Zobacz temat
 
RavenxSlade
Para wałkowana przeze mnie , razem z RobinxRaven.Moja ulubiona.
Slade , gdy ujrzał tą inną silną mroczną Raven , którą Trygon polecił mu przyprowadzić.Tą , której wcześniej nie dostrzegał.Robin zajmował cały jego umysł.
Aż tu nagle...
Jestem wielką , obsesyjną fanką tej pary , a to moja przeróbka na YT(nie AMV)
Powiedzcie co sądzicie.
YouTube Video


Połączony z 2015-11-25, 22:57:14:
"Dzisiaj jest dzień wielkiego początku" A może to początek tzw.toksycznej miłości?
Oto mój 2 filmik , zrobiony dzisiaj dla zabicia nudy
YouTube Video

Która wersja jest bardziej prawdopodobna?
Edytowane przez CandyKat dnia 2015-11-25, 22:57
nienienienie, absolutnie nie mój gust. Nie wytrzymałabym z nudów, są zbyt... podobni w pewien sposób.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
W sumie ta para jest nawet ciekawa. Gwiazdka :D Taka inna. Bestia :P Z chęcią bym obejrzała taki odcinek. Jeszcze nie spotkałam kogoś kto tę parę, by tak lubiał. Gwiazdka :D Chodź na dłuższy czas ten paring był, by trochę nudny.
Może mam coś z mózgiem, ale w pewniej historii, którą piszę ze znajomą faktycznie zastosowałyśmy ten paring, ba! nawet dziecko mają xD
O nieeee, absolutnie nie.
Raven nie byłaby z nim szczęśliwa Cyborg :(, a jeżeli znam jakieś postacie które zasługują na szczęście to na stówę jest to Raven.
Toksyczne uczucia wydają się ciekawe, ale ostatecznie to nie wychodzi zbyt dobrze, jak np Joker i Harley Quinn. Jak myślę o tym jak Harley była traktowana to mi się po prostu płakać chce :<.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nie taki zły pomysł. Ale chyba na dłuższą metę by to nie wypaliło... Są troszkę do siebie podobni, a jednak wcale się nie rozumieją. Bo Revi potrzebny jest jej ktoś o podobnych przeżyciach. Może np. Taki Robin :3
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Raven & Slade? Raczej nie. Szacuję że Slade ma na oko 40 lat, a Rav - 17/18 lat. Jeżeli w ogóle miałoby do czegoś dojść to raczej przelotny romans, niż poważniejszy związek. Bo w końcu bądźmy szczerzy - bywają przypadki, że "stare dziady" biorą sobie na cel "powabne 18-nastki".

Reasumując, tylko w takim kontekście widzę ich związek.
img.memecdn.com/deathstroke-the-terminator_o_3036731.jpg
Mój następny AMV z tą parą
Oceniajcie.
"Ty wierzysz we mnie jeszcze bardziej niż w samą siebie ja"
YouTube Video
Ten pairing to raczej nie moja bajka. Moim zdaniem BBRae 4ever:3
Jak dla mnie Slade jest dla niej po prostu za stary.
No slade jest stary ( i to bardzo ) a rae młodziutka. Może na początku było by ciekawe, ale potem to były by same nudy.
Przejdź do forum: