Zobacz temat
 
Dreamfire
TypowySlade napisał(a):

Co sądzicie o jej genezie? Dobra czy za bardzo kiczowata?


Wiesz, jeśli czujesz, że nie do końca satysfakcjonuje cię ta geneza, to namyśl się jeszcze. Nikt cię przecież z tym nie goni. Kiedyś w końcu ją porządnie udoskonalisz. Na to potrzeba przede wszystkim czasu.
Możesz też pisać opowiadania i na ich podstawie potem rysować komiks. Miałbyś od razu taki jakby scenariusz, który byś publikował przed komiksem. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
W genezie jedynie brakuje mi wydarzeń po domu dziecka. Jeszcze nad tym pracuje. Lepsze będzie opowiadanie ilustrowane moimi rysunkami czy komiks?

Połączony z 29.08.2014 23:41:26:
Jednak zostanę przy opowiadaniach. Miałem 5 z polskiego więc mam głowę do takich rzeczy.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 23:41
Zależy, jak ci będzie łatwiej. Myślę, że łatwiejsza jest ta pierwsza wersja. Chociaż możesz posługiwać się obydwiema opcjami. Raz jakieś opowiadanie, a raz inny epizod w postaci komiksu ^-^
Kto wie? Może na podstawie tego co napiszę jakiś serial powstanie?

Połączony z 29.08.2014 23:46:58:
;-)

Połączony z 29.08.2014 23:59:04:
A tak z innej beczki istniała by opcja by ktoś z Nigchtwatch zagościł u Dreamfire?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 23:59
TypowySlade napisał(a):
A tak z innej beczki istniała by opcja by ktoś z Nigchtwatch zagościł u Dreamfire?


*Nightwatch Bestia :P

Zagościł? W sensie? Przybliż, co dokładnie masz na myśli XD
Mam na myśli taki crossover. Ktoś z Nightwatch w świecie Dreamfire, albo odwrotnie.
Nightwatch to marka? Myślałem, że to konkretna postać (sory nie jestem obeznany z tym projektem).
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Drużyna. (z tą marką mnie rozwaliłeś XD)
Nigwatch to taka sama drużyna jak TT czy Outsiders. Może też taką drużynę stworze?

Połączony z 30.08.2014 00:22:46:
A co sądzicie o postaci Do or Die?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 00:22
TypowySlade napisał(a):


A co sądzicie o postaci Do or Die?


No... póki co to niewiele na razie sądzimy. Wiemy tylko, jak się nazywa i że jest dyrektorem szpitala xD
A zabójcze rodzeństwo T-Slade & Sladygaga jak wam się widzi jako antagoniści?

Połączony z 30.08.2014 00:56:49:
Mi nie pozostaje nic innego jak brać się do pracy.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 00:56
Zagrzewamy cię do walki! To znaczy do tworzenia! Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Tworzenie to poniekąd walka z nudą.

Połączony z 30.08.2014 01:48:18:
Tworzenie to poniekąd walka z nudą.

Połączony z 30.08.2014 01:59:00:
I create!
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 01:59
Tworzenie, to chęć wykreowania czegoś, wynikająca z pomysłu. Walka z nudą to dodatkowy efekt. Gwiazdka :D A się nie mogę doczekać co za historie stworzysz. To w końcu będzie to komiks czy opowiadanie? Robin :) A może jedno i drugie?
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
To będzie opowiadanie w odcinkach.

Połączony z 30.08.2014 14:57:50:
Odcinki będę wydawał w PDf. Dzięki temu od razu wstawię tam swe rysunki.

Połączony z 30.08.2014 15:39:29:
Ale takie pytanie wstawić to na stronę czy nie?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 15:39
Wstawić xD
Na jaki dział wstawić.?
Możesz wstawić na hosting pdf i dawać linki tutaj.
Dobry pomysł. Trzeba odświeżyć czasem temat.

Połączony z 30.08.2014 16:14:08:
Mam takie pytanie., jak według was powinni wyglądać T-Slade i Sladygaga?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 16:14
Przejdź do forum: