Zobacz temat
Czy oglądałbyś/oglądałabyś filmiki na YT dotyczące TT i TTG?
tak tak 96%[23 głosów]
nie nie 4%[1 głos]
Głosów ogółem : 24
 
Tytanowy kanał
Słuchajcie, wpadłam na pewien pomysł.

Strzelę od razu pytaniem:

Czy chcielibyście oglądać filmiki na YouTube dotyczące tylko i wyłącznie Tytanów i TTG?

Założyłabym osobny kanał na to i nagrywałabym filmiki o ciekawostkach, Easter Eggach, etymologii Tytanów, moje opinie, jakieś teorie itp.

W sumie mam dużo do powiedzenia na ten temat, ale zastanawiam się czy ktoś chciałby to oglądać.

Piszcie, czekam na Waszą odpowiedźRobin :)
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Brzmi całkiem spoko, ale nie wiem, czy zbyt szybko nie wykończyły by ci się tematy. Jakby nie patrzeć, Tytani nie są tak popularni jak JL czy Batman i wątpię, by były aż tak obfite jeśli chodzi o ciekawostki i tego typu sprawy, by starczyło tego na cały kanał na YT.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

Brzmi całkiem spoko, ale nie wiem, czy zbyt szybko nie wykończyły by ci się tematy. Jakby nie patrzeć, Tytani nie są tak popularni jak JL czy Batman i wątpię, by były aż tak obfite jeśli chodzi o ciekawostki i tego typu sprawy, by starczyło tego na cały kanał na YT.


na pewno z czasem zaczęłabym dodawać również inne filmy c:
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
For co to za pesymizm Bestia :P Myślę, że chętne osoby z całą pewnością się znajdą. Tytani mają za sobą dziesiątki lat i ciekawostek z całą pewnością nie zabraknie. Poza tym różni bohaterowie zaliczają camea w wielu produkcjach nie poruszonych na serwisie, a oprócz klasycznych bohaterów, których najbardziej kojarzymy z Teen Titans, było sporo nowych członków. Tak więc temat na pewno szybko się nie wyczerpie.
Życzę powodzenia.

/For: nie chce mi się tworzyć spamu, to tu ci odpowiem. Schopenhauer ponad wszystko Gwiazdka :D
http://i63.tinypi...1sy0w3.jpg
Edytowane przez For dnia 2016-02-23, 21:18
Ciekawy pomysł Raven z chęcią obejrzę i uważam że znajdzie się trochę chętnych żeby obejrzeć, w brew pozorom jest spora grupka ludzi, która interesuje się Tytanami.
Życzę powodzenia.
Zależy z jaką powagą. Jak będzie to coś czysto pod komiks i związane z nim produkcje to ok. Byle temat był ukazany poważnie. Jak zrobisz kontent typowo pod 0-14 to no cóż, gimby będą chętnie oglądać, bo niektóre z nich to warzywa co łykną wszystko, ale jakieś typowe geeki, nerdy raczej nie będą miały czego tam szukać. Póki co dałem na nie, po nie ma póki co dobrego polskiego comic contentu na YT i nie widzę, aby miało się to zmienić.

Daję Ci jednak błogosławieństwo Ukochanego Przywódcy i z miłą chęcią zostanę przez Ciebie zaskoczony.

Ogólnie muszę w końcu sklecić ten post do Zwinnego gdzieś na jakimś temacie ,,co dodać, zmienić etc." o ile taki jest, bo miałem sporo pomysłów i wyłapałem też kilka braków na stronie. Jednym z pomysłów było właśnie m.in. rozszerzenie działalności o kanał na YT pod szyldem serwisu.

Z jednej strony fajnie by było gdyby w Polandii było jakieś większe nerdowe zaplecze w necie, coś na kształt WatchMojo, czy Nerdist, z drugiej osobiście i tak bym siedział na Ingliszowych stronach, bo po prostu są lepsze. Informacje szybciej, lepiej i bardziej przystępnie. Przynajmniej dla mnie.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Chętnie obejrzęRobin :)
;O
Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł. Sądzę, że na pewno byłaby grupa odbiorców zainteresowana Twoimi filmikami ( trzeba w końcu wziąć pod uwagę też te osoby, które nie wypowiadają się na forum ).
Byłoby fajnie. Na pewno znajdą się ludzie, którzy by to oglądali.
Jeśli masz chęci, pomysł i coś do powiedzenia na ten temat to czemu by nie spróbować?Robin :). W każdym razie, jakby co trzymam kciukiGwiazdka :D.
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
pomysł fajny tylko właśnie pytanie czy by się zbyt szybko tematy nie wyczerpały..

w każdym razie życzę powodzenia Bestia :P
Dobry pomysł! ;O Napewno obejrze! Booya!
Uwielbiam wszelkie teorie, tak więc jestem bardzo za Reyze Smile
I życzę wytrwałości, jeśli tylko się tego podejmiesz Robin :)
Zapowiada się kanał w stylu Fuzionka, Topowej Dychy czy Cypriana.
Ja mogę się zająć teoriami spiskowymi.
Bardzo bym chciała pooglądać sobie takie ciekawostki. Szukalam takich filmików na youtube, ale ciągle mówili po angielsku, a ja jestem z tego języka slaba. Mi się pomysł bardzo podoba, myślę, że tematy się tak szybko nie wyczerpą. Przecież możesz też ukazać innych bohaterów w innych produkcjach itp.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Jestem za! Dobre filmiki na yt są zawsze w cenie, a brakuje polskiego kanału poświęconego tytanom Robin :)
Pomysł naprawdę ciekawy i miło byłoby ujrzeć go zrealizowanego. Bestia ;) Jednak również mam pewne wątpliwości co do przyszłości, czy nie zabraknie tematów itd. Dobrze by było sięgać również do komiksów, nie tylko do kreskówek, możliwy do wykorzystania materiał by się powiększył. Ogólnie jestem za. Gwiazdka :D

Mam też taką myśl, że może lepiej byłoby stworzyć kanał bardzo związany z działalnością strony internetowej? Do zarządzania wybrałoby się jedną czy dwie osoby. Wymyśliłoby się jakieś serie, a ludzie zgłaszaliby się do ich prowadzenia i podsyłali filmiki. Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Przejdź do forum: