Zobacz temat
 
Mini NW
titansgo.pl/images/photoalbum/nw12321.png
Mini NightWatch to miniseria paskowych komiksów, mająca wam umilić czas w oczekiwaniu na nowe numery. Wykonywana jest przez różnych autorów.
Śledźcie ją już teraz!

Kliknij --> Mini NW

Jak i dlaczego kochacie te komiksy? Gwiazdka :D

titansgo.pl/images/mini_nw_1_-_prawo_jazdy_odnowione.png
Uwaga, oto WALENTYNKOWE MINI NIGHTWATCH:
1: fc00.deviantart.net/fs71/i/2015/045/4/f/nw_valentine_s_day_1_by_killyoubymachette-d8hxd2r.png
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
2: fc07.deviantart.net/fs70/i/2015/045/c/e/nw_valentine_s_day_2_by_killyoubymachette-d8hxd6d.png
3:
fc05.deviantart.net/fs71/i/2015/045/0/5/nw_valentine_s_day_3_by_killyoubymachette-d8hxdbc.png
4:
fc03.deviantart.net/fs71/i/2015/045/a/8/nw_valentine_s_day_4_end_by_killyoubymachette-d8hxdeg.png
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Piżamka DA mnie kupiła <3 niech mi ktoś taką zafunduje na urodziny.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mnie również XDDD Ta fuksja xP
Świetne <3
Pierwsza z 4 części nowego minikomiksu:

i1375.photobucket.com/albums/ag480/Kaarien/NW_Przypyw_inspiracji_PL_zpskh8sz2r6.png

A tutaj wersja angielska:
http://starfiire....1429301698

Dziena za uwagę xD
Równowaga zaburzona! To tak jak usunąć jakiś gatunek i pada cały system. Gwiazdka :D Brak złoczyńców, brak bohaterów. Jestem ciekawa na co wpadną postacie. Może... Wielka Pani Równowaga Świata sprawi, że sami staną się źli? Hahaha. Gwiazdka :D
Przedwcześnie ciągu dalszego pewnie nie zdradzisz, więc czekam na kolejne minikomiksy. Bestia :P
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Jedna z postaci wpadnie na pewien... szalony dosyć pomysł Gwiazdka :D. Więcej nie mówię, bo jako, że komiks jest krótki, lepiej nie spojlować zbyt wiele xD
titansgo.pl/images/miniadofda.png
Zaskoczyłeś! DA Smirking Ty jesteś dobry w stylu chibi Gwiazdka :D
Nie myślałeś może, żeby stworzyć jakąś krótką serię, składającą się z kilku opowiadań? Okładkę już masz Reyze Smile
Myślałem, ale niestety moje umiejętności na to nie pozwalają Cyborg :| Póki co mam przemyślaną jedną krótką historyjkę, ale narysowanie jej jest jeszcze przede mną. Cieszę się jednak, że się podoba.

Eksperymentuje swoją drogą pomiędzy różnymi stylami i mam nadzieję, że wreszcie znajdę złoty kompromis. Zadanie o tyle cięższe, że tradycyjnie rysunki wykonuję na komórce. Innych możliwości nie mam. Jeśli już miałbym się czymś pochwalić, to poniższym rysunkiem, ale tutaj gigantyczna zasługa jest po prostu Thomas'a Knight'a na którym bardzo się wzorowałem i który idealnie pasuje do DA.
titansgo.pl/images/da_byzwinny.png
A jakiej apki używasz?
Starego dobrego Sketchbook'a Pro zanim Autodesk rozdzielił aplikację na dwie osobne w sumie.
Nie pytajcie mnie, co biorę, bo nic nie biorę, tak już jest Luzak
Kotka na bluzce Shadow zrobiłam tu białego w środku, tak po prostu lepiej się prezentował w tym zestawieniu kolorów Gwiazdka :D

orig00.deviantart.net/9efb/f/2018/307/1/e/mini_nw_2_final_pl_by_alienlina-dcr1wv6.png

Wersja angielska:
https://www.devia...-770950883
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2018-11-03, 12:43
Potrzebujemy nową emotkę, bo nie mam jak zareagować. Genialne Gwiazdka :D. Świetna robota. Przebiłaś premierę odcinka Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Po co nam Titans, skoro mamy NW Gwiazdka :D? Majstersztyk!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dorobiłoby się jakieś nowe emotki w sumie Gwiazdka :D
No i tak, póki nie ma Titans, mamy NW xD
Dzięki raz jeszcze Reyze Smile
Hahah świetny komiks Gwiazdka :D DA idealnie się spisał znów.
Swoją drogą dla wtajemniczonych:

TT + SoDA = TTSODA

Chemia. DA Smirking
Kurczę, faktycznie XD
Przez to wszystko nie potrafię już normalnie patrzeć na każde słowo, w którym zawiera się gdzieś "DA" xD
I prawDA - nasz bohater nigdy nie zawodzi Luzak
Kolorystyka jak i rysunki wyglądają naprawdę profesjonalnie.
I miło się czyta.Robin :) PrawDA?Gwiazdka :D
Edytowane przez LaVrence dnia 2018-11-03, 21:59
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Przejdź do forum: