Zobacz temat
 
Wrogowie tytanów
Szkoda właśnie. Mógłby zastąpić głupawe postacie typu Mumbo czy Modniś.
Nawet można powiedzieć, że został podobnie odsunięty na dalszy plan jak Cyborg. Zrobiono z nim zaledwie parę odcinków i nikt więcej nie zakasał rękawów, by rozwinąć tę postać.
Zniknął tak szybko, jak się pojawił. A przecież jeżeli twórcy mieliby chęci, mogliby rozkręcić tę postać tak, jak na przykład Slade'a przez kilka epizodów. Na pewno serial by na tym więcej zyskał. Pomyślcie sobie, jak fajnie by było, gdyby w miejsce tych kilku komicznych, nic nie wnoszących do fabuły odcinków wstawiło się wątek Red X'a. Miałyby na pewno klimat podobny do "Praktykanta" czy "Maski".
Dokładnie, zgadzam się z Gwiazdeczką. Red X to postać olana. Akurat rozumiem to w innych przypadkach (np. Tytani Wschodu) ale "Czerwony" miał potencjał, a ze strony finansowej twórcom również się opłacało - wspomniany przez Gwiazdeczkę odcinek "Maski" jest jednym z najczęściej oglądanych. Na podstawie tego łatwo jest dojść do wniosku, że zainwestowanie w X'a jest opłacalnym interesem. Niestety wygląda na to, że producenci mieli własną wizję, która (moim zdaniem) wyszła im na złe. Nie podobał mi się taki stosunek do serialu. Może chodziło o róźnorodność postaci, czy diabeł wie o co innego, ale choćby z czysto finansowego względu wygląda to jak strzelenie sobie samobuja.
producenci pomyśleli zapewne również o młodszych widzach i być może dla nich stworzono te odcinki. Inny pomysł nie przychodzi mi do głowy.
Pewnie tak, ale myślę, że duża część odcinków z niepoważną fabułą oraz miniserie komiksowe w zupełności by wystarczyły dla młodszej widowni. Niestety, ale oglądając kolejne odcinki (no fakt, że robię to dość rzadko) mam coraz większe wrażenie, że starsi widzowie zostali "zdegradowani" do pozycji drugiej.

PS. Nie wiem czy słyszeliście, ale podobno Slade może pojawić się w Young Justice. Na razie nic nie zostało potwierdzone i są to tylko plotki, ale przyznaję, że będę na niego czekał z niecierpliwością Robin :)
Slade aaa cudnie. Stęskniłam się za jego twarzyczką ;D
Hah, chyba za 'maseczką' , Oluś XDDD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
hahah masz racje za maseczką ;D I jego paseczkami do oddychania ;o
Haha! Dobijacie mnie xD
Ale Slade-Slade czy Slade-Deathstroke(czy jak tam to się pisze...)?
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Myślę, że jeśli się pojawi, to większe prawdopodobieństwo, że będzie Deathstrokiem. Choć z drugiej strony może wystąpić jako Slade Wilson - kolejny sprzymierzeńca Luthora i Al Ghula. Wybaczcie, ale póki co konkretniejszych informacji nie znalazłem.
mnie on najbardziej rozbawił w odcinku " Koniec " jak mówił do Robina - [ nie wiem jak był początek ]"Pewnie cieszysz się widząc mnie w takim stanie : słaby,[ nie wiem co było po tym ] ..., ( Bezbronny )~Gwiazdka :D
mnie też xd
Hej, była mowa o Mumbo? Na pewno była, ale nie chce mi się szukać. xD Mi podobają się jego moce. Pewnie mi odbiło, albo coś, ale to fajna postać...No może nieco wkurzająca. Nie no, dobra. Tylko jego moce wymiatają.

All hail Trigon
A ja loffam Rouge... bo jest WREDNA! Moja krew xD!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja najbardziej lubię Slade'a i Trygona Slade'a za to że jest tajemniczy, silny, i sprytny oraz potrafi dobrze dogadać Gwiazdka :D
a Trygonusia XD za to że jest tatusiem ravi Bestia :P i jest czerwony a to mój ulubiony kolorek XD Gwiazdka :D
:*
Pfff... Przepraszam, wzięło mnie pewne skojarzenia. Mianowicie.. nie, nie dam rady. xD Tu chodzi o pewną postać lubiącą czerwony, ale nie powiem tego, bo dostanę głupawki...Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pokręcony to na pewno Kontrolnik. Ulubiony to Red X.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Red jest fajny, tu się zgodzę.

Ostatnio stwierdziłam (dziś koło 15), że gdyby scenarzyści się postarali i przestali z tej dziewczyny na siłę robić wariatkę i typową "blondynkę" z kawałów, to Kitten byłaby naprawdę niczego sobie wrogiem. Tylko róż wymazać korektorem xD. Dlatego postanowiłam ją w swojej historii unormalnić ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: