Zobacz temat
 
Stroje Młodych Tytanów
Kira, nie chcę wiedzieć uwierz mi XD ja się biorę na notkę bo chcę dokończyć ją pod koniec tygodnia a na razie tylko połowa jest i to jeszcze niedopracowana Bestia :P
:*
Robin: Mogłyby mu się te rajtki nie świecić, to wyglądałby lepiej.
Starfire: Jak dla mnie wszystko z nią ok.(W kreskówce, bo w komiksie okropnie)
Raven: Zdecydowanie lepsza w kreskówce.
BB: Fajny w obu wersjach
Terra: Hmmm... i tu mam problem.

Cybuś w kreskówce wygląda bardziej jak robo-człowiek, więc kreskówka wygrywaBooya!
W zasadzie jestem podobnego zdania.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Raven ma sexi strój <33333 Chcem taki!!!! Kupię sobię :P <33333 Mraau :D ;***
Robinowi dałbym długie rękawy, a Starfire jakiś mały dekolt (z podkreśleniem na MAŁY).
Co do stroju Raven, nie wiem jak mi to do tej pory umknęło, ale widzieliście co z niej za dziwadło zrobili w najnowszej serii Teen Titans? Rozumiem, że to nawiązanie do kruka, ale wygląda to naprawdę nieestetycznie.
upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/55/Raven_Kenneth_Rocafort.jpg/394px-Raven_Kenneth_Rocafort.jpg
Wygląda okropnie Cyborg :(
Edytowane przez The Devil In I dnia 2015-01-28, 15:18
STEP INSIDE/ SEE THE DEVIL IN I
Too many times, we've let it come to this
STEP INSIDE/ SEE THE DEVIL IN I
You'll realize I'm not your Devil anymore


https://www.youtu...EEasR7hVhA
Lepszy był jej poprzedni strój, ale nie jest aż tak źle. Buty ma fajne i te rękawice. Jej nakrycia głowy nie lubię, ale ono tak fajnie się zdejmuje i zakłada. *o* (Takie wziuuu... uu... Dobra, uspokajam się.)

All hail Trigon
A co sądzicie o stroju Starfire? Mi ten strój wydaje się nieprzystosowany do niektórych warunków atmosferycznych. Śnieg, grad itp.
Z tego, co wiem, to Star jest nieczuła na mrozy i tego typu rzeczy. Co do Raven - mi się tylko sam strój nie podoba, ale dodatki (hełm, pelerynka, buty) strasznie mi przypadły do gustu, pasuje to do córki demona.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Płaszcz z piór to dobre nawiązanie do imienia, na okładkach świetnie wychodzi jej twarz (widoczna część twarzy), potem zaczyna się dno, które, jak zauważyła Meia, kończy się poniżej kostek.
Jesli chodzi o raven to wole nez kapturka od peleryny
Ma fajne wlosy
Co do Raven mogłaby mieć dłuższe włosy Bestia :P
Tak masz racje Terro
Czytałem serię i idzie przywyknąć do hełmu, zapewniam Bestia ;) Nie ma to jednak jak jej dobry, stary strój. Ogólnie widzę trend na zmiany, zmiany, zmiany podczas gdy najlepsze okazują się stare pomysły.
Chwila! TO RAE MA CHECHECHEŁM?
To może bestia jest w kakakasku?
Wracając na chwilę do Star, to znalazłam całkiem niezły pomysł na desing dla niej:
orig13.deviantart.net/b5f4/f/2012/216/a/b/nothing_like_a_redhaired_girl_with_emerald_eyes_xd_by_nebezial-d59rheg.jpg

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No, tak wygląda znacznie lepiej Robin :)
wowowow, nie! Rae i jej krótkie włosy rządzą. ogólnie podoba mi się jej wygląd, idealnie oddaje jej charakter.
co do innych - wszystko mi pasuje, nawet - o dziwo - nie przeszkadzają mi rajtki Robinka Robin :)
Przejdź do forum: