Zobacz temat
 
Emotikony z Nightwatch
Zwinny napisał(a):

Oto jak wyglądają nowe emotikonki z NW które planujemy wprowadzić w najbliższym czasie. Każdej postaci z drużyny odpowiadają dwie wersje - wesoła i smutna. Czekamy na opinie Robin :)

titansgo.pl/images/emot_da_sceptic.pngtitansgo.pl/images/emot_da_smirking.png titansgo.pl/images/emot_kira_angry1.pngtitansgo.pl/images/emot_kira_smile1.png titansgo.pl/images/emot_reyze_shocked.pngtitansgo.pl/images/emot_reyze_smile.png titansgo.pl/images/emot_shadow_cry.pngtitansgo.pl/images/emot_shadow_happy.png titansgo.pl/images/emot_silent_pokerface.pngtitansgo.pl/images/emot_silent_wink.png


Jak mogliście zauważyć, emotikonki które zamierzamy wprowadzić zostały zawalone innymi postami. Oprócz tego ciągle pojawiały się problemy techniczne i były przez to niewidoczne.
Teraz sprawa ma się ok i planujemy je wprowadzić na urodziny serwisu.
Zachęcam do oceniania. W razie pytań, śmiało mówić.
Co do rozmiaru - emotikony zostały delikatnie zmniejszone, bo przy mniejszym rozmiarze są niewyraźne.
Jeśli nie wiecie, czym jest NW, gorąco zachęcam do zajrzenia w ten dział: http://titansgo.p...orum_id=48
Nowe emotikony wyglądają bardzo fajnie. Widać, że są dużo bardziej dopracowane niż te z TT (chociaż tamte też są spoko).
Czyli teraz pozostaje tylko czekać do urodzin serwisu, żeby móc je wypróbować.Bestia ;)
To ja mam propozycję, żebyśmy teraz dobrali do nich teksty. W sensie co będzie się wyświetlało przy napisaniu np. : ) itp.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Miło mi powiadomić, że nowe emotki są już dostępne! DA Smirking
Reyze Smile DA Smirking Kira Happy Shadow Happy Silent Wink
<3
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Czy w przyszłości można się spodziewać poprawionych emotów z Tytanami?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Pomyślimy nad tym. W sumie taka robota jest na jeden wieczór, ale i tak nie chcę niczego wprzód obiecywać.
Pewnie tak, niektóre faktycznie wyglądają dość kiepsko. Muszę tylko znaleźć trochę czasu, a nie mam ostatnio go pod dostatkiem. Jak się uda postaram się to zrobić w najbliższy weekend, bo 15 grudnia wyjeżdżam i aż do lutego będę miał ograniczony dostęp.
Przejdź do forum: