Zobacz temat
 
Organizacja
Tutaj możecie się umawiać i dogadywać, kto z kim i o czym będzie pisał.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dobraaa... kto chciałby pisać ze mną?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Ja będę pisał jak wrócę, bo po świętach wyjeżdżam na półtora tygodnia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak ktoś chce mieć crossik z Moonie - zapraszam Bestia ;) Piszcie mi na PW lub w komach na blogu.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
My napiszemy z Millą, jak ja wrócę z sanatorium.
Gwiazdka :D
więc się przygotujcie XD. Bestia :P
Jest ktoś chętny do napisania crossoveru? (najlepiej ktoś z własną postacią)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
yyy... chyba nikt Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Chętnie napiszę z kim coś o Raven oraz... kimś, kogobym wprowadziła Booya!
Ja tam lubię crossovery Gwiazdka ^^' Jak ktoś chce, to mogę chętnie Robin :) (Mooń, nie uznawaj tego za zdradę xDD)
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
No i od razu lepiej, ja prawdopodobnie za jakiś czas zacznę prace nad crossoverem ze Zwinnym, tylko musimy doprowadzić swoje blogi do porządku póki co.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak, tylko kwestia jest taka czy wreszcie odzyskam tą wenę. Już od jakiegoś czasu próbuję napisać opowiadanie na bloga, ale no... najzwyczajniej nie wychodzi :/
Bestia :P Nie Ty jeden, spoko siądziemy na spokojnie któregoś dnia i się zastanowimy jak to wszystko ruszyć, ja już powoli zacząłem pisać, ale co z tego wyjdzie nie wiem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Huntress napisał(a):

Ja tam lubię crossovery Gwiazdka ^^' Jak ktoś chce, to mogę chętnie Robin :) (Mooń, nie uznawaj tego za zdradę xDD)


Kitty piszemy razem Robin :)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmmm, jeśli chodzi o mnie, to również muszę najpierw ogarnąć mojego bloga.... Poza tym jestem taką fujarą jeśli chodzi o organizację, że nikt by ze mną nie wytrzymał Bestia :P

Połączony z 23.10.2012 18:25:41:
A propos, For, fajna zmiana avka i sygnaturki.. Tylko po co te niecenzuralne słowa... Bestia :P Nie no dobra, nie czepiam się. Póki po angielsku, jest gites majonez.
A zresztą nie będę śmiecić. Już i tak piszę głupoty... X.x
Edytowane przez Jinx dnia 2012-10-23, 18:25
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jinx napisał(a):

Połączony z 23.10.2012 18:25:41:
A propos, For, fajna zmiana avka i sygnaturki.. Tylko po co te niecenzuralne słowa... Bestia :P Nie no dobra, nie czepiam się. Póki po angielsku, jest gites majonez.
A zresztą nie będę śmiecić. Już i tak piszę głupoty... X.x


Cii, nikt nie musi widzieć xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: