Zobacz temat
 
Tak czy Nie
A niby jak zrobili z Tytanami czy Xiaolin? Jeszcze tylko w Samuraju Jacku jest nadzieja.

Czyż to nie prawda?
Trochę tak i trochę nie. Tytani to tylko zmiana klimatu i stylu. Nie była zła z resztą gdyby była to by to szybko zdjęli. Xiaolin ok w pełni się zgadzam chała i chłam. Ja mam wrażenie, że na tą kontynuacje nie było żadnego scenariusza opracowanego, tylko wymyślili, że będzie Ping Pong (boże jakie imię bez sensu) i Shadow, która jeszcze jakoś była prowadzona. Dialogi były strasznie żenujące no i pomysł ze zmianą animacji na 3D podczas pojedynków też kiepski, bo widać, że nie mieli technologii bądź budżetu i strasznie się wtedy traciła dynamika ;/ Atomówki, no cóż zobaczymy. Tyle wiem, że Craig McCracken wyraził poparcie, choć sam nie będzie brał udziału w produkcji. Jeśli chodzi o Samuraja Jacka to wiem, że Tartakovsky wraca i będzie sprawował piecze nad produkcją. Z jego geniuszem jestem spokojny. Nie zniszczą tego, a jeśli będą próbować to znając Genndy'ego to będzie gotów machnąć ręką i się odciąć jak będą mu za dużo narzucać jak podczas Tytana Symbionika. Jestem dobrej myśli, liczę na zostawienie tej artystycznej nutki, którą miała poprzednia seria.
YouTube Video


^ Arcydzieło

Chciałbyś mieć basen przy domu?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Jasne!

Chciałbyś mieć dom z widokiem na morze?
Tak.
Lubisz patrzeć w niebo nocą?
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
O ile widać gwiazdy na niebie.

Lubisz ciasto czekoladowe?
Tak.

Lubisz piłkę nożną?
Tak

Lubisz creepypasty?
Tak

Lubisz wykonywać prace ogrodnicze?
Tak.

Lubisz szkołę?
Nie

Lubisz placki?
Tak

Lubisz długotrwałą ciszę?
Nie

Lubisz Niekrytego Krytyka?
Tak

Lubisz oglądać Bukiego?
Tak, ale bardziej jak się wciela w Fuzionka.
YouTube Video


Oglądasz Turpata?
Tak, ale dość rzadko oglądam

Lubisz uprawiać sporty?
Tak.
Masz młodsze rodzeństwo?
Tak (niestety Gwiazdka :DBestia :P)

Lubisz się uczyć (ogólnie przebywać w szkole)?
Uczyć- NIE! Przebywać w szkole- Tak. XD
Skupiasz się na lekcjach, czy raczej odpływasz?
Staram się skupiać, trzeba jakoś zdać tak? xD. Ale na tych mniej ważnych przedmiotach po pieszych paru minutach już mnie nie ma...

Polski cz W-F?
I to i to kocham... Ale po namyśle bardziej W-F.
Pisanie/czytanie opowiadań czy pisanie/czytanie wierszy?
Przejdź do forum: