Zobacz temat
 
Fake'i ze świata Tytanów
Proponuję zebrać w poniższym temacie wszystkie fałszywe informacje wiążące się z wszechświatem Młodych Tytanów, tak aby dla innych użytkowników nie było żadnych wątpliwości. Jeśli znajdziecie jakieś niesprawdzone info powiadomcie nas w tym temacie lub podeślijcie linka do mnie.

FAKE #1: Petycje reaktywujące Teen Titans oraz produkcję 6 serii. Kompletny fałsz - serial został zawieszony w 2007 roku i nie będzie kontynuowany. Setki petycji już były, nowe na pewno nie dadzą żadnych rezultatów.

FAKE #2: Filmy o Tytanach. Oprócz Trouble in Tokyo nie pojawił się żaden film (ani animowany ani aktorski) i żadnego na chwilę obecną nie ma w planach. Jeśli trafiliście na jakiś trailer - sprawdzcie, a na 100% będzie to produkcja fanów.

FAKE #3: Odcinek "Kłamstwo" niedawno emitowany w Polsce. Znów fałsz. W Google można znaleźć na kilku stronach opis epizodu, według którego mielibyśmy bliżej poznać originy Robina, który wraca do Gotham City i zdradza swoją tożsamość, oraz Bestii. Takiego odcinka nigdy nie było i nie będzie, jest to po prostu... kłamstwo.
Yyyy... tak
I nagle zrobiło mi się przykro Cyborg :(
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,

On w portal się przemieni...

Nadchodzi władca, nadchodzi teraz,

To koniec dla tej Ziemi...
Szkoda....Wielka szkoda..... Ale z tym odcinkiem to nieźle nas wkręciliBooya!
Nie wiem czy to fake ale na wikipedi pisze, że 5 sezon ma zostać wyemitowany do ATM rozrywka i polsat z polskim lektorem
Prawdopodobnie również fake. Jutro posprawdzam dokładniej i w razie czego dam potwierdzenie.

Połączony z 12.03.2015 16:15:06:

FAKE #4: Żadnych informacji nie znalazłem, tym bardziej, że ATM należy do jednych z gorszych kanałów telewizyjnych. Na Polsacie też nie ma czego się spodziewać, więc z dużą pewnością będzie to fake numer 4.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-07-18, 20:28
ATM Rozrywka? Zatem fake kategorycznie Robin :)
FAKE #5: Młodzi Tytani to nie kreskówka z 1998 roku (jak można przeczytać na Wikipedii), ale z 2003.
Przejdź do forum: