Zobacz temat
 
duchy i inne ustrojstwa :> buhahahaha
Moja mama opowiadała mi o śmierci klinicznej raczej jak o strasznej historii, a dokładniej o dziewczynce, która została potrącona przez ciężarówkę, w szpitalu potwierdzono zgon, ze względu na matkę ciało dziewczynki szybko pochowano, jakiś czas później kobieta miała sny związane z dzieckiem, które woła o pomoc, gdy powiedziała to swojemu mężowi stwierdził, że ma urojenia przez śmierć małej i chciał, aby poszła do psychologa. Pewnego dnia kobieta nie wytrzymała wyszła w nocy z domu i zapłaciła jakiemuś pijakowi, aby odkopał grób jej córki. Kobieta po otwarciu trumny niestety zastała swoją córeczkę martwą, mimo to zauważyła, że wieko trumny zostało podrapane, a gdy spojrzała na dłonie dziewczynki zobaczyła krew na jej dłoniach, brakowało niektórych paznokci, a na policzku małej widniały ślady po łzach.
Jak się później okazało, mała przebudziła się w trumnie.
Oczywiście, to tylko opowieść, nie wiem czy tak mogło być faktycznie.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ja Wam radzę trzymać się rzeczywistości i nie doszukiwać się takich informacji w nocy, bo będziecie mieli niezłe koszmary Bestia :P A co do tej historii, to bądźmy realistami. Coś takiego nie jest możliwe, no bo jak człowiek potrącony przez ciężarówkę ma ożywić w trumnie? Podam banalny i prosty, ale dość dobry przykład na to, że całość jest nieprawdą - w trumnie zakopanej pod ziemią jest raczej duszno, nie? Bestia :P Czyli nie można by było oddychać. Uwierzcie, że to czysta fikcja.
Ta opowieść być może i nie jest prawdziwa, ale coś takiego, jak śmierć kliniczna rzeczywiście istnieje. Raczej nie zdarza się zbyt często, ale w niektórych przypadkach się przytrafia.
Właśnie dlatego dziewczyna zmarła, udusiła się.
Poza tym nie mamy po pięć lat, aby budzić się w nocy przez to, iż podłoga skrzypi. Ja osobiście lubię czytać straszne historie nawet nie tego typu. To intrygujące.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Dokładnie. Robin B-)
Coś takiego musiałoby być straszne. Tzn, sam fakt
obudzenia się w trumnie. Mając do wyboru śmierć, zmasakrowanie, albo spalenie jest 'bezpieczniejsze'.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ja tam bym wolał dostać zawału serca - bezbolesne Bestia :P
A ja wolałabym póki co sobie żyć. Bestia :P
Ja, jak miałam pięć lat, zmarła moja babcia, która właściwie - była dla mnie ważniejszą osobą od mojej własnej mamy. Ryczałam codziennie z tego powodu, że babcia może się obudzić, i że będzie za mną płakać tam na dole, w ziemi, sama. XD. Teraz sobie uświadomiłam, jakim ja byłam głupim dzieckiem xD
Ja jak byłem mały to myślałem, że idąc do nieba wchodzi się po drabinie którą trzyma Bóg lub zamknąć się w lodówce i skakać po chmurkach Bestia :P
haha XD ciekawa wizja. Gwiazdka ^^'
Zwinny jak według Ciebie zawał serca jest bezbolesny to polecam sprawdzić. Większej głupoty chyba nie słyszałem, zawał jest cholernie bolesny i to jest pewne, bo nie każdy kto ma zawał umiera więc nie wiem skąd Ty masz taką informację Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dokładnie. Filmów nie oglądałeś jak tani aktorzy łapią się za pierś i zataczają po pokoju z miną wszechogarniającego bólu.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Sory ludzie, nie o zawał mi chodziło. Pojęcie pomyliłem Bestia :P
To o co chodziło? xD
Chodziło mi o powieszenie się Bestia :P Nie wiem o czym ja myślałem, że pomyliłem zawał serca z powieszeniem się Bestia :P No może to do końca nie jest bezbolesne, ale na pewno najszybsze.
Matko,człowieku! XD Żyć Ci się nie chce czy co?
Ogólnie gadamy o śmierci i innych takich pojęciach, a ja wbrew pozorom Bestia :P chcę żyć jak najdłużej Bestia :P
No to pisz sensowniej. A ja myślałam ,że napiszesz tak jak czytałam' A ja wbrew pozorom chcę umrzeć'
O ludzie jaka ja głupia XD
To zdanie właśnie miało być podchwytliwe i dlatego dałem rozkarzającą emotę. Budowało napięcie! Bestia :P
Przejdź do forum: