Zobacz temat
 
Poszukuję gry
Witam, moje drogi ziomki poziomki. Nie znalazłam podobnego tematu, więc zakładam nowy (bo kto bogatemu zabroni?).
W tym temacie pytamy o wszelakie gry, które chcielibyśmy znaleźć, ale z różnych powodów nam to nie wychodzi (nie szukamy konkretnego tytułu, tylko odpowiedniego klimatu, zapomnieliśmy nazwy gry etc.). Pozwólcie, że ja zacznę, ok?

Poszukuję gier opartych na baśniach, w których nacisk jest mimo wszystko położony na fabułę i sens, niekoniecznie na wykonanie i upiększanie postaci. Szczególnie zależy mi na Czerwonym Kapturku. Żadnych lukrowanych wersji Disneya, proszę Bestia ;). Wolę platformówki, bieganie, kombinowanie, tego typu rzeczy. Gra może być na przeglądarkę, na PC, multiplayer, cokolwiek, byleby była.

Mam już za sobą American McGee's Alice (no, po części), Alice: Madness Returns, Alice is Dead (wszystkie 3 części), Akaneiro: Demon Hunters i właśnie gram w The Wolf Among Us, więc z automatu już nie musicie mi ich polecać Bestia ;).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja od siebie polecam całą serię Telltale. To są takie gry w których po prostu trzeba się zakochać.
Świetna fabuła, gra na emocjach i momenty wzruszenia sprawiają, że człowieka po prostu ciągnie do powtarzania epizodów i dokonywania innych wyborów.

Walking Dead S1 zwala z nóg. Pod każdym względem. S2 solidnie kontynuuje dzieło, i mimo, że emocje lekko spadają względem pierwszej części, to finał sprawił, że się popłakałem ze wzruszenia.
The Wolf Among Us zmienia nieco klimaty, ale naprawdę warto. Zwłaszcza dla fanów komiksów. Chociaż zachwyt pojawi się i bez ich znajomości (w końcu gra jest prequelem Fables).
Tales from the Borderlands to natomiast uniwersum którego kompletnie nie znałem. I jest to kolejna produkcja którą się pokocha od razu. Postawiono tu na humor i doskonale się to sprawdza.
Game of Thrones to chyba najsłabsza gra od TTG, ale nadal jest dobra. Nie urzekła mnie po prostu względem innych produkcji.

Tak poza tym nie grałem w Jurassic Park, ale z tego co słyszałem to zbierała średnie opinie (początki działalności studia). W planach jest Minecraft Story Mode (pierwszy odruch WTF?, ale wierzę, że studio wie za co się bierze). WD S3 Niestety ukaże się dopiero w 2016.
Naprawdę liczę na drugi sezon wilka. Bo po prostu zasłużył sobie.
W 2017 podobno szykuje się coś z Marvelem. Pewnie zmusi mnie to w końcu do zajrzenia co tam u konkurencji Bestia ;)
Ja z kolei poszukuję gry podobnej do Danganronpy, gry przygodowej z gatunku visual novel. Fabuła wymienionej wcześniej gry jest następująca: gracz wciela się się w jednego z kilkunastu uczniów prywatnej szkoły średniej, którzy zostali uwięzieni siłą w jej budynku. Aby się z niego wydostać muszą zamordować kolegę lub koleżankę tak, by nie zostać złapanym przez pozostałych. W trakcie rozgrywki uczestniczymy, więc w śledztwach starając się odkryć kolejnych morderców. Fajnie byłoby zagrać w coś, co dzięki grafice wygląda realistycznie ( nie mam tu na myśli od razu efektów rodem z "Wiedźmina" ), gdyż Danganronpa nie spełnia tego wymagania.
Daph - myślę, że wymienione wcześniej The Wolf Among Us lub Life is Strange powinno ci się spodobać Robin :).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Daph mam idealną grę. Problem jest taki, że nie kojarzę jak się nazywa, ale premiera ma odbyć się tego lata na urządzeniach mobilnych. Widziałem trailer i grafika jest na dobrym poziomie, a fabuła bardzo podobna. Dam Ci znać jak na nią trafię.
Dla Forsaken- nie jest to zbyt przesłodzone, ale Disneyowskie (chyba) na Gry.pl "Biegnij Kapturku, biegnij". Trzeba biegać Kapturkiem uciekającym przed wilkiem (klasyk) a resztę dowiesz się z gry, bo nie chce mi się pisać. Gwiazdka :D Bestia ;)
O, ja poszukuję ciekawych gier na Androida, które nie znudzą mi się po 15 minutach. Mam za sobą popularne gierki typu "co to jest", "don't touch the spikes", to takie z procentami, wszelkie talking tomy itd odpadają. Coś co mnie wciągnie, ale nie będzie wymagało dużego wkładu mózgowego - łamigłówki odpadają.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
RavenLover napisał(a):

O, ja poszukuję ciekawych gier na Androida, które nie znudzą mi się po 15 minutach. Mam za sobą popularne gierki typu "co to jest", "don't touch the spikes", to takie z procentami, wszelkie talking tomy itd odpadają. Coś co mnie wciągnie, ale nie będzie wymagało dużego wkładu mózgowego - łamigłówki odpadają.


Polecam Ci Piano Tiles2
TypowySlade napisał(a):

RavenLover napisał(a):

O, ja poszukuję ciekawych gier na Androida, które nie znudzą mi się po 15 minutach. Mam za sobą popularne gierki typu "co to jest", "don't touch the spikes", to takie z procentami, wszelkie talking tomy itd odpadają. Coś co mnie wciągnie, ale nie będzie wymagało dużego wkładu mózgowego - łamigłówki odpadają.


Polecam Ci Piano Tiles2



Grałam, mam na telefonie nadal w sumie.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Dla For polecam grę Toren w klimacie poetyckiej baśni, w której jesteśmy księżniczkę, próbującą uciec z wieży, gdzie została uwięziona. Gra polega głównie na eksplorowaniu świata, rozwiązywaniu zagadek i walce z przeciwnikami.
@RavenLover - że swojej strony mogę polecić: Amy the Starry Archer
Wcielamy się w postać Amy, szybujemy z łukiem po niebie(i nie tylko) aby odzyskać skradzione gwiazdy z nocnego nieba. Gra bardzo ale to bardzo potrafi ująć swoim niezwykłym klimatem. Polecam szczególnie granie na tablecie ze słuchawkami w ciemnym pokojuBestia ;).

Link: https://play.goog...&hl=pl


I tak, na Androida można znaleźć ciekawe rzeczy, lecz niestety czasem z tym bywa ciężko. Bo sklep lubią zawalać gierki nastawione tylko na nabijanie leveli albo też projekty, które są nie do końca dopracowane.Cyborg :|
Przejdź do forum: