Zobacz temat
 
Co Robin skrywał w walizce?
W odcinku z 5 sezonu pt. "Warkot silników" gdy Robin odebrał jego walizkę postanowił pokazać zawartość swoim przyjaciołom. Co mogło sie w niej znajdować?
Mogło się w niej znajdować wspólne zdjęcie Tytanów w każdym bądź razie coś z nimi związanego (ale i tak jestem bardziej za zdjęciem).
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Ja obstawiam rodzinne artefakty. Wspomnienia po rodzicach Robin :)
Titola napisał(a):

Może jego zdjęcia bez maski, prawdziwe imię, zdjęcia jego rodziców bądź też Batmana. Niestety Robin to prawdziwa zagadka Gwiazdka ^^'


To na pewno nie było jego zdjęcie bez maski czy też imię, bo powiedział X-owi że dla niego to ma bardzo dużą wartość,ale X-owi się nie przyda a przecież prawdziwa tożsamośc Robina była by warta Fortune.

PS. Ale proszę Cię nie obraź się za lekką krytykę
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Z pewnością to coś miało wyłącznie wartość sentymentalną. Może rodzinne zdjęcie? Skoro było to zamknięte w walizce, z pewnością nie było to coś, co chciał, aby było bez przerwy na widoku (nie pamiętam dokładnie, ale chyba zawartość od początku była w walizce), co może być czymś co wywołuje silne wspomnienia i prawdopodobnie nieprzyjemne.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Pewnie zdjęcia jego i rodziców. A może plakat z cyrku, albo strój też zz cyrku. Możemy też przypuszczać,, że Robin kłamał mówiąc X, że mu to się nie przyda. Mogły to być jego zdjęcie z Batmanem, albo zdjęcie bez maski.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Hmmm.. Trudna zagadka. W tej walizce mogło się znajdować wszystko, ale to coś także było cenne dla X-a. Mi się zdaje najbardziej że to jest jakiś zdjęcie z dzieciństwa albo z rodzicami.
Mi się wydaje że w tej walizce było 600 stron spoilerów do "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". chciał to zawieźć gdzieś daleko i zniszczyć, by to nie dostało się w niepowołane ręce chciwych internautów, którzy marzą o tym by komuś popsuć seans. Logiczne, nie?
Przejdź do forum: