Zobacz temat
 
Kim jest/mógłby być Czerwony X?
Odkąd pod kostiumem Czerwonego X-a nie kryje się Robin wiele fanów próbuje się dowiedzieć kiem on jest. Chciałabym, aby tu powstała dyskusja jak i teorie na ten temat.
Nwm czy ma to jakiś sens, ale ja myślę, że pod kostiumem mógłby się kryć Jakson (czy jak to się tam piszę ) Tood. Ale to tylko domysły i nawet mało prawdopodobne, bo Jakson był młodszy ( był 2 Robinem) od Dicka.
Myśl o tym że to Jakson może być Red-X nasuneła mi się podczas wspólnej walki Robina i X ( gdy walczyli ze złym doktorem)
Robin powiedział wtedy
- Myślałem że nie lubisz zgrywać bohatera
A X na to
- Ale to nie znaczy że nie potrafię

Może to nie ma sensu ale to moje zdanie życzę innym powodzenia
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Jason Todd pasowałby charakterem pewnie, ale nie wiekiem. Nie był też 2 tylko 3 Robinem. Drugim był Tim Drake.

//update: mój błąd, jednak był drugi
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak myślałam że Jason a nie Jakson
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Luzik, wiedzieliśmy o kogo chodzi Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wiele osób podaje Jasona jako X - a, dzięki odcinkowi New Teen Titans. Na początku uznawałam tą teorię, poza tym powtarzanie w kółko 'Młody' itd. mogło być po prostu fortelem - Tytani poszukując prawdziwej tożsamości złodzieja nie uwzględniliby młodszego od Dicka Todda. Zgadza się również sposób walki - i Robin, i X mają podobny. Złodziej podrywał Kori - a w Red Hood and the Outlaws było lekko pokazane jakieś uczucie między Jasonem a Starfire. Nie wiem jednak, jak pokrywa się czas i czy komiksy nie są o wiele młodsze od kreskówki - na tyle, żeby ten wątek się pokrywał.
Niestety, tożsamość złodzieja pozostanie dla nas tajemnicą i możemy snuć jedynie domysły Bestia :P

A co do wymysłów w 100 % fanowskich - np. u mnie na blogu X jest klonem Jasona Todda, wykonanym po jego śmierci, aby zniszczyć Batmana. Ale to tylko moja lekko porąbana wyobraźnia Bestia ;)

Nie mogę się doczekać zdania innych.
Caxi napisał(a):

Wiele osób podaje Jasona jako X - a, dzięki odcinkowi New Teen Titans. Na początku uznawałam tą teorię, poza tym powtarzanie w kółko 'Młody' itd. mogło być po prostu fortelem - Tytani poszukując prawdziwej tożsamości złodzieja nie uwzględniliby młodszego od Dicka Todda. Zgadza się również sposób walki - i Robin, i X mają podobny. Złodziej podrywał Kori - a w Red Hood and the Outlaws było lekko pokazane jakieś uczucie między Jasonem a Starfire. Nie wiem jednak, jak pokrywa się czas i czy komiksy nie są o wiele młodsze od kreskówki - na tyle, żeby ten wątek się pokrywał.
Niestety, tożsamość złodzieja pozostanie dla nas tajemnicą i możemy snuć jedynie domysły Bestia :P

A co do wymysłów w 100 % fanowskich - np. u mnie na blogu X jest klonem Jasona Todda, wykonanym po jego śmierci, aby zniszczyć Batmana. Ale to tylko moja lekko porąbana wyobraźnia Bestia ;)

Nie mogę się doczekać zdania innych.


Żadna teoria nie jest porąbana każdy ma prawo wyrazić swoją opinię .
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Czerwony X to postać wymyślona na potrzeby serialu, więc raczej trudno się go doszukać gdzieś w komiksach. Red Hood and The Outlaws to seria z nowego uniwersum DC, która ma bardzo mało wspólnego z korzeniami prawdziwych Tytanów (wzorzec kreskówki to seria komiksowa z 1980 roku).
Myślę, że nie ma co dokładnie patrzeć na daty, wiek bohaterów i osobiście potraktowałbym to luźnie. Sam Red X wydaje się starszy od Robina co wykluczałoby automatycznie Jasona Todda, ale twórcy w New Teen Titans już nam dali małą wskazówkę Robin :)

Więc tak, ta postać może być Jasonem mimo iż nie zgadza się to zupełnie z ideą uniwersum. Młodzi Tytani to także kreskówka która dzieje się w swoim własnym świecie (a nie jak Justice League. Batmany czy Young Justice) więc jest na to szansa, a dalej to zależy już od naszych rozważań Bestia ;)
Moja teoria jest taka ,że jest nim Goth Boy (bo tak)http://images2.fa...00-579.jpg
może Jason Todd rzucił postać czerwonego kaptura i stał się czerwonym x'em?Cyborg -_-
może Jason Todd rzucił postać czerwonego kaptura i stał się czerwonym x'em?
Czytałam gdzieś na wikipedii że gdy kończono serię oryginalną o TT, to był planowany odcinek w którym miało się wyjaśnić kim jest Red X, miało to być związane również z Batmanem :V. Niestety został anulowany, ale możecie poszukać na necie info, zaplanowany tytuł brzmiał "Red and Black".
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: