Zobacz temat
 
Naprawienie odcinków 57 i 58
Witam!
Ze względu na upały nawiedziło mnie na kreskówki z dzieciństwa Bestia :P
I nie mogę obejrzeć odcinków MT 57 i 58.
Z tego co wiem wszyscy o tym wiedzą jednak nikt nic z tym nie zrobił :/
To da się coś zrobić?
Tak, z odcinkami są problemy, a mianowicie player na którym zostały umieszczone pozostawia wiele do życzenia. Sam zauważyłem, że działa całkiem sprawie na Androidzie więc jeśli ktoś chce obejrzeć odcinki za wszelką cenę to proponuję skorzystać z tego systemu mobilnego, może się uda.

Jeśli chodzi o naprawę - kwestia wgrania napisów i załadowania odcinka. Gdzie przeszkoda? W tym, że niestety pliki do napisów zostały utracone i trzeba je będzie zrobić od nowa.

Jako, że rąk do pracy mamy niewiele i sam, mówiąc szczerze, w chwili obecnej nie mam czasu ani chęci, to trzeba będzie prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać. Jak się coś zmieni w tej kwestii to damy znać.
No cóż,mi na androidzie nie działa.Trzeba więc czekać.
Dzięki.
Nie ma za co tak właściwie. Również mi szkoda, że odcinki nie są dostępne i w przyszłości postaramy się temu zaradzić oraz zrobić tak, aby podobne sytuacje się nie powtórzyły.
Na chwilę obecną jednak tak jak powiedziałem nie ma szans tego zrobić.
Jak już mogliście zauważyć oba odcinki od kilku dni są pownownie dostępne. Odświeżone napisy, lepsza jakość i co ważniejsze - porządny player. Miłego oglądania! Robin :)
Przejdź do forum: