Zobacz temat
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
Ja chyba najbardziej lubię Cybusia Booya!
Bestyjka oczywiście Robin :) Wystarczy spojrzec obok Bestia :P

Dlaczego ?
Szczerze mówiac... sama dokąłdnie nie wiem. Ale jakoś tak zawsze w kreskówkach moimi ulubionymi bohaterami stają sie idioci, zwykle próbujący wszystkim zaimponowac co im sie zwykle nie udaje... i... blondyni (nie zapominajmy, że Garfield Logan był blondynem Bestia :P )



Oh.. no i mogłbym da sie nawet przemalowac na zielono byle tylko mie możliwośc zmiany w jakiekolwiek zwierze jakie tylko chce Robin :)
Edytowane przez Sanga dnia 2012-06-07, 21:36
Ja najbardziej lubię RobinaRobin :). Jest poważniejszy od reszty chłopców. Przystojny, dojrzały, uparty. Jest po prostu super!!!
Ja Robina i Kid Flasha- takie totalne przeciwieństwa xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pod względem samego tylko charakteru najbardziej lubię Robina, ale całościowo jako postać prym wiedzie u mnie Cybuś. I każdemu, kto uważa, że jest on sztywny radze jeszcze raz obejrzeć niektóre odcinki, bo moim zdaniem ma on najzabawniejsze teksty w całym serialu, a jego nieśmiertelne "Booya!" zawsze przyprawia mnie o wielkiego banana na twarzy. Cyborg jest taki jakby wyważony między Robinem a BB - ma cechy przywódcze, potrafi być poważny i odpowiedzialny, a jednocześnie jest całkiem zabawny luzakiem. Zawsze rozczula mnie też jego głęboka więź z autkiem oraz zamiłowanie do wafli. Jest też ambitny i naprawdę nieźle zorientowany w tych wszystkich swoich kablach i oprogramowaniach, ale też w całym systemie Wieży T. I chociaż czasami może zbyt łatwo się obrusza, albo wpada w samozachwyt to nadal pozostaje dla mnie jedną z najsympatyczniejszych i niestety najbardziej zapomnianych/pomijanych postaci w kreskówce. Skoda, że tak niewiele wiemy o jego przeszłości( o przeszłości Bestii wiemy jeszcze mniej i to również mnie nieco irytuje) i szkoda, że tak niewiele jest odcinków z nim w roli głównej. Po za tym Cyborg, to taki trochę wolny strzelec i myślę, że nawet gdyby grupa Tytanów się rozpadła to on nie zawiesiłby swojej działalności bohatera, tylko jeździł po kraju swoim autkiem i pomagał wszędzie tam, gdzie byłby potrzebny.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Pewnie się któryś raz powtórzę - Robin jest ok, ale w porównaniu do wizerunku z klasycznego animowanego Batmana, moim zdaniem schrzanili jego charakter. Fakt podstawowe cechy zostały, ale nie pamiętam, żeby Robin był kiedykolwiek takim sztywniakiem i zarozumialcem jak w Teen Titans. Kto nie wie o czym mówię zachęcam do nadrobienia Batman TAS.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie Raven jest najlepsza. Jej mroczna moc jest bardzo potężna, w dodatku Raven ma w sobie to coś, czego nie mają inni Tytani. I choć jako dziecko chyba jednak wolałam Gwiazdkę, Raven musiała zostać mi gdzieś w umyśle. Tak się składa, że jakiś czas temu stworzyłam postać do opowiadania oraz Dungeons&Dragons. Uniwersum zupełnie odmienne. Jednak gdy ostatnio oglądałam sobie Teen Titans zauważyłam, ile cech wspólnych mają moja postać i Raven. Nieświadomie musiałam się na niej wzorować. Poza tym to nie tylko moje zdanie. Wszyscy moi znajomi, którzy to oglądali, także uwielbiają Raven za otaczający ją mrok. Raven :-/
Witaj na serwisie i wśród fanów Raven Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Bardzo mi miło. Robin :) Mam nadzieję, że szybko się zadomowię.
Na to liczymy Gwiazdka :D Zawsze chętnie przyjmujemy nowych użytkowników.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja nie lubię Robina. Może jestem dziwna ale gacie na wierzchu jakoś mnie nie pociągają.Cyborg -_-Cyborg jest neutralny; nie da się go nie lubić. I nie wkurza RavenRaven :-/ . BB często jest wkurzający, ale go lubię. Chociaż wedłg mnie Raven i Bestia jako para w ogóle mi nie pasują. Robin zresztą nie rozumie że taki Slade jest dla nie za silny. W dodatku Robin jest uparty.Raven :-[
Nazywam się Susan.
I wszystko jest możliwe!
Robin forever <3
Jak dla mnie jest najlepszym Tytanem, nawet w tym cyrkowym stroju i nażelowanych włosach. Robin :)
A dlaczego?
Tak, oczywiście jest przystojny XD Chociaż ma maskę na połowę twarzy, ale dzięki temu jest większą zagadką.
Samo porównanie go z Robinem w Teen Titans Go! stawia go w dobrym świetle. Gwiazdka :D
Podoba mi się jego powaga i obsesja na punkcie Slade'a. Odcinki Praktykant, Maski... najlepsze!
Jedyne co mi nie pasuje, to to, że niby kocha Gwiazdkę, ale ja w to nie wierzę, mimo filmu.
Edytowane przez Kibo dnia 2014-07-18, 09:30
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Hm.. wdg mnie Bestia jest najlepszy. Głupi wcale nie jest, tylko ma taki owaki charakter. Bestia -o-
#BeastBoyTeam ahah :3 Bestia :P
Raven jest najlepsza. Może i "nawiedzona" jak to powiedział Bestia -o- Ale próbuje zmienić to co "musi" się stać. Przezwycięża zło, które w niej tkwi :> Kocham ją <3 :-/

Połączony z 22.07.2014 22:45:27:
Beestia! Mrrrr... :D Kocham go <33 Jest taki cudoowny ;D Ma świetną moc ;* Ja też chcem taką ;_; Jest dobryym przyjacielem ;* Może i niedojrzały ale za to jaki mraaaaśny... :* :D Żal mi się ;-;
Edytowane przez Raven - Teen Titans dnia 2014-07-22, 22:45
Moim ulubionym tytanem jest Bestia uwielbiam jego charakter Gwiazdka :D Ale jeśli chodzi o tytanów ogólnie to tylko Raven<3
Edytowane przez Rrouge dnia 2015-02-15, 22:20
Azarath Metrion ZinthosRaven :-[
Moim ulubionym Tytanem jest Robin. Wybrałam tę postać ponieważ pomimo, że jest pozytywna zdażają się momenty kiedy granica pomiędzy dobrem a złem jest naprawdę cienka, a niekiedy prawie zanika. Pomimo to Robin potrafi jednak przezwyciężyć własne słabości i zwyciężyć. Następnym argumentem przemawiającym na korzyść lidera Tytanow jest jego charakter. Ma realistyczne podejście do życia. Nie popada w przesadny optymizm jak Gwiazdka, ani nie dołuje wszystkich swoimi wypowiedziami jak Raven. Udowadnia ,że nie trzeba mieć supermocy, aby zostać bohaterem. Wystarczą zdolności i zaangażowanie.
Myślę, że tyle wystarczy. Podsumuję tak: Robin jest suuuper!
(Tylko mógłby mieć fajniejszy strój, albo chociaż w jednym odcieniu. Czarny + żółty + zielony + czerwony = litości!)
Na szczęście fatalny kostium rekompensuje maska i niezła fryzura. Bestia :P
Czas się wypowiedzieć. Moim ulubionym Tytanem jest Robin. Nie wiem dlaczego, skoro uważam go za zarozumiałego, buja się w Gwiazdce i widzę w nim same wady Bestia :P
Bestia mi przeszkadza przez łączenie go z Raven, a Cyborga zbyt mi żal.

No i jeszcze Kid Flash! Ma jakiś taki urok w sobie. Żeby nie mieszać, ranking XD
1. Robin
2. Kid Flash
3. Bestia i Cyborg
Edytowane przez Caxi dnia 2015-02-16, 20:59
Według mnie najlepszy tytan to RavenRaven :-/. Jest bardzo odważna i nie boi się być tym kim jest-czyli pół demonem i pół człowiekiem. Od początku jej narodzin mówiono jej, że jest zła i stworzona by niszczyć. Nie poddała się i walczyła by być lepsza. No i udało się jej. To ona jest moją motywacją by się nie poddawać. Oczywiście szanuje wybory innych. Aqualad 8O
moim zdaniem najlepszym tytanem jest bestia Bestia -o- i Kid Flash oboje mają to coś w sobie.Bestia :P
Jesli chodzi o meska czesc TT to Robina jakos nie za dobrze znosze.
Bestia jest zabawny,lubi grac,robic kawaly i je opowiadac ,nie za bystry(moze to pozory),dziecinny, gdy naprawde trzeba potrafi zdzialac naprawde wiele gdy ma konkretną motywacje-wtedy jakby trzezwiej mysli, lubie ta postac ale fakt ze fani paruja go z Raven jest troche denerwujacy tym bardziej ze on kocha swoja zdradziecka blondi
Cyborg najbardziej mi sie podoba z nich trzech dobry z niego kumpel i przyjaciel,silny,odwazny,mistrz elektroniki,z pozoru twardy facet ale ma wielkie serce i bywa wrazliwy,wesoły a za razem powazny,jest odpowiedzialny, takze ma poczucie winny gdy jego bliskim cos sie stanie(np.Gdy Robin zaginol podczas walki z Rojem) wlasciwie mozna powiedziec ze na swoj sposob jest opiekunczy (np.gdy Raven sie wystraszyla w pierwszym starciu TT z kontrolnikiem lub w odcinku Cyborg barbarzynca ) ojj nie wiem co jeszcze o nim dodac po prostu go uwielbiam Booya!
Edytowane przez Kruk dnia 2015-03-08, 03:01
Przejdź do forum: