Zobacz temat
 
Dreamfire
Co ty masz z tymi znacznikami? XDDDD
Wpisz po prostu: [url=adres_obrazka]tutaj piszesz co chcesz[ /url] i już Bestia ;) (przy tym ostatnim znaczniku pomiędzy nawiasem a ukośnikiem nie ma być odstępu oczywiście)

A co do samego zdjęcia - fakt, niewyraźne, ale jak się pomniejszyło, to już było lepiej. Ja nie mam w zwyczaju nikogo krytykować, a właściwie, to muszę powiedzieć, że całkiem nieźle ci to wyszło. Rysujesz czasem? Bestia ;)
Często rysuje. W domu, w szkole. Ale pani od plastyki nie doceniła mnie i dała mi na koniec 3. :-(
Podpowie mi ktoś, jak otworzyć link? Jestem bardzo ciekawa jak ci to wyszło, Slade Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie przejmuj się panią od plastyki. Ja do dziś pamiętam, jak w czwartej klasie podstawówki oddałam jej swoją pracę, w którą włożyłam mnóstwo serca, a ona ją wzięła i potargała, bo uznała, że po prostu jest zła.
Dopracuj jeszcze tą postać (to może sporo potrwać, nad swoją długo dość pracowałam, by mi wszystko ostatecznie odpowiadało) i będzie dobrze Robin :)
hej, fajny ten rysunek, Slade! Bestia ;)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Dzięki Kibo. Z samą postacią Dreamfire wiąże przyszłość. Tylko nad jej genezą muszę popracować. Na razie wiadomo że ona nazywa się Kira Scott.
Jest spoko, tylko jezus maria ateisto co z tą ostrością Robin :O

Dreamfire- jak pierwszy raz przeczytałem tę nazwę, myślałem, że będzie miała moc niszczenia snów i tworzenia potwornych wizji w umysłach jej wrogów Gwiazdka :D

Do telekinetyczki i władczyni umysłu proponowałbym coś z słowem Will. Może po prostu Will. Z angielskiego-wola.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Jak ja przeczytałam nazwę, to myślałam, że to siostra Gwiazdki Gwiazdka :D
Slade, będziesz pisał opowiadania, czy planujesz 'coś większego'? Jak coś to daj znać. Bestia ;)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Dajesz komiks! Gwiazdka :D Niech powalczy ze Sladygagą i T-Slade'm xD
Gwiazdeczka napisał(a):

Dajesz komiks! Gwiazdka :D Niech powalczy ze Sladygagą i T-Slade'm xD

A wiesz że nad tym myślałem. Nawet mam w planach pewien romans pomiędzy Dreamfire a T-Sladem
TypowySlade napisał(a):

Gwiazdeczka napisał(a):

Dajesz komiks! Gwiazdka :D Niech powalczy ze Sladygagą i T-Slade'm xD

A wiesz że nad tym myślałem. Nawet mam w planach pewien romans pomiędzy Dreamfire a T-Sladem


No to do roboty! Gwiazdka :D
Kibo napisał(a):

Jak ja przeczytałam nazwę, to myślałam, że to siostra Gwiazdki Gwiazdka :D
Slade, będziesz pisał opowiadania, czy planujesz 'coś większego'? Jak coś to daj znać. Bestia ;)

Ja raczej myślałem nad komiksem. Raczej będę rysował w Paincie albo w Ginpie.
Swoją drogą, w tym temacie -> http://titansgo.p...post_49404
wspomniałeś o Lightstar. To też jakaś nowa postać? Bestia :P
Dobra. Już mam jej genezę. Kira Scott była zwyczajną piętnastolatką do czasu gdy nie wykryto u niej raka mózgu. Jako że Kira miała bogatych rodziców (mama projektantka mody, a tata biznesmen) została wysłana do prywatnego szpitala "Medicon". Nikt nie wiedział że w tym szpitalu są przeprowadzane eksperymenty na ludziach. Tak samo było z Kirą. Co prawda usunięto jej raka mózgu ale także wszczepio tam tajemnicze sondy umożliwiające kontrolę jej umysłu z zewnątrz. Jej rodzice dowiedziawszy się o tym chcieli tą sprawę zgłosić na policję i nagłośnić medialnie. Niestety w noc po operacji jej rodzice zostali zamordowani przez rodzeństwo seryjnych zabójców - T-Slade'a i Sladygagę, którzy działali na zlecenie dyrektora szpitala - Davida Stone'a (znanego pod pseudonimem Do or Die). Po całym zajściu Kira trafiła do domu dziecka. Właśnie tam odkryła że za pomocą tych sond potrafi kontrolować ludzkie umysły, czytać w myślach i posiada umiejętność telekinezy.

Połączony z 29.08.2014 22:41:34:
Gwiazdeczka napisał(a):

Swoją drogą, w tym temacie -> http://titansgo.p...post_49404
wspomniałeś o Lightstar. To też jakaś nowa postać? Bestia :P

Tak to też nowa postać. Dziewczyna w stylu Robina. Ale spoko będą też jacyś chłopcy po stronie dobra.

Połączony z 29.08.2014 22:58:13:
Ale cisza...
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 22:58
Dlaczego akurat rak mózgu? ;-; Błagam, nie swataj nikogo z Robinem. XD Czekam z niecierpliwością na twe dzieło! Robin :)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

Dlaczego akurat rak mózgu? ;-; Błagam, nie swataj nikogo z Robinem. XD Czekam z niecierpliwością na twe dzieło! Robin :)

To jedyna choroba mózgu która mi przyszła do głowy. Dont worry nikogo nie swatam z Robinem. Chodziło mi o to że to będzie taka damska wersja Robina.
Oooo. Spoko pomysł. Robin :) Szkoda, że zdjęcie takie nieostre. Robione pewnie ziemniakiem. Znam to z doświadczenia, bo przed dostaniem skanera było podobnie. Gwiazdka :D
Ćwicz dalej. Nie przejmuj się opiniami nauczycielki. Pewnie ma za wysokie ambicje względem uczniów, którzy mało mieli do czynienia z rysowaniem. Powinna cię poprowadzić dalej, wtajemniczyć, a nie od razu spisywać na straty. Robin :)

Czekam na rozwój tego pomysłu. Kiedy zaczniesz komiks? Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Kiedy zacznę komiks? Najpierw takie wstępne szkice, potem rysowanie na PC. Jeszcze scenariusz. A geneza już gotowa.
Scenariusz chyba powinien być przed rysowaniem na PC. xD
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Oj tam. Istnieje też koncepcja opowiadania ilustrowanego moimi rysunkami. Dobry pomysł?

Połączony z 29.08.2014 23:26:01:
Co sądzicie o jej genezie? Dobra czy za bardzo kiczowata?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 23:26
Przejdź do forum: