Zobacz temat
 
Ulubiony przestępca
Ja najbardziej to lubię Slade'a ponieważ jest fajny i bardzo tajemniczy ma także zabawne sarkastyczne teksty
A wy kogo najbardziej lubicie?
Oczywiście, że Slade'a. Nie jest tak "nie poważny" jak większość wrogów Tytanów. Jest naprawdę niebezpiecznym przeciwnikiem. Podoba mi się jego opanowanie, a także to, że nie skupia się jedynie na walce fizycznej, ale stara się również unicestwić zespół Tytanów od środka, czego przykładem są odcinki:"Zdrada" i "Praktykant". Jest on również jedynym przeciwnikiem, który tak naprawdę nigdy nie został pokonany przez Tytanów (dla mnie Terra nie była i nigdy nie będzie Tytanką). Dodatkowo osiągnął on naprawdę dużo nie posiadając żadnych mocy a jedynie inteligencję i umiejętności w sztukach walki.

P.S. Czy takiego tematu już wcześniej przypadkiem nie było? Bestia ;)
Slade jest miszczem!!!!!
Mój idol i przewodnik duchowy. Taki tam Wojciech Modest Amaro wśród złoli.
Red X
Będę pewnie w mniejszości, jeśli powiem, że kocham całym sercem Trysia? All hail Trigon!
image.blingee.com/images19/content/output/000/000/000/80e/832789334_571371.gif
Edytowane przez For dnia 2015-07-17, 16:26

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Slade jest pewnie najpopularniejszy w tym względzie. Jest przebiegły, ma ciekawy charakter, jest tajemniczy, świetnie walczy. To mój faworyt.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Ja najbardziej lubie Jinx, ponieważ jest nawet ładna i ma fajny głos i tak ogólnie wydaje się spk.
Ja raczej dalej zostaję przy Red X'ie. On i Slade to oczywiście dwa różne typy przestępców. Red X... Jemu nie zależy na przejęciu kontroli nad światem, paktach z demonami i innymi takimi. Może dla Tytanów jest oponentem (złodziej, którego chcą wpakować za kraty), ale oni dla niego już nimi nie są - on nie chce ich zabić i to nie jego cel. On jedynie kradnie, bo potrzebuje. Ot, taki zwykły, typowy złodziej. No, może nie do końca zwykły. Bo jakby go tak porównać z Mumbo, Modnisiem, czy innym osobnikiem tego pokroju... Wnioski nasuwają się same, nie trzeba tłumaczyć.
Najbardziej podoba mi się jego styl walki. Tak, jak Robin - X jest szybki, wygimnastykowany, zwinny... Skuteczny. Potrafi zaskoczyć, wie, kiedy uderzyć. Najfajniejsze jest to, że wszystko mu idzie z taką łatwością, walczy z lekkością i widać, że dobrze się przy tym bawi (Chociażby walka z Tytanami w odcinku 28, czy usunięcie z wyścigu innych przestępców w odcinku 61). Momentami wygląda nawet, jakby latał Bestia :P. A strój? Strój w dziesiątkę. W większości czarny, nieskomplikowany. Spełnia swe zadanie - maskuje.
Slade? Owszem, też kradnie, bo potrzebuje. Też świetnie walczy. Nie, za mało powiedziane. On jest mistrzem w tym fachu, jego styl jest brutalniejszy, niż X'a.
Tak czy siak, jak już wyżej wspomniałam - Slade ma "drastyczniejsze", "poważniejsze" zamiary i nie licząc Trygona jest w końcu najgroźniejszym przeciwnikiem Tytanów. To w sumie czyni go takim, ja wiem... ideałem wśród przeciwników? Chyba tak. Nie, nie chyba. Po prostu tak.

No i "Czemu nie Slade? Jest idealnym przestępcą!". Jest. Jednak moje ostateczne zdanie, to X.
Mój avatar mówi sam za siebie Robin :) Robin :) Robin :)
SLADE RZĄDZI!!!
Najbardziej lubię Jinx i Red X. Uzasadnienie o X przeczytacie w wypowiedzi Gwiazdeczki. A Jinx ma: fajne oczy, styl, ciuchy, moce i jest inteligenta.
Avatar mówi sam za siebie. Jinx jest inteligentna, a poza tym ładna.A drugim przestępcą jest Red X, jest dobry w tym co robi i nie jest szaleńcem, który chce zawładnąć światem.
Ja lubię Red X, ale Slead też jest świetny
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Moim ulubieńcem, tak jak powyżej, jest oczywiście Red X Raven :-/
Red X'a też lubię ale jednak wolę Salde'a
Ocelotka468 napisał(a):

Red X'a też lubię ale jednak wolę Salde'a


Moja krew. Slade to mistrz!!

PS: Spoiler: W przebudzeniu mocy Han Solo Zginie z ręki Kylo REna - Swojego syna, który przeszedł na ciemną stronę mocy.
Najbardziej lubię Jinx i Red X'a. Póżniej w rankingu jest SladeRaven :-/
A u mnie oczywiście zawsze będzie i jest Slade. Gwiazdka :D
Red X \o/
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Red X. Praktycznie wszystkie powody zostały podane przez gwiazdeczkę, nie będę powtarzać.
Red X :3
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Przejdź do forum: