Zobacz temat
 
Co sądzicie o Tytanach Wschodu?
No to zamiast Masa i Menosa i pana od mórz xD dali by np.: Kid Flasha i Jinx czy coś w tym stylu


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Kid Flash - ok, Jinx - już nie. W kreskówce należy do przeciwników Tytanów, więc przyjęcie jej do drużyny (nawet jeśli) byłoby ryzykowne. Ja widziałbym to tak, wynocha turbo-parówki i ulizany rybo-ratowniczy pedał od dobranocek, a zamiast nich Kid Flash, Superboy i może ktoś w stylu Wonder Girl. Drużyna od razu sporo by zyskała.

PS. Wiem, że niektórzy woleliby jeszcze wywalić Speedy'ego z drużyny Bestia :P
Tak i to na pierwszym miejscu ;p.
Mas i Menos też tak średnio się prezentują.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
mas i menos - niby są ciekawi ,ale jak dla mnie nie wnosza nic takiego szczególnego do tytanów wschodu
Ogółem to cały skład Tytanów Wschodu nie wnosi nic szczególnego do kreskówki :P
chodzi mi bardziej o ich grupę niz całą kreskówkę
ale tutaj się zgodze ogólnie wszyscy nic szczególnego nie wnoszą
Według mnie mogli Tytanom Wschodu poświęcić kilka odcinków więcej. W końcu to też Tytani i dowiedzielibyśmy się więcej o ich całym zespole. Jeśli zaś chodzi o komiksy.... albo daruje sobie. Większość raczej nie będzie wiedziała o co chodzi.
Właśnie Robin :)
Ja jakoś nie lubię tytanów wschodu Raven :-/
Też za nimi nie przepadam. Ich zachowanie szczerze było nieco pedalskie Bestia :P Ale jak już mówiłem, gdyby tylko nieco bardziej się na nich skupiono jestem pewien, że odnieśli by mały sukces Bestia ;)
no może i tak, ale fajnie też byłoby, gdyby dali więcej odcinków o innych tytanach np. o tej Argent i jeszcze każda oddzielna grupa tytanów mieszkała w wieży, a nie, że niektórzy mieszkają w lesie np. ta dziewczyna co ma różowe włosy i ten neandertalczyk z kością na łbie czy czymś [jeśli ona w ogóle mieszka w lesie Bestia :P]
ja popieram JinxX Bestia :P
Tytani wschodu? Hmm... Szczerze, to nie przepadam za nimi. Nie ma to jak Młodzi Tytani xD I zgadzam się z JinxX.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Kid Flasha raczej do Tytanów Wschodu by nie dali, bo w oryginale on był częścią Młodych Tytanów
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja tam lubię wszystkich Tytanów - i z wschodu i z innych stron świata - i pasuje mi tak, jak jest. Nic bym nie zmieniała. Jinx i Kid Flash w Tytanach Wschodu? Nie, oni są z zupełnie innej bajki.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Tytani Wschodu są dziwni. Niezbyt fajne mają moce -.-
No i dziwne też to, że u nich liderem jest dziewczyna, która jest tylko jedna i sami chłopcy
Dobra, wygrałyście. Wiem, że są słabi i dziwni, ale oni są jakby 'podróbką' Młodych Tytanów, więc.. Mają być żałośni i tela. Przynajmniej można się z nich ponabijać. A Mas i Menos są śmieszni, bo ciągle nawijają po hiszpańsku Robin :)

Połączony z 17.02.2012 12:27:37:
@JinxX - w HIVE Five też liderką była jedyna dziewczyna. I bynajmniej żadna z nas nie uważa jej za dziwną albo głupią (tak przypuszczam). Jinx się kłania Robin :)
Edytowane przez Jinx dnia 2012-02-17, 12:27
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
No wiem ale tam chyba powinien być Zwinny liderem, bo on jest trochę jak Robin, ale mniejsza o to. ja nie mówię, że ona jest dziwna czy coś tylko, ze to jest dziwne, że ona jest liderem Gwiazdka :D
Tak widocznie planowali twórcy i tak też zrobili. Owszem, szkoda, ale jest jak jest Bestia :P. Najważniejsze, że nasi Młodzi Tytani są najlepsi, w końcu oni są na piedestale kreskówki Robin :)
Przejdź do forum: