Zobacz temat
 
The return of Slade
No więc dzieje się to czego obawiałem się od jakiegoś czasu, SLADE WYSTĄPI W TTG
http://teen-titan...n_of_Slade


Trochę się boje co z nim wymyślą, nie chcę żeby go zniszczyli tak jak red x
A wy co o tym myślicie?
Gdzie ci Red X'a niby zniszczyli O.o?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O ile dobrze pamiętam, był jedynie odcinek z Robinem przebranym za Red X'a - "In and out". A sam kostium i głos był w porządku.

Co do Slade'a w TTG - czekam na to Robin :). Nawet, jeśli ukażą go bardzo komicznie - nie będę widziała w tym nic złego. Parodia parodii. Chociaż raczej wątpię w to komiczne ukazanie go. Rose Wilson była poważna. Czyli Slade będzie, a przynajmniej powinien zostać ukazany podobnie.
Mam nadzieję, że masz rację Gwiazdeczko. Szczerze mówiąc jestem jednak pełna obaw, gdyż wyobrażam sobie, że Slade będzie podobny do Robina (totalnie śwrnięty).
Edytowane przez Daph dnia 2015-07-08, 23:05
Daph napisał(a):

Mam nadzieję, że masz rację Gwiazdeczko. Szczerze mówiąc jestem jednak pełna obaw, gdyż wyobrażam sobie, że Slade'a będzie podobny do Robina (totalnie śwrnięty).


Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby Slade w TTG, rozwoził pizze albo sprzedawał lodyGwiazdka :D <mniam>.
Daph napisał(a):

Mam nadzieję, że masz rację Gwiazdeczko. Szczerze mówiąc jestem jednak pełna obaw, gdyż wyobrażam sobie, że Slade'a będzie podobny do Robina (totalnie śwrnięty).



Jak wspominałam wyżej, nie miałabym nic przeciwko komicznemu ukazaniu Slade'a, jednakże fakt - co za dużo, to niezdrowo. Zostawmy świrowanie Robinowi Bestia ;). Osobiście podobałby mi się motyw mrocznego mistrza ze szczyptą jakichś zabawnych sytuacji z nim w roli głównej Bestia ;)


Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby Slade w TTG, rozwoził pizze albo sprzedawał lody Gwiazdka :D <mniam>.


Jak na ten show - jest to niewykluczone Bestia :P
Tylko rozwoził pizzę? Po co się ograniczać. Niech Slade lepiej prowadzi pizzerię będąc jednocześnie kelnerem Bestia ;)

Tak, wiem. Trochę nie do końca na temat, ale nie mogłam się powstrzymać. Teraz mam w umyśle wizję Slade'a stojącego za ladą i przyjmującego zamówienie od jakiejś szkolnej wycieczki. XD
I tak dalej jesteśmy w temacie Slade'a, więc nie powstrzymuj swojej wyobraźni Bestia :P
Potraktujmy ten temat, jako miejsce do dzielenia się swoimi wyobrażeniami co do przyszłego epizodu z naszym czarnym charakterem Robin :)

Żeby było jeszcze dziwniej - dla Robina specjalne zamówienie - motyle w sosie własnym. Mnóstwo białka! xD
Taaak, świetny pomysł! Już mam kilkanaście zwariowanych pomysłów na ten odcinek. Np. Slade próbuje przedostać się do wieży Tytanów udając...sprzątaczkę, a to oznacza: perukę, sukienkę, makijaż na masce.
STOP: Nie czytajcie tego, moja wyobraźnia jest pokręcona. XD
No, a czemu nie? Bestia ;) Slade jako pokojówka!
Przeczytałem opis odc i myślę że slade to będzie ten clownCyborg :|
Nieee! Ja chcę sprzątaczkę/pokojówkę. Bestia :P
A może stewardessa? Gwiazdka :D

Jako clown go nie widzę, to odpada xD
Ja stawiam, że na pewno dadzą jakieś nawiązania ze Slade'm do koszmarów z Robinem lub jego 'zniknięciem' w odcinku Koniec.

Generalnie ciesze się, że twórcy wreszcie zdecydowali się go wykorzystać. Tak jak pisałem jakiś czas temu, to same korzyści nawet jak sklapią sprawę (pod względem finansowym i zainteresowania).
Ogólnie to wydawało mi się że Slade w TTG nie zobaczymy. Minęła pierwsza seria, zaczęła się druga. A najwierniejszego wroga Tytanów wciąż było brak. Pojawi się w sumie po ok. 100 odcinkach, ale co tam najważniejsze że się pojawi.Bestia ;)

Może w związku z tym że dopiero teraz go zobaczymy, twórcy mają wobec niego jakieś "poważniejsze"(w pewnym znaczeniu tego słowa) plany.Gwiazdka :D
W sumie mam cichą nadzieję Bestia ;)
W każdym razie - chciałabym zobaczyć jakieś epickie starcie Tytanów ze Slade'm. Coś a la Raven vs Rose Robin :)
No sam Slade był zapowiadany od czasów pierwszego sezonu jeśli mnie pamięć nie myli. No i najwyższa pora.

Dokładniej ma być to 50 epizod drugiej serii, czyli łącznie 102.
Biorąc pod uwagę w jakim tonie jest robiony ten serial, trudno żeby mogli zepsuć/zniszczyć Slade'a. Nawet jeśli miałby być ogrodnikiem albo nauczycielem i miał obsesję na punkcie Robina (w serialu najczęściej wypowiadanym przez niego słowem było chyba właśnie - Robin ), to zdecydowanie powinniśmy się tego spodziewać.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Jak wrażenia po obejrzeniu "The Return of Slade"?

Osobiście zawiodłam się. Pierwszy raz. Nie tak sobie wyobrażałam ten odcinek, zresztą pewnie jak każdy z was. Już od początku wiedzieliśmy, że pojawi się klaun, ale szczerze - kiedy zaczęłam oglądać, moje pierwsze wrażenie, to "Wow, zapowiada się naprawdę nieźle!". Świetnie go na początku przedstawili. Czułam, że szykuje się niezła bitka i będzie to jeden z ulubionych epizodów. Moja radość była przedwczesna, a mało tego okazało się, że w odcinku mamy tylko wzmiankę o Sladzie. Podczas oglądania cały czas wierzyłam, że w jakiś sposób z tego klauna zrobi się Slade. Już byłam w stanie zaakceptować to, byleby się tylko pojawił.
Gdyby to tak podsumować, to początek naprawdę mi się podobał, później niestety było już inaczej.
Sam epizodu jeszcze nie widziałem, ale po opiniach o tym odcinku wynika, że twórcy zwyczajnie nas strollowali Bestia :P Napiszę dokładniej po seansie, mimo wszystko - jestem pewien, że występ Slade'a w serialu na tym się nie skończył.
Przejdź do forum: