Zobacz temat
 
Stroje Młodych Tytanów
Komiksowa Raven nie jest zła, ale mi jakoś jej ubiór nie pasuje xD
a mi sie własnie komiksowej Rae strój podoba
jest taki fajny Gwiazdka ^^' ma fajne buty ;p
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
yhyyy XD 'przesłitaśne' Bestia :P xD
hehe niezłe ;D
Co przepraszam jest
yhyyy XD 'przesłitaśne'Bestia :P xD
?

Przecież jest całkiem dobrze zrobiony jej kostium, pomijając sam fakt, że od tego z serialu się różni nie tak wiele. Ja nie wiem o co Wam chodzi Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
no to żart taki ironiczny był no Bestia :P.
Ten kaptur się chyba różni najbardziej xd
ale nie tak strasznie bardzo, no

Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
W komiksie nie jest złe, ale w kreskówce lepsze Bestia :P
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Czy ten kaptur jest ... kwadratowy? xd
Ludzie, wiecie skąd wzięli pomysł na wdzianko dla Robina? Nie? To ja wam powiem skąd! Normalnie zryt na maxa Bestia :P Znalazłam na Youtube. Przypadkiem!
http://www.youtub...re=related

Moja reakcja jak to zobaczyłam? Bliskie spotkanie z podłogą, a potem histeryczny napad śmiechu Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
czadowe xd
Osobiście nienawidzę eminema. A strój Robina wziął się od ubarwienia ptaka, od którego sam Robin wziął nazwę (czyli drozda). A pana pseudo rapera powinni ścigać za prawa autorskie Bestia :P No dobra wiem, że przesadzam, ale tak bardzo go nienawidzę właśnie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tyle to ja wiem, że od tego ptaka, ale powiedz sam. Teledysk dobry, szczególnie jakbym tam Robina widziała, zamiast Eminema Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Dobra, koniec tego offtopu. Wracamy do tematu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oki, oki. Sorki. Ale jak zawsze mówię: jak tworzyli Robina, mogli by mu od razu dać wdzianko podobne do ubiorku Red X'a. I basta!


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Wiem, że minął kawał czasu od ostatniego postu w tym temacie, ale muszę się wtrącić:

Nela-Tytanka napisał(a):
Oki, oki. Sorki. Ale jak zawsze mówię: jak tworzyli Robina, mogli by mu od razu dać wdzianko podobne do ubiorku Red X'a. I basta!


Każdy ma swoje zdanie i nie zabronię go mieć, jednak według mnie słusznym wyborem było stworzenie Robinowi stroju na wzór pajaca, zamiast dawanie czegoś podobnego do Red Xa. Choćby z tego prostego względu, że jeśli stroje byłyby podobne do siebie, to już w takim odcinku jak, np. "Maski" od początku wiedzielibyśmy kto krył się za maską. Ale mówiąc ogólnie, zamiast stroju który ma w kreskówce dobrym byłby też taki sam jaki nosi w Young Justice.
Oki, oki. Nie myślę co piszę. Z bólem serca (wybacz) muszę po...powiedzieć, że... Z... Zwinny (uff, ciężko było Bestia :P) ma rację...

A żem się namęczyła... Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Normalnie zamęczyliśmy cię na śmierć Bestia :P Według mnie najlepszym strojem z kreskówkowych Tytanów może się pochwalić Raven.
Przejdź do forum: