Zobacz temat
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
No ale wiesz nasze forumowe spamowiczki ( nie licząc mnie) wgl nie mają o tym pojęcia bo sie tym wcale nie interesują... znaczy nei miały do teraz...
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Ja nie mam ulubionej postaci męskiej. Każdy w sobie coś ma i jest na swój sposób fajny Gwiazdka :D
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Ja tam wolę Robina
1. Miły
2. Wyrozumiały
3. Silny
4. Męski
I kto ma pretensje do niego to do mnie też
Jeśli chodzi o Robina, to owszem jest mniej więcej tak jak napisałaś, Ale uważam, że w kreskówce TT został najgorzej ukazany ze wszystkich jego wizerunków. Bardzo często w serialu jego zachowanie działa widzowi na nerwy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Bosh... Ile tu jest fanów Robina, nio, nio xD

Nie powiem, też go lubię, nawet bardzo, ale w moim rankingu, jest jednak na drugim miejscu.

Na pierwszym znaleźli się, uwaga trzej, a nawet czterej panowie: Red X, Kid Flash, Zwinny i nie lubiany przez większość osób wcześniej - Bestia.

Red X - ten koleś jest naprawdę świetny, jeśli NIE jest nim Robin! Tajemniczy, aż do przesady. W końcu, tak naprawdę nie wiemy kim on jest i to mi się w nim podoba. Niby dobry, niby zły. Po prostu chodząca tajemnica, która czeka na odkrycie xD

Kid Flash - szczerze, to nie wiem, co mnie tak w nim urzekło, ale mi się podoba xD Nie wiem, może urok osobisty? xD

Zwinny - spoko gościu xD W kreskówce wydaje się "kopią Robina" Może i tak, a może i nie. Jak dla mnie, on i Rob się różnią i to bardzo. Zwinny ogólnie jest fajną postacią w kreskówce i nie powiem, chciałabym zobaczyć chociażby jeden odcinek, gdzie on i Rob biją się o dziewczynę xD

Bestia - tak, w przeciwieństwie do wielu osób, z poprzednich postów, ja tego naszego błazna bardzo lubię. Chłopak, może i jest denerwujący, ale bez niego w wieży, było by drętwo. Osobiście lubię go za to, że wogule jest w kreskówce. Trochę Bestyjkowego humoru, nikomu jeszcze nie zaszkodziła, prawda? A więc nie rozumiem tej niechęci do tej postaci.

Słówko na koniec. Gdybym ja wcieliła się w postać Korni z mojego bloga, to spośród tej piątki (Roba też zaliczam) na "chłopaka" wybrałabym albo Bestię, albo Zwinnego. red też by się nadał. Ale tak szczerze: BB wymiata! XD Pozdrawiam fanów głównie BB, ale również Reda, Zwinnego i Kida.

(czy mi się wydaje, czy tylko ja zwykle piszę takie długie posty, hę?)


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
xD ja polubiłam Kid Flasha, jak zobaczyłam go z Jinx w pewnym AMV. Wcześniej nie widziałam go z takiej strony Bestia :P A Red X i Zwinny są ok, ale okropnie denerwują mnie ich polskie głosy Bestia :P
Eee tam. Co tam polski dubbing. W każdej kreskówce czy filmie, jest badziewny, da się przyzwyczaić. Liczy się wygląd i wnętrze xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
a ja lubię Robina Jinx i Raven
Raven :-/
angela
Przepraszam cię, że się doczepię, ale czy Jinx i Rae wyglądają ci na tytanów, wersji męskiej? xD
Ja najbardziej lubie robina pózniej jest bb i zwinny a na koncu aqalad i cyb. nie wiem dla czego ale jakos ci goscie mnie nie przekkonuja zwłaszcza cyb Gwiazdka ^^'
Edytowane przez Nowa Raven dnia 2010-09-09, 22:12
Trudno powiedzieć, ale najbardziej lubię Cyborga. Za osobowość, zachowanie powagi w danej sytuacji, ale i za poczucie humoru jakie mu często towarzyszy. Jest przyjaźnie nastawiony do innych, ale jeżeli ktoś zdradzi go lub jego przyjaciół (jak w przypadku Terry) potrafi się od takiej osoby odwrócić, jednak gdy taka osoba pokaże, że jednak jest warta szacunku, bohater umie jej wybaczyć.
Bardzo lubię także Robina, za wyrozumiałość, szacunek do innych, co jeszcze.. no, że nie poddaje się, kiedy ma do rozwiązania jakąś zagadkę. No a poza tym jak na bohatera ma świetny wygląd, więc nie dziwie się, że Gwiazdka czuje do niego słabość. ; >

Pozdrawiam Robin :)
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2011-01-31, 22:19
Red X the best! On jest totalnie cudowny... Cofam mój poprzedni post. Nowy ranking:
1. Red X!!!
2. Bestia
3. Kid Flash

Sorki Zwinny. Razem z Robinem jesteście gdzieś na szarym końcu...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja to już się do tego przyzwyczaiłem, że na jakimś końcu zawsze się znajduję Bestia :P

Jeśli chodzi o mój ranking to trochę zmieniony:
1. Speedy
2. Robin
3. Red X
4. Kid Flash
5. Bestia
6. Cyborg
[.....]
1921029103892904329047389274983756378562378. Aqualad Bestia :P
Bestia :P

Z tym ostatnim to się zgadzam w 100% Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
ja też, a myślałam, że Zwinny go nie wymieni w ogóle xDD
Aaaaaaaaaa ja tam najbardziej wielbię Robina.
1.Miły
2.Silny
3.Wysportowany
4.Coś w nim jest co czyni go prawdziwym mężczyzną.
No i jak na dłoni Robin :)
Nie wiem coście się tak uparli na Aqualada ? o_O
Nie przesadzajcie z tym,że jest taki straszznie straszny Bestia :P
Taki sam jak Speedy wg mnie, obaj dziwnie wyglądają.

Ja uwielbiam Robina jak już kiedyś mówiłam pewnie,
później jest BB. Lubię BB, ale tylko wtedy kiedy go
nie przypasowują do Rae, bo szału można dostać ;p
No i fajny jest Red X, chociaż jego 'wyraz twarzy'
mnie powala xDDD o Cybusiu nie mam zdania, ale
za to bardzo bym chciała żeby powstał kiedykolwiek
jakiś blog o nim XDD

czyli:
1) Robin
2) BB
3) Red X

Gwiazdka :D
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
no, ciekawie by było, jakby ktoś zainteresował się Cybusiem, być może zjawi się jakiś nowy fan, który będzie go wielbił Bestia ;)
Tyle, że Speedy to rudzielec z fryzurą koguta i przynajmniej ma normalny głos, a Aqualad to przylizany pedał doskonale nadający się do czytania dobranocek. No i chyba nic nie robi oprócz ratowania ryb Bestia :P

A co do blogów o Cyborgu.... Ja jestem dość długo fanem TT i pamiętam jak raz jakiś blog o nim był, ale autor napisał tylko notkę powitalną i usunął bloga Bestia :P
XD Tak, wiem, ale dajcie Aqualadowi spokój choć
na chwilę XD Bestia :P

No właśnie, brakuje nam blogów o Cybusiu Bestia :P
I o BB raczej też. (Zwinny, ani słowa o BB Bestia :P!! )
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Przejdź do forum: