Zobacz temat
 
Zwiastun fan-serialu Nightwing
http://www.flicke...net_246836
UWAGA! News z ostatniej chwili. Będzie serial o Nightwingu. Co prawda Zwinny i Silent coś o tym wspominali, ale teraz mamy 100% pewność że będzie o nim serial. Link do zwiastunu i plakatu znajdziecie powyżej. Data premiery w Polsce jeszcze nieznana.

//Zwinny: Jak niżej napisane, jest to fan-serial, a nie żadna oficjalna produkcja.O tych drugich możecie czytać w newsach i - jak już podałem - póki co czekamy na informacje o Titans, gdzie pojawi się Nightwing. Stworzenie dwóch oficjalnych serii w tym samym momencie nie miałoby sensu.

Zmieniłem też tytuł bo był mylący.

Edytowane przez Zwinny dnia 2014-10-01, 14:17
Nie wiem, czy będzie jakaś konkretna premiera w Polsce, w końcu to fan-seria .-.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Dokładnie, nie ma co robić zamieszania. To nic oficjalnego, a na przyszłość przejrzyj lepiej informacje Bestia ;) Jakbym miał podawać każdą plotkę w newsie albo fanowską produkcję, codziennie byłoby z 2-3 newsy.
Dzięki Zwinny za zmianę tytułu. No cóż trochę uprzedziłem fakty. Cieszę się zainteresowałeś się tym tematem. Ale z drugiej strony, gdyby ta fan-seria odniosła sukces, to być może dostalibyśmy "coś większego" z Nightwingiem.
Przejdź do forum: