Zobacz temat
 
Ankiety
Czy będzie to odpowiedź D, to zależy od tego, czy zmieni się obecny stan rzeczy. Najprawdopodobniej E.

Rok 2016:
A. Zrobię wszystko, aby był lepszy od obecnego.
B. Zapowiada się równie dobrze, co ten.
C. Znając życie, pewnie zapowiada się dla mnie gorzej.
D. Jest jedną wielką niewiadomą.
D. Przekonałam się, że rozmyślanie nad przyszłością i zakładanie co będzie, jest nieopłacalne, gdyż i tak wszystko układach się inaczej niż to sobie wyobrażałam.

Twój stosunek do wycieczek klasowych/wyjazdów integracyjnych:

A.Zawsze cieszysz się na takie wyjazdy i nie możesz się ich doczekać.
B.Takie wyjazdy są Ci obojętne, wychodzisz z założenia "to tylko wycieczka".
C. Nie lubisz spędzać czasu w ten sposób.
Jeśli chodzi o jednodniowe wycieczki klasowe to B.
A jeśli o wyjazdy integracyjne i tym podobne, które trwają dłużej, to kategorycznie C.

Szaleństwo:
A. Tak jest! Ekstremalne wyzwania, ryzyko i adrenalina to jest to, co w życiu lubię najbardziej.
B. Czasami daję mu się ponieść.
C. Unikam go, jak ognia. Ostrożność ponad wszystko.
A.
Co byś wolał/a

A. Obejrzć 5 mocnych horrorów
B. przeżyć 1 horror na własnej skórze
Stanowczo A.

Wybieram horror:

A."Krzyk"
B.Świt żywych trupów"
C."Coś"
D. Nie oglądam horrorów.
Edytowane przez Daph dnia 2015-11-24, 19:45
D.
Wolny czas
A. Gram w gry
B. Idę na dwór
C. Czytam książkę
D. Trenuje (biegam, ćwiczę itp.)
E. Robię imprę z przyjaciółmi
F. Śpię
G. Rysuję

Czy zazwyczaj miewasz wyrzuty sumienia?
A. Tak, zawsze.
B. Czasem. Zależy od sytuacji.
C. Nie.
Praktycznie nigdy tak pomiędzy B i C

Co lepsze
A.KFC
B McDonald's
C.Burger King
Jak napisałam coś źle to sorki chodzę tylko do KFC i się nie znam Bestia :P
B.

Wagon kolejki wyrwał się spod kontroli i pędzi w dół po torach. Na jego drodze znajduje się pięciu ludzi przywiązanych do torów przez szaleńca. Masz możliwość przestawić zwrotnicę i w ten sposób skierować wagonik na drugi tor, do którego przywiązany jest tylko jeden człowiek. Co zrobisz?

A. Przestawię zwrotnicę i uratuję większą liczbę ludzi.
B. Nic, bo jakiekolwiek wyboru bym nie dokonał/-a zawsze postąpię niezgodnie z moim sumieniem.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
B. Nic, bo jakiegokolwiek wyboru bym nie dokonała, zawsze postąpię niezgodnie z moim sumieniem.

Jest późna godzina. Skończyłeś/aś odrabiać wszystkie lekcje i czujesz naprawdę potworne zmęczenie. Przypominasz sobie, że kolejnego dnia masz bardzo ważny test, a nawet nie ruszyłeś/aś książki. Co robisz?
A. Nie mogę sobie pozwolić na negatywną ocenę. Zarywam noc, choćbym miał/a przysypiać na lekcjach.
B. Zerknę do książki, przeczytam najważniejsze fragmenty i jakieś pojęcia wytłuszczonym drukiem.
C. Zmęczenie bierze górę. Kładę się spać. Poza tym, uczeń bez jedynki jest jak żołnierz bez karabinu.
C. Zmęczenie bierze górę. Kładę się spać. Poza tym, uczeń bez jedynki jest jak żołnierz bez karabinu.

Prawda jest taka, że nie dałoby się wiele nauczyć. Trzeba się wcześniej przygotowywać. Na ostatnią chwilę to można się tylko przygotowywać psychicznie i duchowo na nadchodzącą sytuację.

-------------------------------------------------------------------------------------

Rozważmy trzy hipotetyczne sytuacje.

Twój przyjaciel nienawidzi pewną osobę (która nie jest koniecznie taka zła) i postanawia ją zabić. Wsypuje do jej filiżanki kawy truciznę. Plan się powodzi - po chwili znienawidzona osoba pada martwa.

Twój przyjaciel nienawidzi pewną osobę (która nie jest koniecznie taka zła). Pewnego dnia przypadkiem wsypuje do jej filiżanki kawy truciznę, myśląc, że to cukier. Znienawidzona osoba wypija łyk kawy i upada nieprzytomna. Przyjaciel posiada antidotum na truciznę, ale nie podaje go potrzebującej osobie. Wiedząc, że jest jedyną osobą, która może ją uratować, pozwala jej umrzeć.

Po raz kolejny twój przyjaciel nienawidzi pewną osobę (która nie jest koniecznie taka zła). Sytuacja podobna do powyższej z tym że to nie twój przyjaciel podaje truciznę znienawidzonej osobie, jednak również ma możliwość jej uratowania i jednak tego nie robi.

Czy wszystkie te decyzje są tak samo niemoralne? Czy któreś z tych zachowań oburza cię bardziej?

A. Wszystkie trzy decyzje były całkowicie niewłaściwe.
B. Tylko dwie pierwsze są niewłaściwe. Nie jesteśmy odpowiedzialni za krzywdy naszych nieprzyjaciół, a przecież nie musimy wszystkim pomagać.
C. Tylko pierwsza sytuacja jest naganna. To był przypadek, a nie wypada pomagać nieprzyjaciołom.
D. Żadna. Jeśli ktoś sprawia, że tą osobę nienawidzimy zasługuje na to co najgorsze.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Oczywiście:
A. Wszystkie trzy decyzje były całkowicie niewłaściwe.

Załóżmy, że przytłacza cię ogrom przeróżnych negatywnych emocji (przyczyna jest mało ważna), które w sobie tłumisz i których natłok sprawia, że po prostu niemiłosiernie dusisz się w swoim ciele. Nie potrafisz uwolnić swojego umysłu. Bywają momenty, że zwyczajnie czujesz potrzebę ujścia tych wszystkich negatywów. Co robisz?
A. Nie mogę dłużej trzymać tego w sobie. Potrzebuję się zwyczajnie na czymś wyżyć! Zapisuję się na siłownię lub po prostu idę gdzieś poćwiczyć, pobiegać... Generalnie stawiam na aktywność fizyczną, przy okazji mając nadzieję, że zahartuję również swoją psychikę.
B. Muszę natychmiast się komuś zwierzyć, toteż lecę do przyjaciela, kolegi/koleżanki czy bliskiej osoby z rodziny. Myślę, że taka rozmowa ma szansę zdziałać wiele dobrego.
C. Potrzebuję się tego wyzbyć, prawda, ale nie mam zamiaru pozwolić na to, by to wszystko ujrzało światło dzienne. "Poradzę sobie sam(a). Da się to zdusić, da się wytrzymać. Wytrzymywałem/am kiedyś, wytrzymam i teraz i wytrzymam każdym kolejnym razem. To ja jestem tym/tą, który/a musi się zmierzyć ze swoimi demonami." Po czym powracam do swojego wszechświata.
B.

Ulubiona część Gwiezdnych Wojen (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi)

A.1
B.2
C.3
D.4
E.5
F.6
G. Wszystkie

Połączony z 2015-12-02, 20:18:29:
???
Edytowane przez Ocelotka468 dnia 2015-12-02, 20:18
G. Wszystkie
Co lubisz robić najbardziej?
A.Uprawiać sporty
B.Chodzić na wycieczki
C.Uczyć się XD
D.czytać książki/oglądać telewizję(komputer)
A
Co pijesz
A. Kawa
B. Herbata
C. Soki
D. Woda
C.
Jakie zwierzę najbardziej Cię przeraża:
A.pająk
B.nietoperz
C.mysz/szczur
D.Nic z tych rzeczy
E.Coś innego (napisz co)
E. węże
Co wolisz:
A. Teen Titans
B. Young Justice
C. Teen Titans Go
D. Wszystko
C-szczur

Jakie książki lubisz czytać?
A-wszystkie
B-Nie czytam
C-fantazy
D-kryminalne
E-historyczne
F-inne(jakie)
C i D
Co wolisz:
A. Teen Titans
B. Young Justice
C. Teen Titans Go
D. Wszystko
A i B
Ponawiam
Przejdź do forum: