Zobacz temat
 
...
Nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale co tam. Ban i tak mi nic nie zrobi.

Witajcie.
W moim życiu ostatnio nastąpił przewrót. Zaszły zmiany tak znaczące, ze aby się z nimi uporać, musiałam skasować bloga.
Po prostu... Muszę oderwać się od magii, nadludzkości i supermocy. I od Tytanów. Wrócić do codzienności.
Będe teraz rzedziej odwiedzała serwis. A z redakcją... Kto wie, może bedę pisała, może nie. Na forum nie będę udzielała sie w ogóle. Jeżeli chcecie, możecie mnie znaleźć na http://sokola-zat...g.onet.pl/. Mam tam ksywkę Maya. Ale dla was zawsze pozostanę Moonie.
Żegnajcie.

Do Neli i innych fanów Raven: Uważajcie na słowo "demon" i nie rzucajcie nim, gdzie popadnie. Bo o skutkach "demonowania" przekonałam się na własnej skórze.

I nie piszcie na GG, bo i tak nie odpiszę.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Serio? Cyborg :( ale będziesz odwiedzać serwis tak? ... Cyborg :(
oO No to ładnie. Rozumiem, że nie chcesz mówić co się stało? Szkoda, chciałem żebyś dołączyła do administracji. Cyborg :(
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Teraz przez forum przejdzie kryzys... kto będzie następny?
Nikt nie będzie następny. Czasem tak już jest... bardzo szkoda, że tak się potoczyło Cyborg :( Będę tęsknić za Obrońcą Książek Cyborg :(
przykro mi ,że odchodzisz ;( bede za tobą tesknić ;*
Poznajcie moje chamskie życie..
..zaraz słowo daje kasuje mojego 2 bloga..
zrobie to tu i teraz..

..a co do gadania o demonach, nie musi mnie nikt upominać..
bo mi juz nic nie pomoże i jestem w nałogu dołowania się przez moją przyjaciółkę.. i ja już z tego nie wyjde..
wiec niewiem, może to niezbyt piękna okazja by to powiedzieć, ale do mnie się prosze nie przyzwyczajajcie.. bo dzień 2 i może już mnie tu nie być..


jak ktoś ma ochotę porozmawiać to tu jest moje gg: 2601916 aktualnie siedzę i mam czas Bestia ;) więc jeśli ktoś chce pogadać służę pomocą i radą Robin :)
Ii tam teraz sie będziecie dołowały, płakały, blogi usuwały...

są 2 opcje:
1.Pewnie jej rodzice przetrzepali historie przeglądarki - kazali jej skasować bloga, i wynieść się z forum...
2. Ktoś jej dał w szkole/necie wyraźnie do rozumienia że coś z nią nie tak i sie dziewczyna postanowiła przewartościować...
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Szkoda że odchodzisz Cyborg :( Nie rozumiem tylko dlaczego nie chcesz powiedzieć co się stało
Każdy ma prawo do prywatności, należy to szanować.
są 2 opcje:
1.Pewnie jej rodzice przetrzepali historie przeglądarki - kazali jej skasować bloga, i wynieść się z forum...
2. Ktoś jej dał w szkole/necie wyraźnie do rozumienia że coś z nią nie tak i sie dziewczyna postanowiła przewartościować...

Na moje oko, żaden z tych powodów, nie jest wystarczająco poważny, żeby tak postąpić, no ale różnie to bywa. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że zmienisz zdanie i znów do nas dołączysz.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Super ,że postanowiłaś jednak wrócić Moonie ;] ;D
Tak, to prawda! Wprawdzie cała ta historia miała miejsce, kiedy mnie tu nie było, ale tak czy siak, Titansgo bez Moonie byłby straszny Bestia ;) Jak zresztą bez każdego z was. Więc niech ikt się nie waży odchodzić Bestia -o-
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dobra, ja swoim zwyczajem kompletnie nic nie kumam -.-

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tu nie ma nic do kumania. Po prostu kiedyś wyszła kwestia, że Moonie chciała odejść. Ale już wróciła, więc wszyscy są happy. Tylko Jinx ni z tego, ni z owego poruszyła stary temat.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Aha. Dzięki za wyjaśnienie ^ ^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Szkoda na to nowego tematu więc wypowiem się tutaj.

Ja myślę, że prędzej czy później każdy z nas wraca. TT niewątpliwie jest naszym zainteresowaniem, które nas łączy i właśnie dlatego jesteśmy dziś tutaj.

Mamy małą garstkę osób i jeszcze mniejszy zespół, który zajmuje się utrzymaniem strony, ale jak widać idzie nam to nieźle skoro strona o kreskówce zakończonej kilka lat temu w tej chwili nadal funkcjonuje Robin :)

Wracając do głównej sprawy... Zauważyłem, że w trudniejszych chwilach nawet osoby, których nie myło kawał czasu się znajdą. Może nie zalogują się, ale jako goście na pewno od czasu do czasu zerkają na to co dzieje się z serwisem - miejscem, który łączy przecież naszą wspólną pasję Robin :)

Przykładem może być Lavender - zażegnana przez nas w 2010 roku (jeśli się nie mylę), ale która podczas kłótni serwisu z konkurencyjną stroną (TTFrie... nie podaję pełnej nazwy żeby czasem nie zaczynać awantury) dała znać o sobie i nawet napisała jeden post... A to pewnie był jakiś dobry rok po tym jak odeszła.
Pewnie ^.^ Aha, tak na przyszłość - gdyby MI kiedykolwiek przyszła do głowy myśl, żeby opuścić TitansGo (tfu,tfu,tfu), to upoważniam was wszystkich do wybicia mi tego z łepetyny (najlepiej czymś twardym) xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
No niestety, ale ciebie nie widzę już ładny kawał czasu. Specjalnie nawet temat reaktywowałem, więc jak czasem to widzisz - wpadnij. To samo ogólnie tyczy się każdego z Was.

A Moonie na chwilę obecną może i wpada rzadko, ale jest - i to się liczy Robin :) Ogólnie trzymam kciuki żeby pojawiała się częściej. Tak samo cała stara ekipa Bestia ;)
Przejdź do forum: