Zobacz temat
 
duchy i inne ustrojstwa :> buhahahaha
bzdury z tymi linkami
Ja tego nie słucham, o mnie jeszcze coś nawiedzi Xd
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
A co do wychodzenia poza ciało. Dzisiejszej nocy, się tak z leksza z tatą pokłóciłam Bestia :P i wziął wyłączył prąd, żebym tyle przy kompie nie siedziała. Ja obrażona położyłam się na łóżku, na plecach i patrzyłam w sufit, a w głowie, krążyła mi jedna myśl " Wyjdę stąd i ucieknę gdzieś... " No i po jakiś 20-30 minutach myślenia o tym, czułam normalnie jakbym się unosiła. Chwilę to trwało tak około 15 minut, a potem na końcu czułam, choćbym opadła na, że tak to nazwę "dużo, miękkich poduszek" Kurde, spodobało mi się to. Rano obudziłam się o 4, ku mojemu zdziwieniu, bo ja uwielbiam długo spać, a wcale nie byłam zmęczona, ani śpiąca, stojąc o 4 nad ranem przed oknem Bestia :P Nawet nie wiem, jak przed tym oknem się znalazłam. Muszę częściej próbować takie cuś. A jak zobaczyłam na naszym serwisie, że jest temat o tym, to postanowiłam napisać o moim doświadczeniu.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja też tak chcę! xD
Oo ale o czym dokładniej myślałaś?
Myślałam o wyjściu, a dokładniej o ucieczce. No wiesz, wyrwać się ze świata, ruszyć gdzie cię nogi poniosą i ta dam! Pomogło!


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Oo ja tak bym nie umiała przez pół godziny -.-
Spróbuję znowu tak dzisiaj zrobić. Może się uda.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Czasem, gdy mam gorączke to mam takie dziwne urojenia o_O
Słysze jak ktoś mnie woła..widze jakieś twarze. Zwykle wtedy biore mp3 i słucham muzyki jak najgłośniej można, żeby tylko zagłuszyć to wołanie. A raz miałam sen, że jakiś samochód przejechał psa mojej przyjaciółki. Powiedziałam jej o tym rano jak jechałyśmy do szkoły. A ona zadzwoniła do mnie wieczorem i powiedziała, że mój sen się sprawdził ;/ A następnej nocy śniło mi się, że z tego nieżywego psa moja przyjaciółka zrobiła rosół o_O Ale to całe szczęście się nie sprawdziło XDD
ja mam tak zwariowane sny ,że np. jem pączka w cukierni a obok mnie stoi mroczny kosiarz Gwiazdka :]
Ostatnio była rocznica śmierci mojej prababci. Wstałam rano, i kuzynka do mnie dzwoni, że jej prąd wybiło, i że lampa się spaliła. Dzień później do niej przyjechałam, i faktycznie całą ścianę miała czarną od ognia. O_o cóż za zbieg okoliczności xD
Ja ostanio widziałam jednorożca.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
a ja ufo na wycieczce w Krakowie w 5 klasie.
Apropos wychodzenia poza ciało tu macie co chcecie, przyznam, że wolę nie próbować, bo mam złe doświadczenia ze snami świadomymi Cyborg -_- link ->http://paranormal...alfab.html Miłej lektury Robin :)
złe, a czemu?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
To jest za duże zuo,żeby o tym mówić XD Nie nalegajcie ;>
A słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak przeżycie własnej śmierci? Nie chodzi o żadne sny...tylko że np. ktoś z waszych bliskich był w szpitalu, tam umarł - to już stwierdzili lekarze, a gdzieś kilkanaście minut później znowu ożył.
Lekarze twierdzą głupoty czasem, coś takiego jest niemożliwe, niestety. Chyba, że jest się Jezusem Bestia :P
To już wiem wszystko o koledze mojego wujka XD
Chodzi o śmierć kliniczną. To przerażające, a w internecie jest wiele różnych historii o tym zjawisku.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Dokładnie o to mi chodziło, tylko zapomniałam, jak to się nazywa.
Przejdź do forum: