Zobacz temat
 
Gotham
www.titansgo.pl/images/news/gotham.png

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do dzielenia się opiniami na temat premiery serialu Gotham, która nastąpiła wczoraj. Proszę jednocześnie o ostrzeganie przed ewentualnymi spoilerami zawartymi w postach, tak aby inni użytkownicy również mogli w pełni roskoszowaćsię oglądaniem.

Z mojej strony ogólna ocena. Mieliśmy sprawę badania morderstwa Wayne'ów, poznaliśmy także Jamesa i jego świetne poczucie sprawiedliwości, a w samym pierwszym odcinku zobaczyliśmy tak ważne postacie, którymi staną się Riddler, Penguin, Poison Ivy, Catwoman, Bruce czy też sam James. Nie zapominając o innych postaciach, charakterystycznych dla naszego detektywa. I jak dla mnie wszystko spisało się genialnie! Ogólnie serial rozpoczął się bardzo pozytywnie, ani przez chwilę nie miałem do czego się przyczepić, a muszę przyznać, że wywarł na mnie większe wrażenie niż choćby sam Arrow. Ciekaw jestem co dalej, jak dla mnie zasłużona dziesiąteczka, bo to właśnie jedna z takich premier, w których nie zmieniałbym nic.
Dopiero zaczęłam oglądać, ale moje wrażenia po pierwszym odcinku są na tyle pozytywne, że śmiem być bliska pewności, że serial będzie mi się podobał do samego końca. Bestia ;) A z bardziej szczegółową opinią zaczekam, aż obejrzę więcej. Gwiazdka :]
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Serial faktycznie jest dobry, ale w mojej opinii jest tak:
Arrow > Flash > Gotham Robin :)
I to się raczej nie zmieni. Arrow po prostu rządzi.

No a Gotham rządzi Pingwin Robin :) (i młody Wayne)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie wiem czy tylko mi Flash się nie podoba kompletnie, ale na to wygląda Bestia :P Jak dla mnie Gotham na pewno stoi wyżej, chyba nawet nad Arrow'em jeśli wezmę pod uwagę, że to dopiero pierwszy sezon, a akcja od początku nieźle się rozkręca.
Jak ktoś oglądał to dobrze, jeśli nie, nadróbcie. Fakt faktem jest, że potwierdzono wykonanie 2 sezonu serialu - wystartuje on tradycyjnie jesienią na stacji FOX.
To daje nam łącznie jak dotąd 44 odcinki Robin :)

Tyle dobra do oglądania. Gwiazdka :D Ja jeszcze nie jestem na bieżąco, ale niedługo będę. Wciągnęłam się. ^ ^
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Ogólnie tylko 11 odcinek był słaby, ale nie było tragicznie Robin :)
Zwinny - zaskoczę Cię, w ogólnych statystykach Gotham jest najgorzej oceniane z całej trójki seriali DC. Arrow oczywiście rządzi. I ja się z tymi statystykami akurat zgadzam Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Powiem, że się nie spodziewałem Robin :) Z Arrow'em mogę się zgodzić, ale chyba tylko mi nie pochodzi The Flash. Naprawdę nie potrafił mnie zainteresować.
Gotham ma natomiast momenty dobre i te gorsze, ale mimo wszystko fabuła idzie do przodu, a postacie są konkretne.
Mi też się Flash najmniej podoba z tej trójki. xP Obczaiłam parę pierwszych odcinków i dalej nie chce mi się oglądać, nie zaciekawiło mnie jakoś.

All hail Trigon
Gotham ma jeden poważny problem który większości widzów zawsze będzie zniechęcał. Jest serialem wymyślonym na siłę. Prawdziwy tytuł powinien brzmieć "Batman bez Batmana". Co z tego, że serial sam w sobie jest dobry, tego błędu nic nie naprawi raczej.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A Flash jak dla mnie może nie jest jakiś cudowny, ale razem z Arrow jest mega. Nie powinno się tych dwóch seriali oglądać oddzielnie, ani oceniać oddzielnie. Plus odcinki crossoverowe... nic dodać Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dla mnie Arrow jest dobry , a nawet -cenzura-... bo tak jak Batman i Robin jest bez mocy , a daje rade.
Wróciłam do Gotham po dłuższej przerwie. Dobra, robi się coraz dziwniej.

Barbara przestępcą? Gwiazdka :D Wybiło mnie to z rytmu. Bestia -o-
Edytowane przez RDNoita dnia 2017-01-16, 15:20
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
A mi się Gotham średnio podoba. Flash dużo lepszy
Ja za to wole Gotham niż Flasha ale to rzecz gustuBestia :P
Zdania są podzielone ale ja też chyba wolę GothamGwiazdka :D
Oglądałam sobie ostatnio parę odcinków Gotham. Stwierdzam (mimo kilku dziwów, m. in. tym, o którym wspomniałam w poprzednim poście), że akcja z Galavanem jest fajnie zarysowana. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Mi Galavan jako postać się bardzo nie podobał. Tzn - był dobrym złolem, bo go nie lubię, nie przeczę, ale przeciągnęli go moim zdaniem za długo.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: