Zobacz temat
 
Z jaką postacią z MT utożsamiasz się najbardziej?
Hej, pytanie takie jak w temacie. Mam nadzieję, że wyniknie jakaś ciekawa dyskusja albo poprostu lepiej się poznamy Gwiazdka :D
W takim razie ja zacznę. Tą postacią jest Raven Raven :-/ głównie chodzi o charakter ponieważ jestem skryty, opanowany itp. (zresztą każdy zna Raven) poza tym kocham dobre książki. A wy z jakim bohaterem lub złoczyńcą się utożsamiasz?
Raven Bestia :P charakter, trochę wygląd.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Nie raczej za bardzo nie utożsamiam się z bohaterami. Choć pewne ich cechy na pewno są w jakiś sposób mi bliskie.Robin :)

Ale muszę przyznać że niekiedy gdy mi tak bardzo na czymś zależy, bądź też mam trudny egzamin. To wydaje mi się że w swym zachowaniu dostrzegam Robina z TTG. Podkreślam wydaje mi się.Gwiazdka :D
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Chyba jestem coś pomiędzy Robinem a Gwiazdką. Gwiazdka :D Jestem raz wesoła, a raz poważna.
Mam podobnie do Starfire_01 jestem raz wesoła jak Gwiazdka, a raz poważna jak Robin zdarza się czasami że jestem ponura jak Raven, ale to rzadkość.
Hmmm. Ja jestem taką mieszanką. Podobnego mam do Rae to, że jestem skryta. Nie jestem jak większość nastolatek, które biegają za chłopakami, śmieją się z czegoś co wcale nie jest śmieszne. W skrócie nie robię z siebie idiotki ( tak jak Raven). Ale lubię się pośmiać, bardzo lubię. Ale z bliskimi przyjaciółmi. No i ogólnie osobami, które wydają mi się normalne ( może u was tak nie ma, sama nie wiem, ale u mnie w klasie większość dziewczyn to po poprostu idiotki &#128530Bestia ;) . Po Robinku mam determinację i wrodzony upór. Potrafię sprzeczać się z kimś i udowadniać mu swoją rację. Ja zawsze wszystko muszę sama. Nikt nie może mi pomóc, bo ja sama muszę na to wpaść ( typowy lider &#128548Bestia ;). No cóż, nikt nie jest idealny. Choć taka samodzielność ma też swoje dobre strony, ale nie należy przesadzać, tak jak ja to robię 😉.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Jeśli chodzi o życie codzienne to Bestia Gwiazdka :D Ciągle w dobrym humorze,sypię żartami ( i tymi głupimi, i tymi całkiem zabawnymi), UWIELBIAM PIZZĘ <3 , gry video i dobrą zabawę. Jeśli chodzi o cele to widzę siebie bardziej jako Robina,nie poddaję się,walczę do końca Booya!
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Mogę powiedzieć że... jestem ciekawa świata jak Gwiazdka, zabawna jak Bestia i trochę nieśmiała jak Raven...
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Ja jestem każdym Tytanem po trochu. Lubie czasem coś pomajstrować jak Cyborg, czasem jestem (albo próbuje być Bestia :P ) zabawna, ale mi to niewychodzi, czasem jestem głową grupy jak Robin i zazwyczaj na mnie jest odpowiedzialność, jestem troszkę jak Gwiazdka, bo również lubię czasem zjeść niecodzienną rzecz i czasem jak Raven - zamknięta w sobie i miejąca wszystkiego dosyć Bestia :P
Przejdź do forum: