Zobacz temat
 
Najlepsze i najgorsze odcinki
Różne nawiązania, crossovery czy tryskające humorem epizody - krótko mówiąc, wszystko co sprawiło, że dany odcinek jest na liście waszych ulubionych! Robin :)

Który z kolej najbardziej Was zawiódł i dlaczego?
Zachęcam do tworzenia własnych rankingów.
Moje ulubione odcinki to zdecydowanie: Wchodzę i wychodzę, Pożywka dla mózgu, Gwiazdka straszliwa, Lewa noga, Przyboczny, Bez mocy, W zbijaka, Pan zad, Całuskowe potwory, Rąsie pąsie, Matka natura, Boguś... no i jeszcze pewnie kilka innych.Robin :)

Trudno mi stwierdzić, który jest najlepszy ale odcinki z tej grupy najbardziej mi się spodobały.

No i kilka słów o paru z tej grupy dlaczego właśnie te...Gwiazdka :D

W odcinku Wchodzę i wychodzę bardzo mnie rozbawiło pociskanie Robinowi na temat jego stałego kostiumu: "Wiocha i tak dalej". Cała ta sytuacja z wygodami w Wieży Roju była iście przekomiczna. No a w szczególności ten niby test sprawdzający z wykorzystaniem Mamuta...Gwiazdka :D

Gwiazdka straszliwa ukazała: bardzo ciekawą walkę na motocyklu, wysadzenie księżyca?!Gwiazdka ^^' oraz iście epickie zakończenie.

Bez mocy: Trudności z poruszaniem Raven, leeeniistwwoo, i ta desperacja RobinaRobin :)

Pan Zad : Co tu dużo mówić po prostu: KometaGwiazdka :D. Mam nadzieje że ją jeszcze zobaczymyRobin :)

Całuskowe potwory: Rozbrajanie bomby przez Gwiazdkę oraz "Typowa poza Raven"no i te niewinne pozy.Gwiazdka :D


Te co mniej przypadły mi do gustu to np: Larwa Miłości, Gnuśna niedziela, Od bohatera do zera, Twardziel... Były ona dla mnie troszkę nijakie. Brakowało im sporo do mojej czołówki.

Co prawda w ogólnym rozrachunku, brakuje mi niekiedy (w co niektórych odcinkach) jakiejś konkretnej i całkiem niepoważnejGwiazdka :D walki ze złolami. Ale serial ten mimo wszystko bardzzzooo mi się podoba i jest całkiem udanym spin-off'em.
Co do ulubionych, miło zaskoczyły mnie odcinki z Terrą. Terra-ryzuje jest zdecydowanie na początku mojego rankingu (Kocham piosenkę Robina Booya! )
Uwielbiam jeszcze 'I see you" oraz 'Pirate', chociaż polskie tłumaczenie mnie trochę zawiodło. No i wszystkie odcinki z Robinem w roli głównej. Robin jako wariat bardzo mi się podoba Bestia :P

Najmniej lubię odcinek 'Rocks and water'. To dla mnie porażka ze względu na pairing BB/Rae. Nawet w TTGo! podobają mi się wątki Rob/Star, ale Raven z Bestią nie mogę zdzierżyć Bestia :P
Osobiście uwielbiam odcinek "Rocks and water" oraz "Pirate" - kocham zestawienie Bestia i Raven <3 Podoba mi się też "Be mine", bo choć za Terrą nie przepadam to piosenka Bestii dla niej całkowicie mnie urzekła :) A z takich "nie pairingowych" odcinków lubię "Multiple Trick Pony", Natomiast nie przepadam za - chociażby - "Road Trip" czy "Frienship", zwyczajnie mnie nie wciągnęły...
sweet dreams are made of this
Ja nawet lubię 'Teen Titans Go!'
Oczywiście do oryginalnej wersji naprawdę sporo im brakuje, ale odcinki są zabawne i są Tytani - mocno zparodiowani, ale jednak wciąż Tytani.

Najlepsze odcinki:
1. Legendarna kanapka - pewien sentyment do pierwszego odcinka tego serialu + Robin w supermarkecie, no miazga Luzak
2. Najlepsi kumple - piosenka o cieście!
3. Nauka jazdy - taniec Robina xD
4. Psia ręka - jak sam tytuł wskazuje, "kocham cię, psia ręko" <3 no i do tego Bestia-salceson i Robin z mega mięśniami XDD
5. Randka - relacja Robin-Zwinny Gwiazdka :D
6. Terra-ryzuje - sama postać Terry, to jak BB do niej zarywał i walka z Rae Raven :-[
7. Gofry - piosenka o gofrach, generalnie BB i Cybuś wygrali wszystko! 8P
8. Moją bądź - Fade away <3, i ostatnie zdanie Raven... Cyborg :(
9. Żarty wujaszka - tłumaczenie mnie nie zadowoliło Cyborg :| ale piosenka, odpały Robina i baaalast!
10. Sny - nawiązanie do prawdziwych Tytanów! ale sny reszty też były super, zwłaszcza ten Bestii Bestia :P
11. Piżama Party - głos Robina w tym śmiechowym aparacie <3
12. Rąsie pąsie - kolejne nawiązanie do 'innych' Tytanów :3 ale też bardzo pouczający odcinek Bestia ;)
13. Video Game References - te gry to po prostu geniusz! prawie jak w "Dreams"

38.media.tumblr.com/ec7182fcc2f756bf82e8d5eb4ff71c8a/tumblr_n3u6miixPc1rkmmnxo1_r1_500.gif

właściwie o tym, czy odcinek był fajny zależały te kilkusekundowe, smieszne momenty Raven :-/

Najgorsze odcinki:

1. Wielkie pranie - może to dlatego, że mi się przejadł, bo ciągle oglądam powtórki, ale NUUDA
2. Od bohatera do zera - cud bliźnięta ;[ mocno wkurzające
3. Lewa noga - ciężko mi jakoś skomentować ten odcinek Aqualad 8O
4. Ser na śniadanie - qrde, tłuczą się z bandziorami od kilku lat, a Gwiazdce się nagle wymyśliło, że trzeba to zmienić XD no bezsensu
5. Ptaki - wywalają Robina z wieży, bo nie jest tak cool jak ptaki, no lol XD
6. Marionetki - nie jest to pierwszy taki odcinek, ale w tym szczególnie są pokazane nieanimowane elementy, a to mnie wręcz razi.

i.ytimg.com/vi/Vt95MyAnHao/maxresdefault.jpg
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Moje ulubione odcinki...
1. Na pewno "Nogi" będzie na pierwszym miejscu. Uwielbiam Raven bez kaptura w TTG, a jest ona rzadko tak pokazywana, niestety. Tutaj większość odcinka Raven jest ukazana "w całości".
2. "Żarty wujaszka". Po prostu śmieszy mnie strasznie ten odcinek, no nie wiem, po prostu zawsze gdy go oglądam rozbrajają mnie suchary Robina i przemieniona Starfire.
3. "Babski wieczór". Bardzo podoba mi się Jinx w tym odcinku, a także to jak Raven przełamała się na końcu odcinka.
4. "Terra-ryzuje" - walka Raven z Terra, taki trochę easter egg, no i piosenka Robcia... Ranek, ranek, po po po poranek!
5. "Pirat" - śmiechowy odcinek, no i pairing BB&Rae
6. "Bez mocy" - nieudolność w poruszaniu się Raven haha
7. "Niepoprawne staruszki" - po prostu zauroczył mnie tu Bestia, no i Rae oczywiście
8. "Karmelowe Jabłuszka" - "ty głupi koniu, to moje jabłka!"
9."Poważne sprawy" - siki dens Gwiazdka :D
10. "Halloween" - mały Cybuś, BB, Robin, Star <3 słodziaki
11. "Tygrys w klatce" też bardzo mi sie podoba.
12. "Kolory Raven" - kocham odcinek po prostu i tyle. "ała, za co to?! - za to, że uwielbiam komedie!!!"
13. "Ściśle tajne" - piosenka tytanów wymiata.
14. "Przez nos" - wściekła Raven omg &#9829;

wiem, dużo tego.
teraz przejde do tych co mi już tak nie pasuja bardzo.


1. "Twardziel" straszliwie mi sie przejadł, oglądałam go przynajmniej z 15 razy, nie żartuje
2. "Super ruchy" - nie dość, że mnie strasznie wnerwia tam Robin, to jeszcze też oglądałam go z 10 razy. brr.
3. "Najlepsi kumple" - denerwuje mnie Cybek
4. "Kanapkowy kradziej" - nie lubie takiego Robina!
5. "Wiedza" - nie skomentuje. denerwujący odcinek i juz.


Ogólnie nałogowo i codziennie oglądam TTG, potrafie specjalnie dla nich wstawać o 7.00.
Najlepsze odcinki były z Raven i Trygonem jak mniemam.

I ogólnie wszystkie epizody z Raven.
Edytowane przez Sulik dnia 2015-08-10, 14:23
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
w większości tak Bestia ;)
Przejdź do forum: