Zobacz temat
 
Ankiety
C. Zmienię jej punkt widzenia na obecny problem.


Potrafisz się czymś bądź kimś nadmiernie ekscytować?
A. Tak, zwykle krzyczę z radości i mam ochotę o tym powiedzieć wszystkim dookoła.
B. Nawet, gdybym chciał/a - nie potrafię. Cieszy mnie coś bądź czuję respekt do kogoś, ale zwyczajnie nie umiem szaleć z tego powodu, musiał/a/bym wręcz udawać.
C. Różnie bywa. Czasami szaleję z radości, a czasami tylko się uśmiechnę.
B. Nawet, gdybym chciał/a - nie potrafię. Cieszy mnie coś bądź czuję respekt do kogoś, ale zwyczajnie nie umiem szaleć z tego powodu, musiał/a/bym wręcz udawać.

Twój przyjaciel/przyjaciółka idzie do kina ze swym chłopakiem/dziewczyną i chcą, żebyś poszedł/-szła razem z nimi.

A. Taa... I psuć im cały wieczór bez przerwy wcinając się między nich...
B. Odmówię. Nie chcę im psuć wieczoru.
C. Skłamię, że nie mogę i zostanę w domu.
D. Zgodzę się, choć pewnie przez cały wieczór będę siedzieć cicho, gdyż będę się czuć skrępowany/-a.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
C. Skłamię, że nie mogę i zostanę w domu.


Skończyłeś/aś oglądać serial, który zapadł ci w sercu i cię poruszył:
A. Przez dłuższy czas czuję pustkę i nie mogę się pogodzić, że to już koniec.
B. Na początku żyję wydarzeniami tego serialu, jednak szybko przywracam się do porządku, zajmując się czymś innym.
C. Serial się skończył, ale nie skończyło się życie.
A

Pali się dom, w którym nasi przyjaciele zorganizowali imprezę. Kogo pierwszego próbujesz uratować? (wyje z tego)
A. Adam
B. Wanda
C. Danka
E. Niemczyk
Głupszej ankiety nie potrafiłabym wymyślić XD Ty to jesteś dobra w tym fachu Gwiazdka :D
A. Adam

Chyba jego, bo on taki najbardziej ogarnięty... Ta... To znaczy nigdy nie mieliśmy z nim sprzeczek XD

Gdybyś mogła powtórzyć jedną z poniższych przygód, byłaby to:
A. Ta, kiedy zgubiłyśmy się, jadłyśmy jeżyny i ukrywałyśmy się przed pociągiem towarowym z rowerami Gwiazdka :D (nie wiedzieć, czemu)
B. Ta, kiedy również się zgubiłyśmy, tylko tym razem w Strzemieszycach na wielkim polu, gdzie był rozbity samochód, co z daleka wyglądał jak statek obcych xD
C. Przygoda na piaskowym boisku do siatki koło mojej działki, kiedy to instruktor prawa jazdy chciał nas ukarać za wkroczenie na cudzą posesję (o.O)
B. <3

Zrobię podobną ankietę.

Gdybyśmy mogły wrócić do rzeczy, które robiłyśmy w przeszłości, którą być wybrała?
A. gra w kredki
B. robienie "domków" z poduszek i koców
C. nagrywanie filmu na urodziny Ady
D. nagrywanie piosenek
Przez grę w kredki miałam traumę XD x.x

C. Nagrywanie filmu na urodziny Ady
To było świetne, no i Paulina była "normalna" Bestia ;)

Gdybyś mogła wcielić się w jedną z poniższych postaci, byłaby to:
A. Erza z Fairy Tail
B. Asuna z SAO
C. Enma Ai z Jigoku Shoujo
D. Inna (jaka?)
Omg C

Którego z nich chciałabyś mieć za przyjaciela?
A. Ukyo (brothers conflict)
B. Orion (amnesia)
C. Kirito (sao)
D. Brock (pokemon) XD
Eeeheee... Na pewno nie A. i na pewno nie D. Aqualad 8O

Orion był spoko, Kirito w sumie też. No, ale jak trzeba wybrać jednego, to jednego.
B. Orion.
W końcu sobie popłakałam nadto...

Gdzie chciałabyś mieszkać?
A. W Alabastii (XD)
B. Wolę tam, gdzie teraz.
C. We własnym świecie.
D. W innym kraju.
C

W jaką postać z kreskówki chciałabyś się wcielić?
A. Finn
B. Królik Bugs
C. Robin
D. Ben 10
A. Finn
A ty byś robiła za Jake'a xD

Co najbardziej lubiłaś/eś robić podczas deszczu w dzieciństwie?
A. Skakać przez kałuże
B. "Pić" deszcz Gwiazdka :D
C. Starałam/em się biegać tak szybko z zadaszonego miejsca w inne, żeby spadło na mnie jak najmniej deszczu.
D. Nie lubiłam/em deszczu. Siedziałam/em w domu.
ABC

Gdybyś mógł/mogła wpłynąć na świat, w jaki sposób byś to zrobił/-a?

A. Nie chcę wpływać na świat. Jest on, jaki jest i nie da się tego zmienić. Chcę cieszyć się życiem i nie martwić się o jutro.
B. Często biorę udział jako wolontariusz w różnych akcjach społecznych.
C. Bardzo troszczę się o innych. Kiedy widzę kogoś w potrzebie, nawet nieznajomego, od razu staram się mu pomóc.
D. Kieruję się własnymi moralnymi zasadami i trzymam się ich. Wiem co jest właściwe a co nie bez względu na to, co myślą inni. Chciałbym/-ałabym aby świat stał się lepszym miejscem.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
A. Nie chcę wpływać na świat. Jest on, jaki jest i nie da się tego zmienić. Chcę cieszyć się życiem i nie martwić się o jutro.

Tylko to trochę trudne...

Często miewasz pretensje do siebie, kiedy coś zrobisz nie tak?
A. Tak, bo zazwyczaj czuję się z tym później ciężko dłuższy czas.
B. Bywa. Zależy od sytuacji.
C. Nie. Co się stało, to się nie odstanie. Nie ma sensu się zadręczać, trzeba się pogodzić z tym, co jest.
Powinno być C, często jest jednak A, więc wychodzi B.

W jakich warunkach czułbyś/czułabyś się najbardziej komfortowo?

A. Lubię przebywać na zewnątrz. Bliskość z naturą sprawia, że czuję się jak u siebie.
B. Mój umysł jest spokojny, gdy leżę na trawię a nademną rozciąga się czarne niebo pełne gwiazd. Spoglądam na nie i rozmyślam nad moją nieistotnością w tym wielkim, niezrozumiałym wszechświecie.
C. Znajduję spokój kiedy jestem sam/-a w ciszy i medytacji. Czerpię przyjemność, gdy czytam, rysuję, piszę itp.
D. Najbardziej komfortowo czuję się, gdy otaczają mnie ludzie z którymi czuję bliską więź.
E. Jestem najszczęśliwszy/-a, gdy wykonuję różne sprawiające przyjemność aktywności: zabawa, taniec, sport, ekstremalne doznania i inne
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Jako odpowiedź zacytuję tekst takiego jednego jegomościa "Albowiem ja to B, a B to ja".

Lubisz kilkudniowe wycieczki szkolne?
A. Tak. To dobra okazja by pobyć dłużej w gronie swoich przyjaciół/znajomych.
B. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi.
C. Nie. Preferuję jednodniowe. Nie widzi mi się przebywanie z innymi tyle czasu w jednym pokoju.
D. Nie lubię żadnych wycieczek szkolnych.
D. Nie lubię żadnych wycieczek szkolnych.

Na ulicy spotykasz żebraka, który zbiera pieniądze do puszki.

A. Przechodzę jakby nigdy nic. Życie jest zbyt krótkie, aby zamartwiać się problemami innych.
B. Współczuję temu człowiekowi. Wiem, że przy odrobinie nieszczęścia sam/-a mogę być na miejscu tego człowieka. Uśmiechnę się więc do niego i wrzucę mu coś do puszki.
C. Wyciągnę z kieszeni banknot z większym nominałem i wrzucę mu uśmiechając się. Każdy czasem potrzebuje pomocy innych.
D. Raczej nie dam pieniędzy obcemu. Może je wydać na alkohol lub narkotyki. Wolę pomagać wpłacając pieniądze organizacjom, którym mogę zaufać.
E. Nieśmiało wrzucę mu kilka groszy do puszki.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
B. Współczuję temu człowiekowi. Wiem, że przy odrobinie nieszczęścia sama mogę być na miejscu tego człowieka. Uśmiechnę się więc do niego i wrzucę mu coś do puszki.

Kłótnia w domu:
A. Reaguję. Problemy trzeba zwalczać.
B. Czasem się wtrącę, ale tylko wtedy, kiedy zaczyna mnie ona doprowadzać do szewskiej pasji.
C. Nie wtrącam się. I tak nikt mnie nie posłucha.
C. Nie wtrącam się. I tak nikt mnie nie posłucha.

Masz do wyboru:
A. Oglądać przez 4 godziny non stop nowo stworzone odcinki tytanów
B. Iść na randkę z osobą która Ci się podoba
C. Spotkać swojego idola
D. Dostać wybraną supermoc na godzinę.

Co wybierzesz?
A, C lub D, chociaż D nie bardzo, bo co to tylko na godzinę.
Skoro to jest wybór, to wybieram A.


Został(a)byś astronautą/astronautką, gdybyś miał/a taką możliwość, wiedząc, że zbyt częste przebywanie w kosmosie powoduje ubytki w masie kostnej?
A. Tak. Dla przygody, zwłaszcza takiej, zrobię wszystko.
B. Nie. Nie mógłbym/mogłabym się potem przyzwyczaić do możliwych problemów zdrowotnych.
C. Nie mam zadania.
D. Może, o ile technologia pozwalałaby podróżować na inne planety.

Co myślisz, gdy ktoś prawi tobie komplementy?

A. To miłe. Nawet jeśli nie do końca szczere.
B. Lubię być doceniany/-a i dowartościowywany/-a, więc zdecydowanie tak.
C. Trudno powiedzieć. Chyba jest mi dobrze, tylko jeśli sam/-a zgadzam się z tym co powiedział rozmówca.
D. Raczej nie wierzę w to co taka osoba mówi. Nie dam się zwieść.
E. Lizus. W szczególności, gdy robi to często. Traci w moich oczach.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: