Zobacz temat
 
Ściąganie ludzi
W przebłysku myślenia wpadłam na pomysł żeby zacząć ściągać ludzi na forum. Jestem Genialna nie? Ale do rzeczy. Jest wiele blogów które znamy & czytamy, niektórzy chyba działają też na innych forach o TT i na wielu forach ogólnie. Kto może niech wysyła PW z reklamą i reklamuje na blogach.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Pomysł taki sobie.A przynajmniej ja tak uważam,bo na moim blogu nieraz reklamowałem serwis w notkach i banner do uniwersalnej dałem,a co do prywatnej wiadomości na forach to większość pewnie potraktuje to jako SPAM lub konkurencję,ale tylko tak uważam i nie jestem w stu procentach pewien.Ale okej, postaram się na PW reklamować.

Ale się rozpisałem Bestia :P
Popieram wypowiedź Zwinnego Bestia :P
Nic dodać nic ująć ;]
jeśli ktoś jest fanem TT
to na pewno wpadłby na to forum jest ono tak zareklamowane ,że juz chyba bardziej sie nie da ;p
Moim zdaniem można też reklamować czy dawać bannery serwisu na blogach lub/i grach online (np. dać jakiś chwytliwy opis w profilu użytkownika) o zupełnie innej tematyce. Ja napiszę o tym serwisie w moim profilu na stronie nightwoods ;> (gra online gdzie hoduje się smoki).
Ola26 napisał/a:
jeśli ktoś jest fanem TT
to na pewno wpadłby na to forum jest ono tak zareklamowane ,że juz chyba bardziej sie nie da ;p


Nie prawda. Serwis jest reklamowany tylko na kilku blogach i na forum TTFriends, na którym nikt nie raczy się reklamą zainteresować, bo widzą serwis jedynie jako konkurencję.

Sam cały czas pracuję nad reklamowaniem, ale jedna osoba nie wiele zdziała. Proponuję, żeby chętni zamieszczali linki do serwisu w filmikach z Tytanami na YouTube oraz na stronach takich jak kreskowka.pl itp.
Dobrze by było też zapraszać ludzi z blogów, na których serwis nie był jeszcze reklamowany, a jest ich sporo. Jeśli ktoś jest chętny pomóc w ten sposób, bardzo dziękuję Robin :) i powodzenia!
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja zapraszam tych ludzi z którymi mam kontakt na ten serwis, ale wszyscy obiecują,że wejdą a nie wchodzą xd.
dziwne, .. :I
oj bo ludzie mówią jedno a robią drugie...
lepiej spamuj na YT
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Mi dość długo zajęło znalezienie tej strony. Próbuje reklamować serwis na kayya.pl. Mają dużo urzytkowników i ktoś na pewno jest fanem TT( jest tam ok. 940 osóLuzak
Ja ostatnio na TTFriendzie w wiadomościach na PW zacząłem serwis reklamować. Powiedzieli, że może nawet się zarejestrują

Połączony z 20.05.2012 11:27:54:
Ostatnio zacząłem wklejać do podpisów reklamy naszego serwisu na innych forach (mam na myśli Avalon, Batcave czy DC Multiverse) i być może już niedługo zarejestruje się garstka nowych osób Robin :)

Jeśli też udzielacie się na innych stronach i forach zróbcie to samo co ja, więcej użytkowników zawsze się przyda.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-05-20, 11:27
Chętnie.
:*
Wkleiłam userbar serwisu do swojego podpisu na koncie na stronie www.galactikfootb.... Możliwe, że ktoś zainteresuje się naszym serwisem, bo tam jest prawie 15 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.
Witam.
Uznałem odświeżyć trochę ten temat, z resztą jak wiele innych. Ale nie o tym, dziś. Ostatnio forum podupadło i wszystkim byłoby miło, żeby znów "żyło". No cóż, ale: "jak to zrobić?". Oczywiście pomysł na udostępnianie tego na serwisach, które były podane powyżej jak i wszelkich blogach o Tytanach jest dobry. Lecz można jeszcze skorzystać z innych prostych możliwości. Większość z Was ma konta na facebook'u itp, więc skorzystajmy z ich i zacznijmy wspólnie udostępniać link do naszego forum. W ten sposób ludzie dowiedzą się najszybciej o jego istnieniu. Co Wy na to? ;> Pewnie część z Was będzie miała jakieś uprzedzenia, że mogą się czepiać znajomi, cóż w takim razie skoro tego nie tolerują to po co Wam oni w znajomych? Lecz to już była dygresja, lekko "maślana". Tak czy siak, zachęcam do udostępniania forum, aby znów zaczęły tu powstawać ciekawe dyskusje pełne humoru.
Cóż, pomysł mi się nawet podoba, niestety, nie będę udostępniać linków na facebooku etc. Nie chodzi o to, że się "wstydzę" mojej tytanowej obsesji, bo za każdym razem podrzucam tam link do moich AMV, ale:
Po pierwsze: już jest tu kilka osób z mojej szkoły
Po drugie: Reszta to banda kretynów, która zarejestrowałaby się tu tylko po to, żeby mi się podlizać ( a potem liczyliby na lepsze oceny z historii. Boże, jacy ci ludzie są naiwni...). Nie chcę, żeby porządne forum zaśmiecali swoimi idiotycznym gadaniem w stylu dzieci Neo.
Po trzecie: zapomniałam hasła ^.^"

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Głównym problemem nie są ludzie, bo takich uważam, że mamy pod dostatkiem, tylko ich aktywność. Po prostu sami nie ciągnięcie tematu, pomoc też mamy znikomą jeśli w ogóle jest, a kiedy my się serwisem nie zajmiemy to jest ciągła pustka.

Dlatego motywuję i jednocześnie proszę Was do rzucania okiem choćby na forum. Już nie mówię o newsach itd., ale poprowadzenie dyskusji z Waszej strony nie powinno być problemem. Sam co jakiś czas odświeżam tematy na ile to możliwe, ale prawie nikt nie raczy odpowiedzieć. Dlatego jeszcze raz proszę - dbajcie o rozmowy, bo jeśli nie nam będzie zależeć na ich prowadzeniu to komu innemu?

Silent siedzi w pracy i na uczelni przez cały czas, a jak wróci do domu to ma go naprawdę mało dla samego siebie. Ja natomiast borykam się z problemami z dostępem do internetu, które mam nadzieję, że rozwiążę w najbliższym czasie. Niestety w środku tygodnia jestem na internacie więc również i to ogranicza moje możliwości. Nie ukrywam, że sytuacja serwisu nie jest najlepsza, ale mam nadzieję, że szybko się to rozwiąże. Jak wystartuje TTGO! to myślę, że dyskusja jakoś pójdzie, a z newsami problemów nie będzie. W dodatku im bliżej wakacji tym lepiej dla mnie, bo mogę dysponować wszystkim w lepszym stopniu.

Więc podsumowując, prośba do wszystkich - postarajcie się ożywić głównie forum, nic więcej. Newsami i innymi kwestiami zajmiemy się my na kiedy i ile to będzie możliwe. Jeśli możecie to zapraszajcie też starych użytkowników, którzy od jakiegoś czasu nie zaglądają. Tyle ode mnie. Pozdro.
Ja znalazłam to forum szukając S5 TT z napisami.. NIGDZIE indziej ich nie znalazłam... a jak sie okazało jest pierwszy odcinek i brak nazieji na szybkie pojawienie kolejnych z racji tego ze glówny tłumacz niema czasu(co zrozumiałe jak ma się prace i szkołę)

A na sb jestem b.b.bardzo często lecz prawie zawsze poza mna nikogo niema online...
Nadzieja jest, bo wpadłem, na pewien pomysł - jeśli znajdę gdzieś na necie pliki srt z angielskimi napisami (są do ttg napewno, nie wiem jak z tt) to bardzo prawdopodobne, że szybko dodam kolejne tłumaczenia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Łiiiii... Gwiazdka :D

az się doczekać nei moge... mam wszytkie odcinki eng i jak zwykle połowy nei zrozumaiłam ^ ^

jak mnei njdzie wena to narysuje lub napisze cos Gwiazdka :D

ps. sry za błedy ale nieche mis ie poprawiac Gwiazdka :D

ps2. Sil, jesli mzoesz looknij na sb
Przejdź do forum: