Zobacz temat
Jakiego Tytana najbardziej lubisz?
Robina? Robina? 52%[37 głosów]
Bestię? Bestię? 37%[26 głosów]
Cyborga? Cyborga? 11%[8 głosów]
Głosów ogółem : 71
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
Oto obiecany temat - dyskusje o męskiej części TT Bestia :P
Podobnie jak w przypadku tematu o Tytankach, proszę o rozwinięcie Waszej wypowiedzi.

Moim ulubionym Tytanem jest Robin. Ha, nie tylko moim! W ogóle jest ulubionym Tytanem większości fanek (zaznaczam!) serialu. Chłopaki na ogół wolą Bestię, Cyba czy postacie spoza drużyny Tytanów.
A dlaczego żeńska część widowni serialu (ze mną włącznie Bestia :P) tak lubi Robina? Spróbuję podejść do tego najpierw jako typowa baba Gwiazdka :D
Dziewczyny z ZgOOnu świetnie to ujęły: Robin to ciacho. Nieziemskie. Czarne włosy, obcisłe zielone gatki i jeszcze ta maska, przez którą nigdy nie widać mu oczu (a wiecie, że Dick Grayson ma niebieskie? Bestia :P). Przy okazji zdajemy sobie sprawę, że ktoś taki jak Rob mógłby istnieć! Sami popatrzcie: odpowiedni tryb życia, trening i kasa na gadżety...
Inna sprawa: charakter. Większość chłopaków z mojej szkoły to albo impulsywni siłacze typu Cyborg, albo dowcipnisie jak BB. Bardzo rzadko zdarzają się faceci w typie Robina: tacy odpowiedzialni, honorowi, gotowi zrobić wszystko dla przyjaciół... A czego pragną dziewczyny? Żeby chłopak był odpowiedzialny, opiekuńczy, odważny... No to mamy takiego Robina Bestia :P
A dlaczego ja (jako ja Bestia :P) go lubię?
Hmm... To już jest nieco bardziej skomplikowane Bestia ;)
Podoba mi się to, że to prawdziwy lider. Władczy, nie lubi, gdy mu się narzuca czyjaś wolę, chociaż gdy chodzi o dobro "podwładnych" (Tytanów) potrafi być pokorny, ale będzie próbował wymknąć się spod kontroli (co znakomicie widać w odcinku "Praktykant"Bestia ;).
A jeżeli chodzi o jego związek z Gwiazdką, to uważam, że do siebie pasują Bestia :P Może dzięki Star Robin nie będzie takim ważniakiem? Robin :)
Pozdrawiam =)
PS: Chodzi mi po głowie myśl, czy by w którymś opku Robina nie spiknąć z Moonie... Ale nie. Nie wytrzymali by ze sobą XD
PPS: I żeby nie było: zaraz na drugim miejscu w moim rankingu jest BB Gwiazdka :D
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nie tylko dziewczyny lubią Robina Bestia :P. To jest też moja ulubiona męska postać z Tytanów. Bestii nie lubię głównie przez fanki pairingów Raven - Beast Boy. Ogólnie Robin to klasyczna postać, która sporo sobą prezentuje i dla starszych fanów Tytanów na pewno jest już swego rodzaju ikoną.

Bardzo rzadko zdarzają się faceci w typie Robina: tacy odpowiedzialni, honorowi, gotowi zrobić wszystko dla przyjaciół... A czego pragną dziewczyny? Żeby chłopak był odpowiedzialny, opiekuńczy, odważny... No to mamy takiego Robina

A ja znam takich i myślę, że sam też do nich należę (zresztą tak twierdzi moja dziewczyna). Będziesz takich widzieć więcej im będziesz starsza, bo większość prędzej czy później i tak dorośnie.

Też lubię pairing Gwiazdka - Robin Robin :)
Chyba nie muszę tłumaczyć że moim ulubionym tytanem jest Speedy zwany też Zwinnym lub Szybkim.Dlaczego?Bo jestem fanem Green Arrowa a Red Arrow(Speedy) już nie raz pojawił się w komiksach Teen Titans i kreskówce.
Początkowo też lubiłem Robina ale postanowiłem stworzyć coś oryginalnego (bo jak zaczynałem "branżę blogową" tyle o Robinie blogów było...szkoda tylko że większość została usunięta)a później w kreskówce ujrzałem Zwinnego i spodobał mi się Gwiazdka :D
Robin ponad wszystko xDD...
!!
Gwiazdka ^^'
Nie ma się zbyt co zastanawiać ;P ... Gwiazdka ^^'
Cyborg. Dlaczego? Ponieważ jest taki... odważny. Czasem też nieodpowiedzialny, ale przede wszystkim odważny. Myśli logicznie, zna się na gotowaniu, lubi sobie zapewnić rozrywkę. Poza tym ma takie stylowe działko soniczne... xD
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-16, 18:21
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Robin Robin :) hm.. chyba dlatego że jest liderem xD ale poza tym ma fajny charakter Gwiazdka :D
najładniejszy, najmądrzejszy, ma w sobie naj wiecej uroku - Robin
a jednak
nie wiedzieć czemu najbardziej lubię BB ;D
może dlatego ,że ma do siebie taki dystans i uwielbia się śmiać i w ogóle
zresztą sama nie wiem
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-16, 18:20
Bestia :P Ja go osobiście nie lubię za bardzo, ale to chyba głównie, przez to, że go sporo osób chciało zeswatać z Raven.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ale oni są razem taki $ł!(!@śn! ( sorki ale czasem mi się tak robi)

No bo czy przeciwieństwa się nie przyciągają?

Co do BB- W kreskówce może i nie jest wcale zabawny ale podchodzi do wszyskiego z takim luzem.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Ja najbardziej lubię Robina Bestia ;)
Po 1 - najładniejszy Bestia ;)
Po 2 - ideał na przyjaciela Bestia ;)

BB jest zbyt walnięty Bestia ;) (choć podobny do mnie czasami xD)
A Cyborg sztywny poprostu Bestia ;)
Ja najbardziej lubię Robina Bestia Bestia ;)
Po 1 - najładniejszy Bestia Bestia ;)
Po 2 - ideał na przyjaciela Bestia Bestia ;)


Z drugim się trochę nie zgodzę Bestia :P. Robin jest trochę jak ja czasem Bestia :P. Wydaje mu się, że wszystko wie i nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego "przemądrzalstwa" Bestia :P. Ja niestety często mam tak samo Bestia :P

A Cyborg sztywny poprostu Bestia ;)

Cyborg nie jest sztywny, jest jedyną postacią w kreskówce, która prawie całkiem została olana, przez autorów x.x . A jako postać, jest dość ciekawy. Jak można o nim powiedzieć, że jest sztywny, przecież w niektórych odcinkach jest gorzej walnięty jak Bestia XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
XDDD. Cyborg jest ciekawy?! XD no co ty nie powiesz XD.
Ja zgadzam się ze zdaniem ,że to sztywniak xD
Hah Gwiazdka ^^'
ja sie nie zgodze z ani jednym ani drugim XD
Cyborg jest sztywny!! ale przez to że jest metalowy !! xD
A tak to go lubię nawet nawet Bestia :P
Ja najbardziej lubię Bestię ma w sobie tyle energii i humoru Gwiazdka :D
No ma ,ma aż za dużo XD. Gwiazdka :D
ale do ADHD dużo mu jeszcze brakuje ;p
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Bestia :P no czy ja wiem czy aż tak dużo xD
moim zdaniem to on już ma ADHD xD
ADHD przejawia sie u niego b czesto ;D
Nie, że się czepiam, ale postarajcie się wnieść trochę więcej do tematu niż tylko papugowanie osoby powyżej.

Jeśli o Bestię chodzi to on tylko w serialu taki jest. W komiksie też świruje, ale tylko dlatego, że jak by przestał pewnie by wpadł w depresje i się powiesił. Głównie przez to, że obwinia się za śmierć swoich rodziców. W ogóle to całkiem tragiczna postać jest.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: