Zobacz temat
 
Wrogowie tytanów
Kto jest według was najbardziej pokręconym lub waszym ulubionym super-złoczyńcą?Oczywiście chodzi o wrogów tytanów.Podobnie jak w innych tematach dotyczących postaci możecie się szczerze wypowiedzieć.
Edytowane przez Zwinny dnia 2010-03-27, 21:32
Pokręcony jest chyba najbardziej Modniś Bestia :P a z wrogów ja lubię Jinx .. xD
Taa modniś jest powalający xd a najbardziej lubie Red X
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Modniś przy Mamcia-Oczko wydaje mi się całkiem normalnyBestia :P
Najbardziej to właśnie Mamcię Oczko nie lubię.Za to moimi ulubionymi(z wrogów) są Slade i Red X
Aaa! zapomniałam o mamci oczko XDD
Ja uwielbiam Slade'a Bestia :P Za ten jego spokojny głos i geniusz zbrodni Robin :) Wg. mnie to jedna z najlepszych postaci w tej kreskówce. A facet na serio jest inteligentny. Wystarczy popatrzeć, jak ujawniał się Tytanom, krok po kroku.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Modniś !!! z całą pewnością on ;D
Lubisz modnisia? xD jak oglądałam jeden odcinek z nim to z krzesła spadłam xD
A facet na serio jest inteligentny. Wystarczy popatrzeć, jak ujawniał się Tytanom, krok po kroku.

Ogólnie jedyną mocą Slade'a jest jego inteligencja. Dokładniej mówiąc potrafi wykorzystywać partie swojego umysłu, których inni ludzie nie potrafią, ale kosztem energii, dlatego musi dużo jeść i spać oraz uważać, żeby nie przesadzić. (W sumie trochę jak Twoja postać Moonie XD)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Slade jest spoko, najbardziej go lubię z wrogów Tytanów. Bestia :P
Zdaje mi się,że on najwięcej spośród wszystkich wrogów występował w odcinkach.
Slade chba z wszystkich wrogów jest największym wrogiem tytanów Robin :)
Największym wrogiem według mnie był Trigon,choć Slade'a można też uznać bo w końcu Trigon bardzo rzadko w kreskówce się pojawiał.
Bestia :P
Trygon to taki łoś jakby Bestia :P czy coś podobnego w końcu kopyta i rogi ma xD
XD Milla, ale porównanie XD
masz racje łoś XD albo jeleń ;p
Fajne porównanie ;P
Raczej diabeł zwykły Bestia :P. Klasyczny obraz diabła - rogaty brzydulec z owłosionymi kozimi nogami Bestia :P, do tego szpiczasty ogonek i parę innych szczegółów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mi Trygon wygląda na łosia, albo jak to Ola ujęła na jelenia xD bo z tymi rogami mi zwierze z lasu przypomina xD
Bestia :P To teraz wyobraź sobie, że idziesz, przez las a tu taki Trigon wcina runo leśne i na twój widok kica w siną dal spłoszony XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: