Zobacz temat
Czy byłaby to świetna para?
Jasne! Jestem na tak. Jasne! Jestem na tak. 14%[1 głos]
Zdecydowane nie! Zdecydowane nie! 14%[1 głos]
Trudno powiedzieć. Trudno powiedzieć. 71%[5 głosów]
Głosów ogółem : 7
 
RobinxBlackfire
Aż dziwne, że się taki temat nie pojawił. Więc jest.

Znalazłem nawet promo video.

YouTube Video

Edytowane przez Sulik dnia 2016-06-04, 22:56
Zdecydowanie dawno temu mi minęła zajawka na te wszystkie pairingi i jak kiedyś byłam tylko za Robinem i Star, tak teraz mógłby być dla mnie z Raven, z Kometą... Z kimkolwiek XD

Ale czy byliby dobrą parą... Nie wiem, raczej nie wydaje mi się, jednak gdyby coś ich połączyło, to w sumie nie miałabym nic do tego (To tak jak z Gwiazdką - czy z Robinem czy z Cyborgiem... Czy nawet z Bestią - wszystkie opcje w moim subiektywnym odczuciu są w porządku). Ale Kometa to prędzej z Red X'em. Nawet było z nimi razem sporo fan artów, w pewnym sensie stało się to niejako kanonem.

W ankiecie zaznaczyłam: "Trudno powiedzieć". Bo niby raczej nie, ale jednak... Trudno powiedzieć.
Tak nawiasem pomysł na temat wyszedł od ciebie.

Uważam, że byłaby to raczej kiepska para. Blackfire jest zbyt pewna siebie i zdecydowana a w dodatku zachowuje się niemoralnie. Może zrobić na Robinie wrażenie, jak na każdym innym, ale na dłuższą metę, to się nie sprawdzi. DO Robina bardziej pasują pogodne i wrażliwe osoby niż przebojowe intrygantki.
Sulik napisał(a):
Tak nawiasem pomysł na temat wyszedł od ciebie.


Domyślam się.

Co do pairingu - mam w sumie podobne zdanie. Miałam nawet pisać, że Robin prędzej wybrałby dobrze wychowaną dziewczynę, niż taką, która lubi dobrze zaszaleć. A to, że mimo wszystko nie przeszkadzałoby mi, gdyby razem byli, to inna sprawa. Może twórcy by to rozwinęli w jakiś sposób, że nawet można by było uważać ich za całkiem niezłą parę. Tylko, że to byłoby faktycznie trudne. Nikt nie widzi raczej Robina po ciemnej stronie mocy, albo Komety po tej jasnej... stronie mocy.
Za mało znam Kometę, żeby to analizować a szkoda. Twórcy serialu TT nigdy nie zagłębili się we wspólną przeszłość Starfire i Blackfire, która by wiele tłumaczyła ich relacje oraz dlaczego Blackfire jest taka a nie inna. Jednak myślę, że Blackfire można by było zmienić.

Edit: Przynajmniej nie ma różnicy miedzy Kometą a Gwiazdką jeśli chodzi o ilość złamań podczas okazywania czułości!

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b2/d6/c0/b2d6c0d32152de4b36fd757f36909f31.jpg

Edytowane przez Sulik dnia 2016-10-08, 17:11
Przejdź do forum: