Zobacz temat
 
Fanfiction TT w XXI wieku
Czy pisze lub chciałby sie podjąć napisania fanfiction o tytanach w 21 wieku? Myśle ze było by bardzo ciekawe pokazać bohaterów żyjących w czasach komputerów, smartfonów , itd( do tego wprowadzić wątki Robina i Gwiazdki & Bestii i Raven) sama chętnie bym napisała, ale sie do tego nie nadaje. Gwiazdka :D
Może was zaskoczę, ale 10 lat temu też były smartfony i komputery i to też był XXI wiek Bestia :P Tak całkiem poważnie jeśli chodzi o ten aspekt, pogłębia go seria We Are Robin, gdzie mieszkańcy Gotham City sami walczą z przestępczością, a spora w tym zasługa właśnie technologii. Co prawda przeczytałem tylko 2 numery, ale charakter jest lekki, nie ma skomplikowanej fabuły i dość przyjemnie się czyta, tak że jeśli ktoś jest zaciekawiony, myślę że będzie w sam raz.
Bloga chętnie przeczytam , dokładniej chodziło mi o to ze chodzą do szkoły , siedzą na YT itp XD
@Titola taka mała przestroga Bestia ;) Postaraj się coś wnieść do dyskusji, a nie tylko reklamować swojego bloga. Ponadto możesz go dodać do katalogu stron i stamtąd uzyskasz możliwość powiadamiania o notkach.
Ogólnie jestem na 2 rozdziale i masz dużo akcji! Całe FF jest takie? 🙊
To w sumie nawet ciekawa koncepcja, ale sądzę, że oprócz dodania kilku opisów scen właśnie związanych z naszą codziennością (tzn. właśnie czas spędzony przy komputerze czy smartfonie) nic ciekawego to nie wniesie do fabuły. Generalnie pomysł dobry, ale nie jako temat przewodni całego fanfiction.
Edytowane przez RavenLover dnia 2015-11-15, 13:09
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Kurcze, ciekawy pomysł Bestia ;) Moim zdaniem byłoby to dość ekstremalne połączenie z powodu, właśnie, tej całej technologii. Racjonalnie rzecz biorąc ludzie w XXI wieku są raczej, no cóż, niezbyt tolerancyjni i w NAJLEPSZYM wypadku zamknęliby Tytanów w psyhiatryku...
Taka moja teoria Booya!
Jasne , ale jakby sie ktoś podjął to było by ciekawie w sumie to najbardziej interesujące jest z ta nowoczesnością dla mnie to co robi Raven . Często siedzi sama w pokoju ale wg mnie to niemożliwe żeby ciagle czytać i medytować (ale to tylko moje zdanie) jak komuś sie uda to poproszę o linka Bestia :P
Tak, ale myśle ze w dzisiejszych czasach nie dałoby sie być takim odizolowanym od świata, no ale nie wiem to w sumie Raven XD
klaudiaslazyk1010 napisał(a):

Kurcze, ciekawy pomysł Bestia ;) Moim zdaniem byłoby to dość ekstremalne połączenie z powodu, właśnie, tej całej technologii. Racjonalnie rzecz biorąc ludzie w XXI wieku są raczej, no cóż, niezbyt tolerancyjni i w NAJLEPSZYM wypadku zamknęliby Tytanów w psyhiatryku...
Taka moja teoria Booya!


Kotki, taka ciekawostka: lata, w których Tytani powstali jako kreskówka oraz nasz piękny 2015 rok to XXI wiek Bestia :P. Jeśli przyjąć, że wydarzenia z kreskówki dzieją się w tym samym czasie, co lata emisji, to Tytani mieli dostęp do znanych nam urządzeń, tak naprawdę to różnica ok. dziesięciu lat. To, że nie mieli wtedy Snapchata i Instagrama nie znaczy, że żyli w czasach prehistorycznych Bestia :P.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

klaudiaslazyk1010 napisał(a):

Kurcze, ciekawy pomysł Bestia ;) Moim zdaniem byłoby to dość ekstremalne połączenie z powodu, właśnie, tej całej technologii. Racjonalnie rzecz biorąc ludzie w XXI wieku są raczej, no cóż, niezbyt tolerancyjni i w NAJLEPSZYM wypadku zamknęliby Tytanów w psyhiatryku...
Taka moja teoria Booya!


Kotki, taka ciekawostka: lata, w których Tytani powstali jako kreskówka oraz nasz piękny 2015 rok to XXI wiek Bestia :P. Jeśli przyjąć, że wydarzenia z kreskówki dzieją się w tym samym czasie, co lata emisji, to Tytani mieli dostęp do znanych nam urządzeń, tak naprawdę to różnica ok. dziesięciu lat. To, że nie mieli wtedy Snapchata i Instagrama nie znaczy, że żyli w czasach prehistorycznych Bestia :P.


Dokładnie. XXI wiek to już lata 2000, a nie od 2010 XD
sorki, źle to ujęłam XD poprostu chciałabym przeczytać coś gdie korzystają ze snapchata, facebooka, chodza do szkoly itp. W sumie samo wprowadzenie ich chodzenia do szkoły byłoby ciekawe Bestia ;)
widziałam Bestia ;)
http://americanno...-571214298
Proszę bardzo. Może nie fanfic, ale i tak się liczy Gwiazdka :D.
Edytowane przez For dnia 2015-11-16, 15:29

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi chodziło o ich supermoce z tym psyhiatrykiem, bo to jest w sumie nienormalne... A Robin? Powiedzieliby mu, że ma problemy z agresją czy coś i dali na to prochy... A w szkole to raczej na znajomych nie mieliby co liczyć, bo większość uznałaby ich po prostu za dziwaków... To tyle jeśli o mnie chodzi Shadow Cry Raven :-/
to z tymi snapami fajne xD wiem, że gdyby mieli tak używać telefonów i komputerów jak my czyli przez większość czasu ( mniej wiecej) to ich działalnośc mijałaby się z celem. Uważam, że fajnie by było wpleść takie rzecy co jakiś czas no ale ja nie umiem pisać takich rzeczy xDDDD
jakie masło maślane (własnie dlatego nie umiem pisać) Booya!
Wszystko zaczęło się pewnego chłodnego dnia, kiedy wypatrywałan mało znanych blogów o TT (a może trafi się jakiś nie o RobStar ani BBRae?) I wtedy trafiłam na bloga, który chyba odzwierciedla to, o co Wam chodzi
http://tytani-jako-nastolatkowie.blogspot.com

A co do samego pomysłu... miałam zamiar założyć bloga o właśnie takiej historii - Tytani w szkole, ukrywający swoją prawdziwą tożsamość, do tego zgrabnie wpleciony Jason Todd i kilka własnych postaci, no ale jak widać zrezygnowałam. Gdyby ktoś chciał pisać fanfiction o tytanicznych uczniach, to z wielką chęcią poczytam, ale sama nie potrafiłabym włączyć się w ten projekt. Pairingi mi nie odpowiadają Raven :-/
Gdyby jeszcze było mało:
http://orig02.dev...9bj6ji.jpg
http://orig11.dev...98tzae.jpg

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
dzięki Bestia ;)
Przejdź do forum: