Zobacz temat
 
Znienawidzony paring
A więc jak sam tytuł mówi chciałabym was spytać jaki jest wasz najbardziej znienawidzony paring.
To skoro ja to wymyśliłam, to powiem jako pierwsza. Wiem, że wielu po tej odpowiedzi mnie znienawidzi, ale nie znoszę paringu Rob&Star. No niestety... A jak to jest u was??Gwiazdka ^^'
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
No okej. Ty nie lubisz Gwiazdki i Robina, a ja nie znoszę pary Robin&Raven. Znaczy-toleruję, ale nie za bardzo lubię te momenty w odcinkach i w ogóle. Gwiazdka :D A tak poz tym to nienawidzę pary Jinx*Cyborg Bestia ;)

Połączony z 2015-12-02, 18:15:05:
P.S. Nie wiem czy to jest możliwe, ale ten temat powinien być w kategorii "Paring". Więc jeśli się da to przenieś Gwiazdka :]8PRaven :-/
Edytowane przez fankaTT dnia 2015-12-02, 18:15
Nie cierpię Rob$Rav, fuj! a jeszcze bardziej Gwiazdka x Bestia, boże XD
ale najbardziej to chyba nie znoszę Terra x BB.
ach, wybredna jestem Gwiazdka :D
szczerze to wolę już parę Gwiazdka x Raven niż te 3 wymienione, chociaż uważam, że by się pozabijały...
BBxRae forever.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Zgodzę się z Tb w 100% RavenLover
Mam tak samo i też sądzę że Rae i BB to najlepsza para ever
Raven :-/ + Bestia -o- = <3
Tak, ta para ma też mój głos Gwiazdka :D
Wiele osób mnie za to znienawidzi, ale trudno.Bestia ;)
Nie toleruję pary Raven-Bestia.
Dlaczego? Uważam, że dobieranie par na siłę, na zasadzie przeciwieństw nie jest dobrym pomysłem.
Spokojnie każdy sądzi jak chce Bestia ;)i każdy ma swoje zdanie
fankaTT napisał(a):
P.S. Nie wiem czy to jest możliwe, ale ten temat powinien być w kategorii "Paring". Więc jeśli się da to przenieś Gwiazdka :]8PRaven :-/


Dzięki, że wspomniałaś Bestia ;)
Przeniesione.
Nie ma za co Robin :) Zawsze do usługBestia ;)Raven :-/
Nie lubie paringu Terra x BB , nie lubie Terry XP
Uważam tak samo methrael też nie lubię Terry, a tak poza tym nie lubie pary Cyborg x Jinx 8P
Ja też Gwiazdka :D Wolę Jinx z Kid Flashem Gwiazdka :D
Nie lubię (tum, tum, tum) RobStar i BBRae, ale o tym to już wszyscy wiedzą. Poza tym nie podoba mi się paring Robin + Zatanna w Young Justice, ponieważ jest jak dla mnie naciągany. O parze Raven i Slade nawet się nie zamierzam wypowiadać długo - razi mnie (rozważając wersję kreskówki) różnica wieku Raven :-[ Co nie zmienia faktu, że jak zawsze nie lubię ukochanych par większości Raven :-/
Też dodam: Raven i Red X 4ever!
Przejdź do forum: