Zobacz temat
Co sądzisz o filmie?
Umrę jak nie zobaczę. Umrę jak nie zobaczę. 40%[4 głosów]
Jest spoko. Jest spoko. 20%[2 głosów]
Zapowiada się WIELKA kaszana! Zapowiada się WIELKA kaszana! 40%[4 głosów]
Głosów ogółem : 10
 
Nowy film LEGO Batman w 2017.
Siemka. Przybyłem tu by ogłosić Wam wielce ważną nowinę. Otóż po sukcesie serii gier i kreskówek z serii Lego Batman studio Warner Bros wzięło się za kinowy film o Mrocznym Rycerzu. Oczywiście w klimatach duńskich klocków. Oto oficjalny trailer z kanału Warner Bros na YT:
YouTube Video

Co o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Pozdro : T-Slade!
Nie za bardzo lubię filmy w klimacie klocków, jakoś nie trawie tego klimatu. Trailer choć jest śmieszny to raczej nie zmieni mojego podejścia i na pewno nie obejrzę tego filmy.
LoveJinx napisał(a):

Nie za bardzo lubię filmy w klimacie klocków, jakoś nie trawie tego klimatu. Trailer choć jest śmieszny to raczej nie zmieni mojego podejścia i na pewno nie obejrzę tego filmy.


No cóż. To Twoja opinia. Ja myślę że ten film powstał dla ludzi zmęczonych poważnym batmanem. Ja jednak obejrzę (może nie w kinie, bardziej w internecie) z ciekawości i ztego względu że mój brat uwielbia gry z serii LEGO Batman.
Nie umiem zrozumieć fenomenu klockówRobin :)) próbowałam to oglądać, nie da się. Nie umiem.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Film z góry nastawiony na bardzoooo luźny klimat. Myślę że można podejść do jego obejrzenia, ale na pewno trzeba to robić z dużą dozą dystansu i humorem.Robin :)
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Z jednej strony cieszy mnie fakt, iż powstają kolejne produkcje związane z Batmanem, z drugiej jednak nie jestem w stanie obejrzeć niczego co jest związane ze światem LEGO. Próbowałam i niestety nic z tego nie wyszło. Ten film będę musiała sobie odpuścić.Cyborg :(
Pomimo, że nie zamierzam oglądać to i tak liczę, iż producenci potraktowali swoje dzieło poważnie i pomimo, że jest to produkcja skierowana głównie w stronę młodszych widzów, to nie będzie rozczarowująca.
Nie jest najgorzej, ale i nie najlepiej. Słabo, że w Lego, ale dobrze, że w ogóle coś produkują. Obejrzę, a przynajmniej się postaram...
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Widzę że ta propozycja wywołała u was mieszane uczucia. Sam nie przepadam za kreskówkami z Lego (te z Batmanem czy Star Wars ujdą, ale Ninjago, czy to nowe nexo-cośtam - wtf?) Jednak czekam na ten film. Oscarowe dzieło na miarę "Mrocznego Rycerza" to to nie jest, ale dla odstresowania i poprawy humoru można obejrzeć.
Ja tak samo jak większość, nie przepadam za klimatem LEGO i nie bardzo mnie ciągnie do oglądania. Filmów LEGO z postaciami DC uzbierało się dotąd całkiem sporo, ale nie miałem chęci ich obejrzeć i póki co nie mam. Zgoda, trailery mogą być ciekawe lub zabawne, sam od czasu do czasu lubię pograć w gry z tej serii, ale chyba oczywistością jest target dziecięcy.
Co do poważnego klimatu - myślę, że nie ma co na niego liczyć, ale nie powinien to być minus. Te filmy tryskają humorem i klimatem, przynajmniej tak mi się wydaje, i to powinno im zagwarantować sukces. Sam nie oglądałem, więc mogę się mylić, ale myślę, że tak właśnie jest.
Uwaga!!!
Kolejny teaser do filmu:

Miłego oglądania życzę.
Jeżeli o mnie chodzi to ja bym z chęcią zobaczył tego Batmana. Nie jestem może fanem LEGO filmów, ale bardzo podobał mi się film ,,LEGO BATMAN MOC SUPERBOHATERÓW" 8.5/10 byłam na nim nawet w kinie i w ogóle nie żałowałam, potem pojawiły się/odkryłam kolejne LEGO filmy i strasznie się na nich zawiodłam no może oprócz ,,LEGO LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI LEGION ZAGŁADY", ale i tak nie dałabym więcej niż 5/10. Mam nadzieję, ze ten film zachowa klimat wspomnianego przeze mnie LEGO BATMANA i spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Uwaga ludzie! To informacja dla tych co wolą LEGO BATMAN: FILM obejrzeć w oryginalnej wersji językowej.
Otóż oto obsada dubbingu:
- Will Arnett - Bruce Wayne / Batman,
- Ralph Fiennes (ten co grał Voldemorta) - Alfred Pennyworth,
- Rosario Dawson - Batgirl / Barbara Gordon,
- Zach Galifianakis (ten brodacz z KAC VEGAS) - Joker,
- Michael Cera - Robin / Dick Grayson,
- Mariah Carey - Burmistrz Marion Grange,

Za reżyserię odpowiada Chris Mckay
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-03-29, 17:01
A ja tu wyskoczę z jak najbardziej pozytywną opinią Gwiazdka :D.
Jak ludzie narzekają, że to nie mroczny Batman, to niech zobaczą pierwsze komiksy xD.
Drugi zwiastun jest zarąbisty, jak tylko usłyszałam Lacrimosę Mozarta to padłam.
Lubię produkcję Lego, a Lego Przygodę polecam też ostro Gwiazdka :D.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: