nic nie rozumiem, z tego co wiem to mnie dużo ominęło Cyborg :( xD
No to będzie sobie gra tekstowa w klimacie TT Robin :) opowiadasz się po jednej z dwóch stron (bohaterowie lub złoczyńcy). Twoja postać/cie będą miały możliwość walki z innymi bohaterami/złoczyńcami, wykonywanie misji (może nawet jakąś sesję typowo RPG zrobi się ;> - ale to jeszcze nic pewnego). Rozwijasz swoją/e postać/cie aby była jak najlepsza (umiejętności, kondycja itp). Hm co tu jeszcze <myśli, myśli...> Jak narazie myślę, że to tyle.
Dobra powiem Wam jak idą prace, póki co. Doszedłem do wniosku, że każdy będzie miał wyłącznie jedną postać. Będzie można stworzyć swoją postać wybierając płeć, fryzurę, oczy, nos i usta. Dodatkowo wszystkie kupowane ciuch, zbroje kostiumy itp. będzie można zakładać na swoją postać. Dzięki temu łatwo będzie każdemu stworzyć swoją unikalną postać. Prace pewnie potrwają jeszcze trochę. Myślę, że największym problemem będzie generowanie obrazka z postacią, ale z czasem jakoś się z tym uporam.
Czekam na kolejne pytania i propozycje.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Postępy w pracach:
- zrobione tworzenie, usuwanie i edycja postaci (tylko podstawowe parametry typu nazwa, frakcja, płeć itp.),
- zrobiony edytor kategorii przedmiotów,
- zrobiony edytor przedmiotów,
- zrobione struktury przedmiotów i kategorii,
- dodane wszystkie kategorie przedmiotów wraz z ikonami,
- zrobiony panel z postaciami,
- zrobiony ranking postaci.
- zrobione wyświetlanie informacji o przedmiotach.
Oczywiście wszystkie te rzeczy będą dla Was dostępne, dopiero po ukończeniu prac.

Już wkrótce kolejne postępy.
Poza tym, chyba jednak zostawię możliwość posiadania 3 postaci.
Edytowane przez Silent dnia 2010-06-07, 12:10
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mało kto da rade uciągnąć 3 postacie, wiem coś o tym.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Właśnie. Najlepiej kierować jedną, a dobrze Robin :)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Wiecie, nikt nie każe mieć 3, po prostu będzie taka możliwość. Ta gra nie będzie jakoś wyjątkowo zapierająca dech w piersiach, jak to zwykle w tekstówkach bywa, a mając możliwość grania trzema postaciami nie będzie się tak bardzo nudzić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kolejne postępy:
- zrezygnowałem z klas postaci, będą się dzielić jedynie na dobrych i złych, każdy sam będzie kształtować swoją postać,
- dodana pierwsza broń,
- dodane sylwetki postaci.
- dodane 3 fryzury męskie, w 9 kolorach.
Myślę, że jeszcze kilka dni i będzie można grać.
Edytowane przez Silent dnia 2010-06-07, 16:40
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To super Gwiazdka :D Ja tam za grami przepadam ;>
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
ty lepej kombinuj z fryzurami damskimi bo przez skórę czuję że postaci męskich będzą 2 albo 3 sztuki ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Bestia :P ta, pewnie masz rację. W każdym razie póki co zawieszam pracę nad grą, bo zaczyna się sesja. Jak tylko wszystko pozaliczam biorę się znów za robotę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: