Zobacz temat
 
GRY I ZABAWY
Wiem że już o tym wspominałem ale powtórzę się jeszcze raz. Czy tematy z działu gry i zabawy mogą się nie pokazywać jako "ostatnie odpowiedzi"? Albo jak już to jako cały dział. Sorry ale wolałbym tam widzieć jakieś ciekawsze i ważniejsze posty niż te mega kreatywne zabawy "ostatnia litera", "x czy y". Jest jakiś temat z ciekawą dyskusją do ktorego mógłby się ktoś włączyć ale nie bo ktoś przychodzi, walnie posta w 10 tematach z zabawami zeby nabić licznik, bo wydaje mi się ze chyba tylko temu to służy. No offence ale serio to tak wygląda. Ostatnio Gwiazdeczka wypuscila nową stronę swojego komiksu ale temat szybko zniknal w gąszczu zabaw.

Oczywiscie nic nie mam do kreatywnych zabaw typu "co by twoja postać odpowiedziala" bo tam ciekawe rzeczy można poczytać Robin :)

Peace
No na razie nic zaradzić na to nie możemy, ani ja, ani Zwinny czy ktoś inny z adminów, jak ci mówiłam. Jedyna nadzieja w Silencie, ale nie da się tego załatwić tak raz dwa, poza tym z pewnością ma teraz dużo spraw na głowie, także należy to uszanować. Póki co zamknę Gry i Zabawy. Zastanowię się ewentualnie nad przeniesieniem kilku bardziej wymagających tematów do innego działu.

W porządku. Rozwiązanie tymczasowe. Gry i Zabawy zamknięte. Przeniosłam natomiast do działu Inne takie tematy, jak:
- Co by było, gdyby?
- Ankiety
- Pytanie i odpowiedź
- Uzupełnij puste luki
- Dokończ zdanie
- Testy psychologiczne
(to w zasadzie i tak nie gra, więc w sumie najbardziej do tego działu pasuje)

To zdecydowanie tematy, które wymagają od nas więcej do napisania, pobudzają nas do myślenia i na pewno nie jest to puste nabijanie postów. Zalecałabym nie śpieszyć się w pisaniu postów, zawsze lepiej jest coś przemyśleć po kilka razy, poprawić i dopiero wysłać. Aczkolwiek chciałabym nadmienić, że nikt was za jakieś błędy w pisowni karać nie będzie. Jesteśmy ludźmi, każdy może się pomylić. Także życzę miłej zabawy Robin :)
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2016-04-26, 19:26
zapodaj.net/images/edc464613a1c1.jpg


orig09.deviantart.net/7476/f/2016/117/5/4/cybus_by_starfiire-da0fpl4.png

Rak instant XD


I jeszcze ta nuta
YouTube Video


Połączony z 2016-04-26, 20:02:41:
I cała drużyna WEEDwatch
zapodaj.net/images/10e16101298e0.jpg
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-26, 20:02
Nie wierze w co widzę XDXDXDXXDXDXDXD Silent PokerfaceSilent PokerfaceSilent Pokerface Gwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :D
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
LaVrence napisał(a):

Nie wierze w co widzę XDXDXDXXDXDXDXD Silent PokerfaceSilent PokerfaceSilent Pokerface Gwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :DGwiazdka :D


Oj, Lav, ja nie wierzę nawet dzisiaj XDXD
Nie ma to jak testowanie tabletu w SaturnieGwiazdka :D:

i68.tinypic.com/2ep3vyf.jpg
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
LaVrence napisał(a):

Nie ma to jak testowanie tabletu w SaturnieGwiazdka :D:

i68.tinypic.com/2ep3vyf.jpg


No jak. Trzeba sprawdzić najważniejsze funkcje XDDDD
E no i tak to się powinno robić, hehe Gwiazdka :D
@LaVrence ale historię przeglądarki to skasowałeś?

i.ytimg.com/vi/uqQx4dDcDYo/hqdefault.jpg
Szybko, wracaj do Saturna i kasuj historię, bo zhakują wam płyty główne, zgrają Internet na dyskietkę i skasują go, mało tego wróci ACTA i będą monitorować waszą działalność w łazienkach Cyborg :( Cyborg :(
Gwiazdeczka napisał(a):Szybko, wracaj do Saturna i kasuj historię, bo zhakują wam płyty główne, zgrają Internet na dyskietkę i skasują go, mało tego wróci ACTA i będą monitorować waszą działalność w łazienkach Cyborg :( Cyborg :(


I przyjdą do Ciebie smutni panowie w garniturach. [*]
www.eksmagazyn.pl/wp-content/uploads/2012/06/Men-in-Black-3.jpg
www.blasty.pl/zabawne/obrazki/sluchajcie-nie-zgadniecie-4420_middle.jpg


Spoczko, po zamknięciu karty stronka pojawiła się w często odwiedzanych, obok Facebook'a, Google i czegoś tam jeszcze.Gwiazdka :D

W gruncie rzeczy takie tablety wystawowe mają dość takie no "typowe" dla tych urządzeń zdjęcia w pamięci. Dziwi mnie to że ludzie robią sobie różne fotki i ich potem nie usuwają. Nie boja się że ktoś ukradnie ich twarz i niecnie wykorzysta?Gwiazdka :D
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Aj tam, może zostaną twarzą rajstop XDXD
Spójrzmy na to pozytywnie Robin :)
Gwiazdeczka napisał(a):Aj tam, może zostaną twarzą rajstop XDXD
Spójrzmy na to pozytywnie Robin :)


Albo zostać hitem internetu jak ten gość. ;O

YouTube Video

TypowySlade napisał(a):

Gwiazdeczka napisał(a):Aj tam, może zostaną twarzą rajstop XDXD
Spójrzmy na to pozytywnie Robin :)


Albo zostać hitem internetu jak ten gość. ;O

YouTube Video


A ja już myślałam, że ziom pójdzie do sekretariatu xD
Zawsze też można liczyć na Ewelinę z Media Expert

YouTube Video

Przejdź do forum: